پنجشنبه, 31 خرداد 1403 2024,June

برخی از کارشناسان بازار آغاز رالی بیت‌کوین را در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۲ پیش‌بینی کرده‌اند.

24 خرداد 1401
برخی از کارشناسان بازار آغاز رالی بیت‌کوین را در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۲ پیش‌بینی کرده‌اند.

به گزارش بانک اول ارزهایی مانندShiba Inu ، Ethereum، Dogecoin و Solana ،bitcoin همگی تقریباً 8 درصد کاهش یافته اند و جزء ضعیف ترین ارزها امروز شناخته شدند. بیت کوین حدود 5 درصد سقوط کرد وبا رکورد قبلی خود حدود 33.50 فاصله دارد ،ولی نسبت به سال های گذشته حدود 62.95 درصد افزایش یافته است.


نگرانی‌های تورمی و احساس کلی ترس در مورد آینده اقتصاد جهانی همچنان به کاهش قیمت بیت‌کوین و آلت‌کوین منجر شده است و در حال حاضر شاخص ترس و طمع کاملاً در منطقه ترس است که چند وقتی است در آن ناحیه جا خوش کرده است.

 

بااین‌وجود اما همچنان برخی تحلیلگران و کارشناسان از وقوع رالی جدید صحبت می‌کنند، درواقع مسیر مشخص است تثبیت بیت‌کوین بالای محدوده ۵۳٬۵۰۰ دلاری اما در شرایط فعلی زمان نیز تعیین‌کننده است.

کمتر از 2 هفته به پایان سال میلادی مانده است و تحلیلگران تغییرات قیمت در این دو هفته را بسیار حائز اهمیت می‌دانند.برخی دیگر از کارشناسان بازار آغاز رالی بیت‌کوین را در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۲ پیش‌بینی کرده‌اند.

اخبار مرتبط
. کسب درآمد از طریق ایردراپ ارز‌های مختلف در تمامی این سال‌ها در جامعه رمزارز‌ها مرسوم بوده است. اعتماد کاربران وفادار تلگرام که به ایده نات کوین رونق داد و در مقابل با لیست شدن این رمزارز جواب گرفت. این که کاربران تلگرام توانستند به درآمد‌های قابل توجهی دست یابند نیز می‌تواند گواهی بر امکانپذیر بودن این ادعا باشد.
محمد امام، استفاده از فناوری بلاک چین را یکی از مزیت‌های این طرح خواند و گفت: این طرح که در بستر بلاکچین اجرا می‌شود کاربرد‌های فراوانی در تبادل و جابجایی مالی دارد که در عین حال می‌تواند در فرهنگ‌سازی و آشنایی عموم جامعه با این فناوری نیز تاثیرگذار باشد. همچنین استفاده از چنین امکاناتی می‌تواند در بحث مبارزه با پولشویی و کمک به نظارت بیشتر بانک مرکزی بر کنترل خلق پول نیز بسیار کارساز باشد.
طبق مصوبه هیات دولت جمهوری اسلامی ایران رمز ارزها مشمول حمایت و ضمانت دولت و نظام بانکی نبوده و استفاده از آن در مبادلات داخل کشور مجاز نیست.
معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران با ارسال پیامکی به مردم تأکید کرد: برطبق مصوبه هیات دولت جمهوری اسلامی ایران رمز ارزها مشمول حمایت و ضمانت دولت و نظام بانکی نبوده و استفاده از آن در مبادلات داخل کشور مجاز نیست.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها