ﺳﻪشنبه, 5 تیر 1403 2024,June

از کدام بانک ها وام با سود کم بگیریم؟

24 خرداد 1401
از کدام بانک ها وام با سود کم بگیریم؟

به گزارش بانک اول بانک اقتصاد نوین در «طرح صبا» وام با سود چهار تا ۱۸ درصد می‌دهد. سقف وام ۵۰۰ میلیون تومان است و صاحبان مشاغل و فعالان اقتصادی می‌توانند تا دو برابر معدل موجودی حساب سپرده خود و تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند.

همچنین به ازای هر ۱۰ میلیون تومان تسهیلات یک ضامن رسمی کسر از حقوق باید به بانک ارائه شود. حداقل زمان خواب سپرده برای دریافت وام چهار ماه است.

 

با سپرده‌گذاری بلندمدت در بانک گردشگری می‌توان وام تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان با سود چهار درصد گرفت. مدت زمان مسدوی سپرده بانکی فرد نیز ۶۰ ماه است.

با معرفی یک ضامن رسمی به بانک آینده وام ۲۰ میلیون تومانی با سود چهار درصد می‌توان دریافت کرد. این وام به صورت قرض‌الحسنه و با مدت خواب سپرده سه ماهه پرداخت می‌شود.

بانک کارآفرین در «طرح تندیس»، وام با نرخ سود چهار تا ۱۰ درصد می‌دهد. سقف این وام ۴۰۰ میلیون تومان و کف آن ۲۳ میلیون تومان است. متقاضی باید حداقل ۲۵ میلیون تومان برای دریافت وام در بانک کارآفرین سپرده‌گذاری کند.

در «طرح سودمند» بانک رفاه کارگران می‌توان وام با نرخ سود دو درصد هم دریافت کرد که سقف آن ۵۰ میلیون تومان است. نرخ سود و زمان بازپرداخت وام براساس میزان سپرده تعیین می‌شود، که حداقل آن دو و حداکثر هفت درصد است.

بانک دی در «طرح ۲۴» وام با نرخ سود دو، سه و چهار درصد می‌دهد. سقف این وام ۵۰ میلیون تومان است و برای ضمانت یک فقره چک و مسدوی حساب نیاز است.

در «طرح آنی» بانک تجارت، وام پرداختی با نرخ سود چهار تا ۱۸ درصد متغیر است. سقف این وام ۳۰۰ میلیون تومان است. متقاضی باید ۶۰ ماه سپرده خود را در بانک مسدود کند.

بانک ملی در «طرح صدف»، وام با نرخ سود یک تا ۱۸ درصد و سقف ۳۰۰ میلیون تومان پرداخت می‌کند. مدت خواب سپرده در بانک بین شش و ۹ و ۱۲ ماه متغییر است.

با «طرح نشان شهر» بانک شهر، متقاضی می‌تواند وام تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان و با سود چهار درصد وام بگیرد. برای ضمانت نیز نیاز به سه ضامن رسمی و سند ملک است. حداقل سپرده‌گذاری برای دریافت وام در این بانک دو میلیون تومان است.

بانک توسعه تعاون نیز وام سپرده تا سقف ۵۰ میلیون و حداکثر سود دو درصد می‌دهد. نوع ضمانت نیز مسدودی سپرده است.

می‌توان در «طرح یک و دو» بانک مسکن، وام با سود یک درصد و سقف ۲۰۰ میلیون تومان می‌توان دریافت کرد. نوع ضمانت نیز مسدودی سپرده و حداکثر زمان بازپرداخت ۶۰ ماه است.

بانک سپه در «طرح باران دو»، وام تا سقف ۳۰ میلیون تومان و سود بین دو تا ۱۸ درصد می‌دهد. برای این طرح باید حداقل دو ضامن رسمی داشت و حداکثر زمان خواب سپرده نیز شش ماه است.

اخبار مرتبط
با ابلاغ رسمی بانک مرکزی به بانک‌های عامل، پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به هر فرد فقط یک بار امکان پذیر خواهد بود.
یادآوری می‌شود افرادی که از طریق متابانک نسبت به افتتاح حساب نیکان نوین اقدام و کارت خود را فعال نمایند می توانند بر اساس میانگین حساب وام قرض الحسنه حداکثر به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال بدون ضامن دریافت نمایند.
بانک برای ضمانت بازپرداخت اقساط این تسهیلات سپرده متقاضی را مسدود کرده و با توجه به اعتبار شغلی وی وام را پرداخت می‌کند. در صورتی که متقاضی وام کارمند دولتی باشد، سپرده وی مسدود نشده و تنها با ارائه یک معرفی نامه از محل کار خود امکان دریافت این وام را دارد.
تسهیلات بانکی با سودهای کم‌بهره به سهامداران شرکت سهام عدالت پرداخت می‌شود. سقف تسهیلات ۳۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان است.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها