پنجشنبه, 31 خرداد 1403 2024,June

امکان انتقال گواهی اسقاط برای واردکنندگان کشنده فراهم شد/ متقاضیان هر چه سریعتر اقدام کنند

24 دی 1402
امکان انتقال گواهی اسقاط برای واردکنندگان کشنده فراهم شد/ متقاضیان هر چه سریعتر اقدام کنند

به گزارش بانک اول رئیس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده تاکید و اعلام کرد که واردکنندگان کشنده‌ها که در صفحات خود، دارای گواهی اسقاط هستند، هرچه سریع‌تر نسبت به الصاق واردات خود یا واگذاری آن‌ها اقدام کنند.

طبق اعلام ستاد نوسازی ناوگان اسقاط خودروهای فرسوده به ایسنا، مهران سالاریه، ضمن اشاره به تصویب آیین‌نامه اجرایی ماده ۱۰ قانون ساماندهی صنعت خودرو در هیات دولت، اظهار کرد: بر این اساس تعداد گواهی اسقاط برای شماره‌گذاری کشنده‌ها افزایش یافته است.

رئیس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده افزود: در عین حال با توجه به این امر قطعا قیمت گواهی اسقاط خودروهای سنگین نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

امکان انتقال گواهی اسقاط برای واردکنندگان کشنده

وی همچنین با اشاره به اینکه، ستاد در جهت جلوگیری از متضرر شدن واردکنندگانِ دارای گواهی اسقاط در صفحات خود،  از چند روز گذشته  امکان انتقال گواهی اسقاط آن‌ها به سایر واردکنندگان را فراهم کرده است، گفت: با توجه به ایتکه این امکان به صورت محدود تا زمان ابلاغ آیین‌نامه ماده ۱۰ قانون ساماندهی صنعت خودرو باز شده است، بنابراین تاکید می‌شود دارندگان این گواهی‌ها هر چه سریع‌تر در مهلت باقی‌مانده، نسبت به الصاق واردات خود یا واگذاری آن به سایر واردکنندگان اقدام کنند تا مشمول ضرر و زیان احتمالی نشوند.

رئیس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده خاطرنشان کرد: در عین حال انجمن صنفی مراکز اسقاط و بازیافت مربوطه نیز اعلام آمادگی کرده است تا به صورت رایگان در این مدت نسبت به معرفی خریداران به فروشندگان اقدام کند.

وی در پایان در پاسخ به سوال که آیین‌نامه مذکور بالاخره چه زمانی ابلاغ خواهدشد، تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود بزودی آیین نامه ماده ۱۰ قانون ساماندهی صنعت خودرو ابلاغ و اجرایی شود./ایسنا

اخبار مرتبط
ام وی ام X۲۲ پرو دنده‌ای در کنار نسخه اتوماتیک گزینه‌های متنوع‌تری را برای علاقه‌مندان این هاچبک کراس‌اوور فراهم می‌آورد. این خودرو با فاصله محوری ۲.۵۵ متر و کابین جادار، فضای مناسبی برای خانواده‌های کوچک دارد.
خرید ۲۰۷ دنده‌ای ۷۵۰ میلیون تمام می‌شود، اما قیمت ۲۰۷ اتوماتیک سقف‌شیشه‌ای به یک میلیارد رسیده است
شرکت بهمن موتور شرایط فروش و تکمیل وجه ۴ خودرو ویژه طرح جوانی جمعیت و عادی را اعلام کرد.
، بر اساس این بخشنامه متقاضیان تبدیل خودرو فیدلیتی پرایم به پرستیژ، می‌توانند از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 31 خرداد تا پایان روز یکشنبه 3 تیر با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات بهمن موتور، نسبت به واریز مبلغ مابه‌التفاوت اقدام کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها