پنجشنبه, 16 آذر 1402 2023,December

شرایط ثبت نام بیمه دانشجویی

28 آبان 1401
شرایط ثبت نام بیمه دانشجویی

به گزارش بانک اول در بیمه دانشجویی، سوابق دانشجویی در آینده با سایر سوابق بیمه‌ای تامین اجتماعی تجمیع می‌شود و در زمان بازنشستگی قابل محاسبه است.

همچنین می‌توان آن را به سایر صندوق‌های بازنشستگی انتقال داد.

محدودیتی در استفاده همزمان از دفترچه بیمه والدین و این بیمه وجود ندارد؛ همچنین در صورتی که دفترچه ندارید، می‌توانید با پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه، خدمات درمانی نیز دریافت کنید.

این تسهیلات فقط شامل دانشجویان مشغول به تحصیل و دارای کارت دانشجویی است و شامل دانش‌آموختگان سال‌های قبل نمی‌شود؛ محدوده سنی استفاده از این بیمه، از ۱۸ تا ۵۰ سالگی است.

متقاضیان می‌توانند از طریق مراجعه به سامانه اینترنتی Es.tamin.ir نسبت به انعقاد قرارداد اقدام کنند.

اخبار مرتبط
صدور کروکی آنلاین، راننده محور شدن حق بیمه شخص ثالث، پرداخت خسارت واقعی به ‌خودروهای غیرمتعارف و جبران افت ارزش قیمت خودرو در تصادفات‌ رانندگی، روی میز تصمیم‌گیران صنعت بیمه قرار گرفت
شایان ذکر است این بخشودگی برای وسایل نقلیه‌ای که اقدام به خرید بیمه‌نامه یک‌ساله شخص ثالث می‌کنند، قابل اجراست.
براساس توافق صورت گرفته بین کانون بازنشستگان تامین اجتماعی، تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی برای بازه زمانی آذر ۱۴۰۲ تا آذر ۱۴۰۳ افزایش پیدا کرد.
ناصحی در خصوص روند ثبت‌نام در سامانه وزارت بهداشت توضیح داد: بدیهی است جهت انتساب نشان از مسیر ذکر شده، بیمار باید ابتدا در سامانه‌های مرتبط با نشان‌دار شدن از طرف وزارت بهداشت ثبت‌نام کرده باشد. این ثبت‌نام مطابق با دستورالعمل‌های وزارت در سامانه‌های وزارت بهداشت انجام می‌شود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها