جمعه, 4 خرداد 1403 2024,May

چگونه در عصر هوش مصنوعی شغلی پیدا کنیم؟

19 دی 1402
چگونه در عصر هوش مصنوعی شغلی پیدا کنیم؟

سوال اصلی برای ما این بود که چگونه لینکدین به محصولی مبتنی بر هوش مصنوعی تبدیل می‌شود و این موضوع چگونه ماموریت مان را تغییر می دهد؟ از منظر فناوری تعداد اپلیکیشن های کاربردی عملی که قصد دارند نحوه کار افراد را بهبود بخشند و اکنون آماده هستند پیش از این در چنین سطحی دیده نشده بودند: از نوشتن یک پیام گرفته تا کمک به توصیف خود به گونه ‌ای که برای یک کارفرما جذاب باشند.

به گزارش بانک اول به نقل از بلومبرگ دانیل شاپرو، او از سال ۲۰۰۸ میلادی زمانی که رکود بزرگ بازار کار را تکان داد در لینکدین حضور داشته است. او از آن زمان به این سو در رتبه‌های بالاتری قرار گرفت تا مدیر عملیاتی آن شرکت شود و آن پلتفرم را از طریق تغییرات استراتژیک مهم هدایت کند. او در مقام خود بر فروش جهانی، عملیات و هم چنین موفقیت اعضا و مشتریان نظارت دارد. او نقش‌های مختلف هدایت در مدیریت تیم‌های جهانی در زمینه فروش و مدیریت محصول بر عهده داشته و اخیرا مدیر ارشد تجاری شرکت بوده است.

 شما می‌توانید استدلال کنید که استفاده از هوش مصنوعی توسط مشاغل مختلف از فروشندگان گرفته تا بازاریابان، متخصصان امور مالی گرفته تا وکلا بزرگترین تحول مهارتی است که ما در طول زندگی خود با آن مواجه خواهیم شد. حتی ممکن است بگویید که یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها در هر شغلی این است که بدانید چگونه می‌توانید قدرت هوش مصنوعی را در زندگی روزمره تان مورد استفاده قرار دهید. سوال اصلی برای ما این بود که چگونه لینکدین به محصولی مبتنی بر هوش مصنوعی تبدیل می‌شود و این موضوع چگونه ماموریت مان را تغییر می‌دهد؟

از منظر فناوری تعداد اپلیکیشن‌های کاربردی عملی که قصد دارند نحوه کار افراد را بهبود بخشند و اکنون آماده هستند پیش از این در چنین سطحی دیده نشده بودند: از نوشتن یک پیام گرفته تا کمک به توصیف خود به گونه‌ای که برای یک کارفرما جذاب باشند همگی مواردی هستند که اکنون در دسترس می‌باشند.

برخورداری از فناوری‌ای که کم‌تر از یک سال پیش شاهد استفاده عملی از آن در طیف وسیعی از زمینه‌ها بودیم پیش از این بی سابقه بوده است. بنابراین، من بسیار خوشبین هستم. سپس می‌توانید سوالات بزرگ تری در مورد آن چه در آینده ممکن است بپرسید، اما ارزش هوش مصنوعی مولد در گردش کار در بسیاری از تنظیمات حرفه‌ای بسیار واقعی است. ‫

"جیمی دایمن" بازرگان و مدیر ارشد اجرایی اخیرا گفته بود فکر می‌کند نسل بعدی می‌تواند هفته‌ای سه روز و نیم کار کند. با این وجود، آیا همه این مزایا به اوقات فراغت تبدیل می‌شوند یا بیش‌تر روی بخش‌هایی از شغل مان تمرکز می‌کنیم که از آن لذت می‌بریم و برای مان الهام بخش هستند. من فکر می‌کنم باید منتظر ماند و دید. با این وجود، وعده صرف زمان کمتر برای کار‌های پیش پا افتاده و تکراری یک نکته مثبت و فوق العاده است.

توصیه ام به جوانانی که وارد دنیایی می‌شوند که در آن هوش مصنوعی در حال تغییر وضعیت است این می‌باشد که نحوه استفاده از ابزار‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را یاد بگیرند آن ابزار‌ها را امتحان کرده و ببینند چه کاری می‌توانند انجام دهند. افرادی که با این ابزار‌ها راحت هستند درست مانند افرادی که به طور کلی با فناوری راحت هستند فرصت‌هایی خواهند داشت. به همان اندازه که تقاضا برای مهارت‌های فنی وجود خواهد داشت تقاضا برای مهارت‌های انسانی افزایش می‌یابد: ارتباطات و خلاقیت.

اخبار مرتبط
در این میان، عملکرد قابل‌توجه میم ‌کوین‌های محبوب مانند دوج‌کوین (DOGE)، شیبا اینو (SHIB) و پپه (PEPE) نیز نشان‌دهنده پتانسیل بالای این بخش برای ارائه بازدهی بیشتر به سرمایه‌گذاران در سال جاری است.
این شرکت از مدت ها قبل مشغول آزمایش تولید عکس با هوش مصنوعی در پینت است و نسخه های اولیه Cocreator برای توسعه دهندگان و کارشناسان ویندوز از پاییز سال گذشته میلادی در دسترس بوده است. اما با معرفی رایانه های Copilot+ اکنون ویژگی به طور رسمی ارائه شده است.
دهقانی فیروزآبادی در ادامه از افتتاح و آغاز به کار مرکز ملی هوش مصنوعی تا بیستم خرداد خبر داد و گفت: بزرگترین اثر شهیدجمهور در حوزه علم و فناوری، ایستادن پای قانون جهش تولید دانش بنیان می‌دانم. او شخصاً ایستاد تا این قانون در دولت به نتیجه برسد و همه کسانی که از این قانون خبر دارند و روی آن کار کردند شهادت می‌دهند که بدون حضور آیت‌الله رئیسی این قانون به نتیجه نمی‌رسید.
کاربرانی که به خاطر فعالیت‌های مشکوک‌ یا گزارش‌های کاربران دیگر، در دسته با احتمال تخلف بالا قرار می‌گیرند حساب‌شان محدود شده و تنها قابلیت دیدن آگهی‌ها را دارند. امکان انتشار آگهی، چت یا دیدن شماره تلفن آگهی‌های دیگر از این افراد تا زمانی که هویت‌شان به صورت ویدیویی تایید شود گرفته خواهد شد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها