جزئیات جدید از پرداخت سود سهام عدالت

بانک اول - پیگیری‌ها حاکی از این است که جزییات پرداخت سود سهام عدالت سال ۹۸ تا یک هفته آینده برای هر دو گروه سهامدارانی که روش مستقیم و غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند، مشخص می‌شود.

به اشتراک بگذارید:

۲۵ شهریور ۱۳۹۹  خبر ۳ دیدگاه

به گزارش بانک اول پرداخت سود سهام شرکت‌ها در هر سال به سال بعد موکول می‌شود، آخرین سود واریزی نیز مربوط به سال ۹۷ بود که در اسفند ماه سال ۹۸ پرداخت شد.

واریز سود سهام عدالت در اسفندماه گذشته با حواشی همراه شد، از جمله این که پول بسیاری از سهامداران برگشت خورد و برطرف کردن مشکل این افراد تا خردادماه نیز ادامه داشت.

تا جایی که حسن علائی، عضو هیات عامل و معاون واگذاری سهام و بنگاه‌ها سازمان خصوصی‌سازی در اردیبهشت ماه گذشته، گفت: عمده مشکل واریز نشدن سود سهام عدالت سهام‌داران در برگشت خوردن واریزی‌ها است؛ یعنی مبلغ سود واریز شده اما به حساب ننشسته و برگشت خورده است.

به گفته وی به طور مثال سود سهام عدالت ۶۳ هزار نفر از مشتریان بانک ملی برگشت خورده است؛ و این مسئله برای دیگر بانک‌ها نیز وجود دارد.

درحال‌حاضر سود سهام عدالت شرکت‌ها در سال ۹۸ هنوز پرداخت نشده است و براساس پیگیری‌ها، جزییات آن برای هر دو گروه سهامدارانی که روش مستقیم و غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند مشخص می‌شود.

در سال گذشته سود سهام عدالت برای دارندگان سهام یک میلیون تومانی معادل ۲۰۵ هزار تومان و برای سهام ۵۳۲ هزار تومانی نیز معادل ۱۰۷ هزار تومان بود.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

نیما میرزایی پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷

۰

والا واسه ما از اسفند نوشته در صف ارسال بانک تا الان‌هنوز تو صفیم !!! هیچ مشکل بانکی یا شبا هم‌نداشتیم

حمید هدایتی پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱:۵۳

۰

بزرگترین اشتباهم از ۴۵ سال عمرم این بود که بانک ملی رو انتخاب کردم برا حسابهای بانکی ولی بااینکه چندسال خیری ازش ندیدم اینقدرمرام داشتم که حسابم رو نبندم وبانکی دیگه حساب باز کتم ،بانک ملی از فروش سهامم یگ ماه مبگذره امادریغ از یک ریال واریزی ،خیلی بانک ملی بی چشم ورویی هستش مرام نداره وبی معرفتی رونسبت به مشتریانش به اوج رسونده

Reza Ronaghi چهار شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸

۰

خب الان نگفتید کی اون سود(سال98)واریز میشه؟؟الان من خودم1ماهه60درصد سهامم روفروختم تاالان پولی واسم واریز نشده.معلوم نیست سود سال98هم بحساب کی واریز میشه. اصلا معلوم نیست چه خبره اینجا...

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi