شنبه, 29 اردیبهشت 1403 2024,May

لیست گوشی های موبایل کمتر از 5 میلیون تومان

12 بهمن 1402
لیست گوشی های موبایل کمتر از 5 میلیون تومان

به گزارش بانک اول   باوجود قیمت‌های بالای بسیاری از موبایل‌ها، گوشی‌هایي با قیمت مناسب هم در بازار موجود است.نکته اینکه در میان آنها برندهای معروفی مانند سامسونگ هم وجود دارد. در جدول زیر، ما اقتصادی‌ترین گوشی‌های موجود در بازار را که قیمت آنها در محدوده 5میلیون تومان و پایین‌تر از آن است و ارزش خرید دارند، آورده‌ایم. 

اخبار مرتبط
بهترین گوشی‌های سامسونگ گلکسی را باید از خانواده تازه گلکسی اس ۲۴ و اس ۲۴ اولترا تا مدل‌های تاشو و شیک فلیپ ۴ و فلیپ ۵ بدانیم. همچنین در این دسته بندی باید گوشی‌های محبوب فولد ۴ و فولد ۵ را تا میان رده‌های پرفروش گلکسی A، در نظر بگیریم. سامسونگ از سازندگانی به شمار می‌رود که بهترین گوشی‌های هوشمند را تولید می‌کند. در سال ۲۰۲۴ می‌توانید یکی از گوشی‌های این غول تکنولوژی را خریداری کنید.
جدیدترین قیمت انواع گوشی موبایل سامسونگ، شیائومی و نوکیا را می‌توانید در جدول زیر مشاهده نمایید.
اسفند سال گذشته بود که هیات وزیران به پیشنهاد معاونت حقوقی رئیس جمهور و به استناد اصل 138 قانون اساسی تصویب کرد که بند (6) ماده (1) دستورالعمل اجرایی بند (ط) تبصره (7) ماده واحده قانون بودجه سال 1402 کل کشور موضوع تصویب نامه بهمن ‌ماه 1402، اصلاح شود.
بازار موبایل در کمال و تعجب و شگفتی سفره خودش را از بازار ارز جدا کرده و با نزدیک شدن به شب عید شاهد ارزان شدن مدل‌های نوبرانه هستیم.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها