شنبه, 29 اردیبهشت 1403 2024,May

شرایط دریافت وام 150 میلیونی بانک مسکن

22 بهمن 1402
شرایط دریافت وام 150 میلیونی بانک مسکن

بانک مسکن به منظور کمک به مشتریان خود برای خرید خانه یا دیگر موارد تسهیلاتی تحت عنوان «مانا» را تدارک دیده است. سقف این وام 150 میلیون تومان بوده و سود آن نیز به کمتر از 20 درصد می‌رسد.

به گزارش بانک اول، افرادی که مایل به دریافت وام 150 میلیونی طرح مانا هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی افتتاح کنند. افرادی که مایل به دریافت این وام هستند باید حداقل 30 میلیون تومان سپرده گذاری داشته باشند. ضمنا باید حداقل پنج ماه از سپرده گذاری آن‌ها بگذرد تا بتوانند برای این تسهیلات درخواست بدهند. سود این تسهیلات 17 درصد بوده و حداکثر زمان بازپرداخت آن با توجه به نوع استفاده متفاوت است. در صورتی که فرد این تسهیلات را برای بخش مسکن به کار بگیرد، حداکثر طی 60 ماه و در صورت تمایل به استفاده از آن در بخش‌های دیگر، حداکثر 24 ماه امکان تسویه آن را دارند.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن میزان هر قسط به 3 میلیون و 727 هزار و 886 تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات 73 میلیون و 673 هزار و 182 تومان و جمع رقم وام و سود آن نیز 223 میلیون و 733 هزار و 182 تومان اعلام شده است.

شرایط دریافت وام طرح مانا

کسب رتبه اعتبارسنجی و نداشتن سابقه چک برگشتی و بدهی تسهیلات از شرایط دریافت این وام محسوب می‌شود. در صورتی که مایل به دریافت این تسهیلات باشید نباید 30 میلیون تومان را از حساب خود خارج کنید. در غیر این صورت قرارداد تسهیلاتی شما فسخ خواهد شد. افراد در صورتی که مایل به دریافت این تسهیلات نباشند می‌توانند امتیاز آن را به اقوام درجه یک منتقل کنند.

اخبار مرتبط
مبلغ وام فرزندان بازنشستگان کشوری ۳۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال است. کارمزد این وام ۴ درصد و مدت بازپرداخت آن ۳۶ ماهه می‌باشد. توجه داشته باشید که این وام به حساب بانک صادرات که در سیستم احکام درج شده است واریز می‌گردد.
وام نیک‌وام طرح تسهیلاتی جدید بانک ملت است که به‌تازگی توسط این بانک ارائه می‌شود. این وام قرض الحسنه است و حداقل و حداکثر سقف آن به‌ترتیب 30 و 300 میلیون تومان است و 36 ماه نیز بازپرداخت دارد.
وام ودیعه مسکن برای ساکنان شهر‌ها به غیر از کلان‌شهر‌ها، ۱۰۰ میلیون تومان است. مبلغ هر قسط برای مستاجران این شهرها، با سود 18درصدی، ماهی حدود دو میلیون و ۵۳۹ هزار تومان است.
وام قرض الحسنه بانک رسالت با کارمزد ۲درصدی تا سقف ۳۰۰میلیون تومان با افتتاح حساب قرض‌الحسنه و خواب سپرده‌ی حداقل ۳ماه و حداکثر ۶ماه قابل دریافت است.وام با کارمزد بانک رسالت حداکثر بازپرداخت ۶۰ماهه (برای سقف ۳۰۰میلیون تومان) دارد و به‌طور کلی مدت زمان بازپرداخت اقساط این وام به خواب سپرده‌ بستگی دارد؛ یعنی هرچه خواب سپرده‌ی شما بیشتر باشد، بازپرداخت اقساط افزایش می‌یابد. به عنوان مثال در قبال هر ماه اضافه‌تر خواب سپرده، ۲ماه به بازپرداخت اقساط اضافه می‌شود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
میلاد لطفی
ارسال شده در : یکشنبه 22 بهمن 1402

بسیار رندانه می نویسید. ضریب تسهیلات کو؟ با ۳۰ تومن ۵ ماه چقدر می تونه بگیره؟ جوری نوشتید که خواننده فکر می کنه با همون ۳۰ تومنه می تونه ۱۵۰ رو بگیره که قطعا اینجور نیست

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها