بانک اول
یکشنبه ۹ آذر۱۳۹۹ 29 November 2020

شیوه جدید هکر ها با استفاده از ارز های دیجیتال!

بانک اول -کلاهبرداران رمزنگاری یک هفته مانده به انتخابات وب سایت مبارزات انتخاباتی ترامپ را تحت سلطه خود دراوردند.

به اشتراک بگذارید:

۰۸ آبان ۱۳۹۹  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول کلاهبرداران رمزنگاری یک هفته مانده به انتخابات وب سایت مبارزات انتخاباتی ترامپ را تحت سلطه خود دراوردند.
بر اساس مقاله 28 اکتبر در TechCrunch ، دیروز مدت کوتاهی یکی از وب سایت های مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، هک شد.

هکرها موفق شدند سخنان معمول مبارزات انتخاباتی donaldjtrump.com و درخواست کمک های مالی را با جعل پیام "این سایت ضبط شده است" FBI جایگزین کنند.

مهاجمان ناشناخته ادعا كردند كه "اطلاعات كاملاً طبقه بندی شده" را به دست آورده اند و مردم را ترغیب می كنند تا با استفاده از پرداخت به دو کیف پول Monero ، در مورد اینکه آیا می خواهند داده ها منتشر شود رای دهند.

از جمله اطلاعات داخلی که گفته می شود ارائه شده ، شواهدی بوده است که ترامپ را به عنوان رئیس جمهور بی اعتبار کرده و دولت وی را به "منشا ویروس کرونا" متصل کرده است. هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد افراد درگیر چنین اطلاعاتی را در اختیار دارند.

به گفته تیم مارتاو ، مدیر ارتباطات انتخاباتی ترامپ ، که این حمله را در یک توییت تأیید کرد ، این وب سایت حاوی اطلاعات حساس نبود.

ترامپ اخیراً ادعا کرد که "هیچ کس هک نمی شود" ، درست چند روز قبل از هک شدن حساب توییتر خود توسط یک محقق هلندی که ادعا کرد در پنجمین تلاش خود رمز عبور را "maga2020" حدس زده است.

دنیای ارزهای رمزنگاری شده با اشتیاق مسابقه انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده را تماشا می کند و از خود می پرسد که چگونه نتایج به طور بالقوه بر قیمت بیت کوین و سایر توکن ها تأثیر می گذارد.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi