شنبه, 12 اسفند 1402 2024,March

آغاز ثبت‌نام وام ۱۰۰ و ۵۰۰ میلیونی با سود ۵ درصدی برای همه مردم ایران + مبلغ اقساط

14 آذر 1402
آغاز ثبت‌نام وام ۱۰۰ و ۵۰۰ میلیونی با سود ۵ درصدی برای همه مردم ایران + مبلغ اقساط

مشتریان بانک پارسیان که مایل به دریافت وام و تسهیلات طرح «نوید» هستند باید در یکی از شعب مجموعه سپرده کوتاه مدت افتتاح کرده باشند. بانک پارسیان به اصل سپرده مشتریان سود ۵ درصدی می‌پردازد.

همچنین وام ۵۰۰ میلیون تومانی بانک ملت به متقاضیانی پرداخت می‌شود که در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی و یا کوتاه مدت طرح شایان داشته باشند و بتوانند میانگین یک تا ۱۲ ماهه ایجاد کنند.

بسته ی اعتباری نوید پارسیان:

* دریافت تسهیلات با نرخ های ترجیحی تا سقف 23%؛
* مبلغ تسهیلات تا 4 برابر رسوب منابع طی دوره پایش در سپرده مشمول؛
* دوره پایش قابل انتخاب از یک ماه تا نه ماه؛
* مدت بازپرداخت قابل انتخاب با اقساط ماهیانه از یک ماه تا پنج سال و یا یکجا در سررسید از یک ماه تا شش ماه؛
* امکان انتقال امتیاز منفعت دوره پایش به سایر اشخاص حقیقی و حقوقی؛
* دریافت کارت اعتباری گردشی (ترمیم پذیر) تا سقف سه میلیارد ریال مبتنی بر پایش سپرده مربوطه و با بازپرداخت اقساط تا 60 ماه؛

مزایای بسته اعتباری نوید پارسیان برای شرکت‌هاچیست؟

با واریز حقوق کارکنان خود در بانک پارسیان می‌توانید از مزیت اعطای تسهیلات ارزان‌قیمت به کارکنان بهره‌مند شوید به این منظور امکاناتی برای افتتاح حساب غیرحضوری و ارسال اطلاعات واریز حقوق شرکت به شرح ذیل فراهم‌شده است :
* افتتاح حساب غیرحضوری از طریق همراه بانک پارسیان من
* واریز گروهی حقوق کارکنان (واریز جمعی) در بسترهای بانکداری الکترونیک

وام ۵۰۰ میلیون تومانی طرح شایان بانک ملت با اقساط بلند مدت ۵ ساله/ نرخ سود

وام ۵۰۰ میلیون تومانی بانک ملت به متقاضیانی پرداخت می‌شود که در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی ٬ حساب جاری عادی ٬ کوتاه مدت طرح شایان و یا حساب جاری طرح شایان داشته باشند و بتوانند میانگین یک تا ۱۲ ماهه ایجاد کنند.

به گزارش بانک اول این وام در قالب دو عقد کارت اعتباری به مبلغ 200 میلیون تومان و نیز وام مرابحه واریز به حساب به مبلغ 300 میلیون تومان پرداخت می شود.

این وام ۵۰۰ میلیون تومانی تحت عنوان طرح «شایان» به افراد واجد شرایط اعطا می‌شود. اشخاصی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند باید حداقل ۱۵ میلیون تومان در حساب خود نگهداری کنند. ضمانت اصلی برای دریافت این وام داشتن ضامن رسمی و اعتبار شغلی است. نرخ سود این طرح برحسب ضریب برابری تسهیلات و مدت ماندگاری تعیین شده و بین ۱۸ تا ۲۳ درصد قرار می‌گیرد. مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز متفاوت بوده و بین حداقل ۱۲ ماه تا حداکثر ۶۰ ماه است. لازم به ذکر است که مشتریان حقوقی بانک ملت نیز امکان درخواست تسهیلات مذکور را دارند، منتهی سقف این وام برای آن‌ها حداکثر به ۲۰۰ میلیون تومان می‌رسد. این مطلب توسط تحریریه کاماپرس تهیه و منتشر شده است.

با در نظر داشتن مبلغ وام، بیشترین نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط ۱۲ میلیون و ۶۹۶ هزار و ۷۱۴ تومان است. کل سود تسهیلات به ۲۶۱ میلیون و ۸۰۲ هزار و ۸۲۳ تومان می‌رسد. جمع رقم وام و سود آن نیز ۷۶۳ میلیون و ۵۳۲ هزار و ۸۲۳ تومان اعلام شده است.

بانک ملت تحت چه شرایطی وام ۵۰۰ میلیون تومانی را پرداخت می‌کند؟

بانک ملت این تسهیلات را در صورت احراز اهلیت، ظرفیت اعتباری مناسب و سایر شرایط مورد نیاز به مشتریان واجد شرایط پرداخت می‌کند. وام گیرندگان این امکان را دارند تا علاوه بر مراجعه حضوری به شعب بانک، از طریق سامانه بانکداری اینترنتی، همراه پلاس، خودپرداز، تلفن بانک، خود دریافت، بستام ملت و نرم افزار سکه نسبت به پرداخت اقساط خود اقدام کنند.

وام گیرنده و ضامنین باید فاقد چک برگشتی و وام معوق سررسید گذشته و مشکوک الوصول باشند.

اخبار مرتبط
یکی از این تسهیلات با مبالغ کم و تقریبا بدون سود است. البته مبالغ و تعداد آن کم است و بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان و متناسب با مشاغل و بوم هر استان است. وی گفت: بیش از نیمی از این وام‌ها به شکل پرداخت غیرنقدی است و سعی می‌کنیم تجهیزات مورد نیاز برای آن شغل پرداخت شود که این موضوع از طریق دو بانک عامل رسالت و صندوق کارآفرینی امید قابل پرداخت است.
مردم در طرح عید تا عید حداکثر ۲۰ میلیون تومان اعتبار خرید دریافت می‌کنند و می‌توانند آن را در بیش از ۹ هزار فروشگاه خرج کنند.
موضوع پرداخت وام یارانه در سال‌های گذشته هیچگاه به درستی اجرا نشد. بانک‌ها می‌گفتند منابع مالی لازم را برای پرداخت وام یارانه به مشمولان در اختیار ندارند. البته پرداخت این وام بر اساس بخشنامه‌ای که بانک مرکزی در سال ۱۳۹۶ صادر کرد، الزامی نبود و به عنوان تکلیف بر دوش شبکه بانکی قرار نداشت.
وی درباره ضمانت برخی از زنان سرپرست خانوار که در برخی از بانک‌ها با مشکل مواجه بود، اظهار کرد: در جلسه هیات وزیران تصویب شد که همه بانک‌ها این ضمانت را از طرف دولت اعمال کنند و تسهیلات را به زنان سرپرست خانواری که در دهک‌های یک تا پنج هستند، به ضمانت دولت بدهند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها