دوشنبه, 4 تیر 1403 2024,June

راهنمای کامل دریافت وام فوری ۲۰ میلیون تومانی از بانک آینده

24 خرداد 1401
راهنمای  کامل دریافت وام فوری ۲۰ میلیون تومانی از بانک آینده

به گزارش بانک اول  وام فوری ۲۰ میلیون تومانی بانک آینده به صورت مستقیم به فرد متقاضی دریافت وام، پرداخت نمی شود! بلکه بانک آینده آن را با صدور چک بانکی در وجه فروشگاه فروشنده کالا صادر می کند. برای بهره مندی از این تسهیلات بانک آینده بایستی شما پیش‌ فاکتور مربوط به لوازم‌ خانگی موردنیاز خود را از فروشگاه معتبر لوازم‌ خانگی ایرانی دریافت نمایید و آن را به بانک آینده ارائه کنید. شعبه بانک آینده پس از استعلام پیش فاکتور ارائه شده، دریافت مدارک لازم و اعتبار سنجی فرد متقاضی و همچنین ضامن معرفی‌ شده، چک‌ بانکی مبلغ تسهیلات را فقط در وجه فروشگاه صادر خواهد کرد. به یاد داشته باشید کالای خریداری شده بایستی یک کالای مصرفی با طول عمر مفید بیش از یک سال و همچنین تولید داخلی (تولید ملی) باشد.

طرح تسهیلاتی وام فوری ۲۰ میلیون تومانی بانک آینده یا به بیان ساده تر، طرح کارگشا بانک آینده با نرخ سود ۱۸ درصد ارائه می شود. این وام بانکی که به متقاضیان خرید لوازم خانگی پرداخت می‌ شود، بازپرداختی حداکثر ۳۶ ماهه دارد! همچنین اقساط ماهانه این وام نیز چیزی در حدود ۷۲۳ هزار تومان تعیین شده است.

توجه داشته باشید  در این طرح تسهیلات بانکی، علاوه بر بلوکه شدن ۱۰ درصد مبلغ تسهیلات، فرد متقاضی برای دریافت تسهیلات و ضمانت بازپرداخت اقساط بایستی تضمین‌ های دیگری از جمله معرفی ضامن رسمی (کسر از حقوق)، جواز کسب‌ و کار و همچنین سفته به بانک نیز ارائه نماید.

اخبار مرتبط
با ابلاغ رسمی بانک مرکزی به بانک‌های عامل، پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به هر فرد فقط یک بار امکان پذیر خواهد بود.
یادآوری می‌شود افرادی که از طریق متابانک نسبت به افتتاح حساب نیکان نوین اقدام و کارت خود را فعال نمایند می توانند بر اساس میانگین حساب وام قرض الحسنه حداکثر به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال بدون ضامن دریافت نمایند.
بانک برای ضمانت بازپرداخت اقساط این تسهیلات سپرده متقاضی را مسدود کرده و با توجه به اعتبار شغلی وی وام را پرداخت می‌کند. در صورتی که متقاضی وام کارمند دولتی باشد، سپرده وی مسدود نشده و تنها با ارائه یک معرفی نامه از محل کار خود امکان دریافت این وام را دارد.
تسهیلات بانکی با سودهای کم‌بهره به سهامداران شرکت سهام عدالت پرداخت می‌شود. سقف تسهیلات ۳۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان است.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
Gggg
ارسال شده در : چهارشنبه 25 خرداد 1401

چ وام مسخره ای

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها