دوشنبه, 4 تیر 1403 2024,June

نحوه دریافت وام 50 میلیون تومانی بانک آینده

24 خرداد 1401
نحوه دریافت وام 50 میلیون تومانی بانک آینده

به گزارش بانک اول  هدف بانک آینده از ارائه این طرح تسهیلاتی رونق تولید به علاوه پاسخگویی به نیازهای اساسی متقاضیان بوده است. در واقع وام گیرندگان با این مبلغ تسهیلات تنها امکان خرید کالاهای داخلی از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک آینده را دارند.

در صورت کفایت بودجه بانک، این مجموعه به تمامی مشتریان حقیقی و حقوقی خود تسهیلات مذکور را ارائه می‌دهد. ضمنا برای دریافت این تسهیلات نیازی به مراجعه حضوری متقاضیان نیست و امکان انجام کلیه اقدامات لازم درباره این طرح از طریق سامانه‌های مجاز بانک آینده وجود دارد. قبلا کف مبلغ وام 20 میلیون تومان و حداکثر آن 50 میلیون تومان اعلام شده بود.

سود این تسهیلات براساس دوره بازپرداخت متفاوت بوده و سقف آن 18 درصد است. طبق اطلاعات وبسایت بانک آینده، افراد به منظور دریافت این وام باید سپرده بلندمدت افتتاح کنند. ضمانت اصلی برای این نوع وام، مسدودی سپرده و ضامن رسمی بوده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن 36 ماه اعلام شده است.

متقاضی برای دریافت این وام باید هزینه‌های جانبی تشکیل پرونده و اعتبارسنجی را هم بپردازد. افراد خواهان این تسهیلات به هیچ وجه نباید بدهی یا چک برگشتی در سیستم بانکی داشته باشند.

در صورتی که فردی حداکثر مبلغ تسهیلات را با سود 18 درصد دریافت کند، باید اقساط آن را طی 36 ماه بپردازد. طبق محاسبات انجام شده برای این شرایط، وام گیرنده باید هر ماه یک میلیون و 807 هزار و 620 تومان قسط به بانک پرداخت کند. کل سود این وام 15 میلیون و 74 هزار و 312 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 50 میلیون و 58 هزار تومان است.

اخبار مرتبط
با ابلاغ رسمی بانک مرکزی به بانک‌های عامل، پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به هر فرد فقط یک بار امکان پذیر خواهد بود.
یادآوری می‌شود افرادی که از طریق متابانک نسبت به افتتاح حساب نیکان نوین اقدام و کارت خود را فعال نمایند می توانند بر اساس میانگین حساب وام قرض الحسنه حداکثر به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال بدون ضامن دریافت نمایند.
بانک برای ضمانت بازپرداخت اقساط این تسهیلات سپرده متقاضی را مسدود کرده و با توجه به اعتبار شغلی وی وام را پرداخت می‌کند. در صورتی که متقاضی وام کارمند دولتی باشد، سپرده وی مسدود نشده و تنها با ارائه یک معرفی نامه از محل کار خود امکان دریافت این وام را دارد.
تسهیلات بانکی با سودهای کم‌بهره به سهامداران شرکت سهام عدالت پرداخت می‌شود. سقف تسهیلات ۳۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان است.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
امید ناصری جم
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 12 دی 1402

خوب

صعرا یعقوبی ایگانی
ارسال شده در : شنبه 21 آبان 1401

بسیار کار خوبی هستش من مایل هستم وام ۵۰ ملیونی با سود ۱۸ درصد

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها