دوشنبه, 4 تیر 1403 2024,June

خبر خوش بلومبرگ: منتظر پرواز بیت‌کوین باشید!

28 آبان 1402
خبر خوش بلومبرگ: منتظر پرواز بیت‌کوین باشید!

خبرهای متعددی در خصوص رونق دوباره بازار رمزارزها به گوش می‌رسد که شاید مهمترین و تاثیرگذارترین آنها تداوم رشد بیت‌کوین باشد.

به گزارش بانک اول، تحلیل‌گر بلومبرگ می‌گوید با تغییر چشم انداز مالی، ارزش بازار ارز دیجیتال به سمت ارزش گذاری ۱۰ تریلیون دلاری پیش می‌رود.

جیمی کوتس، تحلیلگر بلومبرگ اینتلیجنس، معتقد است که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال می‌تواند در این چرخه ۶ تا ۷ برابر افزایش یابد.

وی اضافه کرد: «طبقه دارایی‌های ارز دیجیتال در این چرخه به سمت ۸ تا ۱۰ تریلیون دلار پیش می‌رود.»

 
کوتس همچنین این ایده را رد می‌کند که افزایش اخیر ارزهای دیجیتال کاملاً به دلیل هیاهویی است که در مورد تایید احتمالی صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین (BTC) ایالات متحده (ETF) وجود دارد.

او می‌گوید: «کسانی که معتقدند قیمت اخیر به اخبار ETF بستگی دارد، متوهم هستند. در سه ماهه اول، بیت کوین واضح ترین سیگنال‌ها را ارسال می‌کرد که می‌خواهد رشد بزرگی انجام دهد.»

اوایل این ماه، تحلیلگر بلومبرگ اینتلیجنس نیز اشاره کرد که تعداد آدرس‌های بیت‌کوین که پس از انجام دو خرید همچنان بیت‌کوین را نگه می‌دارند، به بالاترین حد خود (ATH) رسیده است.

اخبار مرتبط
محمدرضا فرزین رئیس کل بانک مرکزی نیز در مراسم رونمایی از ریال دیجیتال توضیحاتی درباره اهمیت ریال واحد پول ملی کشورمان اعلام و تصریح کرد: ریال پول ماست و واحد پولی ماست و در تمام مبادلات از آن استفاده می کنیم و به هیچ وجه ریال دیجیتال جایگزین واحد پولی ما نمی شود.
به نظر می‌رسد فعالیت گاوها کمتر شده و خرس‌ها صبورانه منتظر شروع حرکت بعدی خود هستند. در همین حال، برخی آلت‌کوین‌ها بی‌سروصدا افزایش قیمت را تجربه می‌کنند. ، قیمت این ارزهای دیجیتال در چند روز باقیمانده به پایان سه‌ ماهه دوم می‌تواند بین ۱۵ تا ۱۸ درصد افزایش یابد.
تحلیلگران بر این باورند که بیت‌کوین در حال نزدیک شدن به چیزی است که به‌عنوان «شکست آسمان آبی» شناخته می‌شود. این اصطلاح به سناریویی اشاره دارد که در آن یک دارایی بالاتر از تمام سطوح قیمت تاریخی قبلی شکسته و وارد قلمروی ناشناخته می‌شود.
. کسب درآمد از طریق ایردراپ ارز‌های مختلف در تمامی این سال‌ها در جامعه رمزارز‌ها مرسوم بوده است. اعتماد کاربران وفادار تلگرام که به ایده نات کوین رونق داد و در مقابل با لیست شدن این رمزارز جواب گرفت. این که کاربران تلگرام توانستند به درآمد‌های قابل توجهی دست یابند نیز می‌تواند گواهی بر امکانپذیر بودن این ادعا باشد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها