چهارشنبه, 27 تیر 1403 2024,July

وضعیت موسسه کاسپین تا فرورین ماه 1401 مشخص می شود.

24 خرداد 1401
وضعیت موسسه کاسپین تا فرورین ماه 1401 مشخص می شود.

به گزارش بانک اول سید احسان خاندوزی ٬ وزیر اقتصاد و دارایی در چالوس و در جمع خبرنگاران در مورد وضعیت موسسه اعتباری کاسپین گفت: مشکل 1000 کارمند موسسه کاسپین و نحوه فعالیت این موسسه به بانک مرکزی اعلام و مقرر شد تا فرورین ماه وضعیت این موسسه تعیین تکلیف شود.

در روزهای اخیر اعلام شده است موسسه کاسپین قرار است در بانک آینده ادغام شود ٬ اما بانک مرکزی هنوز ابلاغیه رسمی در این زمینه صادر نکرده است.

کار گروه ویژه ای برای تعیین تکلیغ این موسسه و امکان سنجی برای قرار گرفتن در مجموعه موسسات بانکی تشکیل شده است که بعد از اعلام نظر بانک مرکزی اطلاع رسانی می شود

اخبار مرتبط
بانک اول - بانک مرکزی اعلام کرد: فهرست اطلاعات تسهیلات و تعهدات کلان بانک هایی که در پایان سه ماه اول امسال مورد بررسی نهایی قرار گرفته اند به همراه اطلاعات تسهیلات کلان غیرجاری به تفکیک هر بانک به روزرسانی و منتشر شد.
بانک اول - در حال حاضر مشتریان بانک‌ها می‌توانند از طریق درگاه‌های اینترنت و موبایل ۲۳ بانک مبتنی بر شماره شبا، روزانه ۱۰ میلیون تومان و در داخل شعب بانک‌ها نیز ۱۵ میلیون تومان جابجا کنند.
بانک اول - معاون نظارت بانک مرکزی اعلام کرد:‌ با توجه به پایان مهلت ارزیابی بانک‌های متخلف در زمینه عدم رعایت نرخ سود علی الحساب سپرده سرمایه گذاری مدت‌دار، شش بانک از نرخ‌های تعیین شده تخطی کرده‌اند که پرونده یکی از آنها در حال ارسال به هیات انتظامی بانک‌ها است.
بانک اول - بانک مرکزی اعلام کرد: فهرست بدهکاران بانکی حداکثر تا دو هفته آینده به صورت رسمی بر روی تارنمای این بانک منتشر می‌شود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها