چهارشنبه, 27 تیر 1403 2024,July

دریافت وام ۴۰میلیونی با آگهی خیابانی، بدون ضامن!

09 بهمن 1400
 دریافت وام ۴۰میلیونی با آگهی خیابانی، بدون ضامن!

به گزارش بانک اول در حال حاضر بسیاری از بانک‌ها اعلام کرده‌اند که تا پایان سال توان پرداخت وام ندارد. اما یک شرکت در آگهی خیابانی خود نوشته است که وام ۴۰ میلیون تومانی بدون ضامن پرداخت می‌کند.

پاسخگوی تلفنی این شرکت می‌گوید: هر فرد شاغل یا مستمری‌بگیر، با حداقل پنج میلیون تومان حقوق، بیمه، سفته معتبر و گواهی کسر از حساب، می‌تواند در مدت زمان ۲۰ روز الی یک ماه، از بانک رسالت وام ۴۰ میلیون تومانی دریافت کند.

به گفته این پاسخگوی تلفنی، سود و بازپرداخت وام توسط بانک تعیین می‌شود.

کمترین مبلغ این وام ۱۰ میلیون و سقف آن ۴۰ میلیون تومان است. در آگهی نوشته شده که ضمانت با سفته، اما اگر متقاضی اقساط وام را به موقع پرداخت نکند، حساب‌ او مسدود می‌شود.

به معنای دیگر، سفته کاربرد چندانی ندارد و مهم‌ترین ضمانت، برگه کسر حقوق فرد است.

پرداخت وام بانکی ۴۰ میلیون تومانی توسط بانک رسالت درحالی صورت می‌گیرد که اغلب بانک‌های سطح کشور اعلام می‌کنند تا پایان سال هیچ‌گونه پرداختی وام ندارند.

اما به نظر می‌رسد بانک رسالت به برخی از افراد وام پرداخت می‌کند. چراکه مدتی پیش یکی از آژانس‌های مسافرتی اعلام کرده بود که وام «تور زیارتی» از طریق این بانک پرداخت می‌کند.

یک شرکت با این آگهی اعلام کرده که برای متقاضیان از بانک رسالت وام ۴۰ میلیونی دریافت می‌کند

وام بدون ضامن

از سوی دیگر دولت وعده داده است که از طریق بانک‌های زیرمجموعه وزارت اقتصاد به کارمندان خود وام بدون ضامن پرداخت می‌کند.

کارمندان ثابت دولت، می‌توانند وام ۱۰۰ میلیون تومانی بدون ضامن را از بانک‌های زیرمجموعه وزارت اقتصاد دریافت کنند. یعنی کارمندان دولت که حقوقشان از طریق ۱۲ بانک واریز می‌شود، برای گرفتن وام نیازی به ارائه ضامن ندارند.

با وجود این، اپراتور تلفنی یکی از بانک‌ها می‌گوید: تا پایان سال، پرداختی وام نداریم.

او در ادامه توضیح می‌دهد: به پایان سال نزدیک شدیم، پس بانک‌ها نمی‌توانند هر وامی را پرداخت کنند. تنها چند وام فوری با سود و ضامن مشخص پرداخت می‌شود.

اخبار مرتبط
بانک اول - وام‌های بانک رسالت از منابع قرض الحسنه بانک به اشخاص واجد شرایط پرداخت می‌شود. تسهیلات اعطایی این بانک اغلب از طریق آنلاین قابل درخواست است .
بانک اول - بانک رسالت اولین تسهیلات کرونایی سرپرستان خانوار مبتلا به این ویروس را پرداخت کرد. مبلغ این تسهیلات 10 میلیون تومان و زمان بازپرداخت آن 36 ماه اعلام شده بود.
بانک اول - بانک رسالت به گروه دانشجویان هم وام می‌پردازد. این بانک به منظور تامین مالی بیشتر و همچنین افزایش رفاه گروه مذکور، سقف تسهیلات مالی آن‌ها را بالا برده است.
بانک اول - مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت از امکان خرید و صدور اینترنتی و غیر حضوری سفته به صورت شبانه‌روزی در این بانک خبر داد

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات