ﺳﻪشنبه, 5 تیر 1403 2024,June

آغاز ثبت‌نام وام ۱۰۰ و ۵۰۰ میلیونی با سود ۵ درصدی برای همه مردم ایران + مبلغ اقساط

14 آذر 1402
آغاز ثبت‌نام وام ۱۰۰ و ۵۰۰ میلیونی با سود ۵ درصدی برای همه مردم ایران + مبلغ اقساط

مشتریان بانک پارسیان که مایل به دریافت وام و تسهیلات طرح «نوید» هستند باید در یکی از شعب مجموعه سپرده کوتاه مدت افتتاح کرده باشند. بانک پارسیان به اصل سپرده مشتریان سود ۵ درصدی می‌پردازد.

همچنین وام ۵۰۰ میلیون تومانی بانک ملت به متقاضیانی پرداخت می‌شود که در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی و یا کوتاه مدت طرح شایان داشته باشند و بتوانند میانگین یک تا ۱۲ ماهه ایجاد کنند.

بسته ی اعتباری نوید پارسیان:

* دریافت تسهیلات با نرخ های ترجیحی تا سقف 23%؛
* مبلغ تسهیلات تا 4 برابر رسوب منابع طی دوره پایش در سپرده مشمول؛
* دوره پایش قابل انتخاب از یک ماه تا نه ماه؛
* مدت بازپرداخت قابل انتخاب با اقساط ماهیانه از یک ماه تا پنج سال و یا یکجا در سررسید از یک ماه تا شش ماه؛
* امکان انتقال امتیاز منفعت دوره پایش به سایر اشخاص حقیقی و حقوقی؛
* دریافت کارت اعتباری گردشی (ترمیم پذیر) تا سقف سه میلیارد ریال مبتنی بر پایش سپرده مربوطه و با بازپرداخت اقساط تا 60 ماه؛

مزایای بسته اعتباری نوید پارسیان برای شرکت‌هاچیست؟

با واریز حقوق کارکنان خود در بانک پارسیان می‌توانید از مزیت اعطای تسهیلات ارزان‌قیمت به کارکنان بهره‌مند شوید به این منظور امکاناتی برای افتتاح حساب غیرحضوری و ارسال اطلاعات واریز حقوق شرکت به شرح ذیل فراهم‌شده است :
* افتتاح حساب غیرحضوری از طریق همراه بانک پارسیان من
* واریز گروهی حقوق کارکنان (واریز جمعی) در بسترهای بانکداری الکترونیک

وام ۵۰۰ میلیون تومانی طرح شایان بانک ملت با اقساط بلند مدت ۵ ساله/ نرخ سود

وام ۵۰۰ میلیون تومانی بانک ملت به متقاضیانی پرداخت می‌شود که در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی ٬ حساب جاری عادی ٬ کوتاه مدت طرح شایان و یا حساب جاری طرح شایان داشته باشند و بتوانند میانگین یک تا ۱۲ ماهه ایجاد کنند.

به گزارش بانک اول این وام در قالب دو عقد کارت اعتباری به مبلغ 200 میلیون تومان و نیز وام مرابحه واریز به حساب به مبلغ 300 میلیون تومان پرداخت می شود.

این وام ۵۰۰ میلیون تومانی تحت عنوان طرح «شایان» به افراد واجد شرایط اعطا می‌شود. اشخاصی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند باید حداقل ۱۵ میلیون تومان در حساب خود نگهداری کنند. ضمانت اصلی برای دریافت این وام داشتن ضامن رسمی و اعتبار شغلی است. نرخ سود این طرح برحسب ضریب برابری تسهیلات و مدت ماندگاری تعیین شده و بین ۱۸ تا ۲۳ درصد قرار می‌گیرد. مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز متفاوت بوده و بین حداقل ۱۲ ماه تا حداکثر ۶۰ ماه است. لازم به ذکر است که مشتریان حقوقی بانک ملت نیز امکان درخواست تسهیلات مذکور را دارند، منتهی سقف این وام برای آن‌ها حداکثر به ۲۰۰ میلیون تومان می‌رسد. این مطلب توسط تحریریه کاماپرس تهیه و منتشر شده است.

با در نظر داشتن مبلغ وام، بیشترین نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط ۱۲ میلیون و ۶۹۶ هزار و ۷۱۴ تومان است. کل سود تسهیلات به ۲۶۱ میلیون و ۸۰۲ هزار و ۸۲۳ تومان می‌رسد. جمع رقم وام و سود آن نیز ۷۶۳ میلیون و ۵۳۲ هزار و ۸۲۳ تومان اعلام شده است.

بانک ملت تحت چه شرایطی وام ۵۰۰ میلیون تومانی را پرداخت می‌کند؟

بانک ملت این تسهیلات را در صورت احراز اهلیت، ظرفیت اعتباری مناسب و سایر شرایط مورد نیاز به مشتریان واجد شرایط پرداخت می‌کند. وام گیرندگان این امکان را دارند تا علاوه بر مراجعه حضوری به شعب بانک، از طریق سامانه بانکداری اینترنتی، همراه پلاس، خودپرداز، تلفن بانک، خود دریافت، بستام ملت و نرم افزار سکه نسبت به پرداخت اقساط خود اقدام کنند.

وام گیرنده و ضامنین باید فاقد چک برگشتی و وام معوق سررسید گذشته و مشکوک الوصول باشند.

اخبار مرتبط
با ابلاغ رسمی بانک مرکزی به بانک‌های عامل، پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به هر فرد فقط یک بار امکان پذیر خواهد بود.
یادآوری می‌شود افرادی که از طریق متابانک نسبت به افتتاح حساب نیکان نوین اقدام و کارت خود را فعال نمایند می توانند بر اساس میانگین حساب وام قرض الحسنه حداکثر به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال بدون ضامن دریافت نمایند.
بانک برای ضمانت بازپرداخت اقساط این تسهیلات سپرده متقاضی را مسدود کرده و با توجه به اعتبار شغلی وی وام را پرداخت می‌کند. در صورتی که متقاضی وام کارمند دولتی باشد، سپرده وی مسدود نشده و تنها با ارائه یک معرفی نامه از محل کار خود امکان دریافت این وام را دارد.
تسهیلات بانکی با سودهای کم‌بهره به سهامداران شرکت سهام عدالت پرداخت می‌شود. سقف تسهیلات ۳۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان است.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها