بانک اول
یکشنبه ۹ آذر۱۳۹۹ 29 November 2020

افزایش قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین برای اولین بار در سال ۲۰۲۰ به ۱۲,۸۰۰ دلار رسید

بانک اول - قیمت بیت کوین با افزایش ۶.۶۷ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته توانست مقاومت ۱۲۴۰۰ دلار را رد کند و به ۱۲۸۰۰ دلار برسد. در حال حاضر این ارز دیجیتال با قیمت ۱۲۷۳۴ دلار معامله می شود، اما در صرافی ها به ۱۲۸۴۰ دلار نیز رسیده است.

به اشتراک بگذارید:

۳۰ مهر ۱۳۹۹  خبر ۰ دیدگاه

قیمت بیت کوین ساعتی پس از انتشار خبر پی پال با رشد تصاعدی مواجه شد. بیت کوین آخرین بار سال گذشته، در ماه جولای ۲۰۱۹ توانسته بود به قمیت ۱۲۴۰۰ دلار برسد. قیمت بیت کوین با افزایش ۶.۶۷ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته توانست مقاومت ۱۲۴۰۰ دلار را رد کند و به ۱۲۸۰۰ دلار برسد. در حال حاضر این ارز دیجیتال با قیمت ۱۲۷۳۴ دلار معامله می شود، اما در صرافی ها به ۱۲۸۴۰ دلار نیز رسیده است.

سلطه بیت کوین امروز به ۶۱.۱ درصد رسید و نسبت به روز قبل ۲ درصد افزایش یافت. ارزش بازار کریپتو نیز به ۳۸۴ میلیارد دلار رسیده است.

پی پال و ونمو دو سیستم پرداختی بزرگ جهان امروز اعلام کردند که در سال ۲۰۲۱ خرید و فروش ارزهای دیجیتال را در پلتفرم خود ارایه می دهند.

اتریوم نیز پس از افزایش قیمت بیت کوین با رشد ۴.۷۱ درصد به ۳۸۷ دلار رسیده است. پس از این اتفاق سایر آلتکوین ها نیز روندی سبز را پیش رو دارند. در میان ۱۰ ارز دیجیتال برتر لایت کوین با افزایش ۹ درصدی بیشترین رشد قیمت را داشته است.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi