جمعه, 4 خرداد 1403 2024,May

شرایط دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک پارسیان+ مبلغ اقساط

24 خرداد 1401
شرایط دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک پارسیان+ مبلغ اقساط

به گزارش بانک اول این تسهیلات بازسازی مسکن بانک پارسیان با سود 18 درصد به مشتریان اعطا می‌شود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام 60 ماه است اما در برخی از شعبه‌های بانک پارسیان به 36 ماه هم می‌رسد. اما افراد به منظور درخواست این تسهیلات باید در یکی از شعب بانک پارسیان سپرده قرض الحسنه داشته باشند. ضمن اینکه باید 6 ماه از زمان خواب سپرده آن‌ها گذشته باشد. برای ارائه این نوع وام سپرده مشتریان مسدود نخواهد شد و وام گیرندگان تا زمان تسویه اقساط امکان بهره گیری از حساب خود را دارند. ضمانت اصلی این نوع تسهیلات ارائه سند ملکی به نام خود متقاضی است.

جزئیات وام 200 میلیون تومانی

بعد از واریز مبلغ وام به حساب مشتریان، بلافاصله 22 درصد آن مسدود خواهد شد و به این ترتیب امکان استفاده از این مبلغ وجود ندارد. لازم به ذکر است که سند ملکی که ارائه می‌شود باید به نام وام گیرنده باشد. یکی از شرایط اصلی برای درخواست این وام، عدم اعطای آن توسط همین بانک به متقاضی است. بر اساس قوانین معمول بانکی، متقاضیان نباید بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی داشته باشند، وگرنه امکان دریافت این وام را ندارند.

در صورتی که حداکثر مبلغ وام به همراه نرخ سود مشخص و با مدت زمان بازپرداخت ذکر شده به مشتریان اعطا شود، هر قسط برای وی 5 میلیون و 78 هزار و 685 تومان خواهد بود. مجموع رقم این مبلغ وام و سود آن هم به 293 میلیون و 500 هزار تومان می‌رسد.

اخبار مرتبط
صندوق بازنشستگی کشوری در سال‌های اخیر طی ۸ مرحله اقدام به پرداخت وام ازدواج به فرزندان بازنشستگان کرده است که در تازه‌ترین مرحله، مبلغ وام ازدواج فرزندان بازنشستگان به ۳۵ میلیون تومان رسیده است.
خیلی از اوقات ممکن است به هر دلیلی فرد نیاز به دریافت وام با سند ملکی داشته باشد. اما برای اخذ چنین وامی نیاز به داشتن شرایط زیادی است و فرد با چالش‌هایی مواجه می‌شود.
در شهر تهران، سقف وام به۲۰۰ میلیون تومان رسیده است. / در مراکز استان‌ها و سایر کلانشهرها این رقم۱۵۰ میلیون تومان می‌باشد. / برای سایر شهرها، متقاضیان می‌توانند تا۱۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنند. / در روستاها، سقف وام۴۰ میلیون تومان تعیین شده است.
این تسهیلات تنها در صورتی به مشتریان پرداخت می‌شود که آن‌ها به میزان 37 میلیون و 500 هزار تومان سپرده گذاری کرده باشند و ضمنا مدت زمان سه تا شش ماه از خواب سپرده‌شان گذشته باشد. سود این وام به 18 درصد می‌رسد و مدت زمان بازپرداخت آن برحسب سود متغیر است اما به طور کلی از 60 ماه بیشتر نیست. لازم به ذکر است این تسهیلات در قالب عقد مرابحه عام یا مرابحه منصوبات بخش مسکن ارائه می‌شود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها