ﺳﻪشنبه, 1 خرداد 1403 2024,May

شرایط ویژه دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک ملت + جزئیات

25 بهمن 1402
شرایط ویژه دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک ملت + جزئیات

وام 200 میلیون تومانی بانک ملت تحت عنوان طرح «حامی» برای مشتریان حقیقی این مجموعه تدارک دیده شده است. بانک ملت این طرح را با هدف حمایت از تولید ملی و رشد اقتصادی مطرح کرده است. این تسهیلات در قالب کارت اعتباری ارائه می‌شود.

به گزارش بانک اول، افرادی که مایل به دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک ملت هستند باید گذشته از اعتبار شغلی، ضامن رسمی داشته باشند. همچنین این افراد باید قبل از درخواست تسهیلات مذکور حساب قرض الحسنه افتتاح کرده و آن را شارژ کنند.

افراد امکان بازپرداخت این تسهیلات را طی حداقل 12 ماه و حداکثر 36 ماه دارند. سود این وام مطابق مقررات بانک مرکزی 36 درصد اعلام شده است.

افراد بعد از دریافت این تسهیلات تنها امکان استفاده از آن در فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک ملت را دارند. در حال حاضر فروشگاه‌های ایران رادیاتور، پاکشوما و گروه صنعتی انتخاب (عرضه کننده برندهای دوو، اسنوا و بست) طرف قرارداد بانک ملت هستند. افراد به منظور آگاهی از لیست نمایندگان منتخب شرکت ایران رادیاتور این مجموعه باید به وبسایت بانک ملت مراجعه داشته باشند. لازم به ذکر است در صورتی که فرد به هر شکلی قبلا از تسهیلات خرید کالا استفاده کرده باشد، امکان درخواست این وام را نخواهد داشت.

 

مبلغ هر قسط و کل سود وام 200 میلیون تومانی بانک ملت چقدر است؟

با در نظر گرفتن سقف مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط 7 میلیون و 741 هزار و 944 تومان است. کل سود تسهیلات مذکور به 78 میلیون و 709 هزار و 995 تومان می‌رسد و جمع رقم وام و سود آن نیز تقریبا 278 میلیون و 709 هزار و 995 تومان خواهد بود.

اخبار مرتبط
برای کسب اطلاع بیشتر از شرایط دریافت وام فوری به سراغ سایت دیگری رفتم. اطلاعات ویژه‌ای در شرح شرایط نیامده بود و بیشتر شکل و شمایل تبلیغاتی داشت. برای مثال درباره نرخ بهره نوشته شده که این نرخ بسته به موسسه مالی، مبلغ وام و شرایط بازپرداخت متفاوت است. ضمن اینکه، وام فوری یک روزه بدون نیاز به ضامن ارائه می‌شود و در این بین ممکن است از چک، سفته یا دیگر انواع تضمین‌ها استفاده شود.
متقاضیان استفاده از این طرح می‌توانند نسبت به افتتاح حساب “سپرده کوتاه مدت شایان یک” اقدام نموده و بر اساس معدل حساب ۲ تا ۶ ماهه خود از این تسهیلات با دوره بازپرداخت از ۱ تا ۳ سال با نرخ های سود ۱۴، ۱۸ و ۲۳ درصد بهره مند شوند.
وام مسکن ایثارگران، وامی است که به افراد واجد شرایط پرداخت می‌شود. از شرایط اصلی این وام، ایثارگر بودن متقاضی است، همچنین مبلغ این وام باتوجه به شهر محل زندگی متقاضی بین ۳۰۰ میلیون تا ۶۰۰ میلیون تومان می‌باشد.
افرادی که شرایط دریافت وام 200 میلیون یا 5 میلیارد تومانی طرح پذیرنده بانک ملی را دارند باید جواز و پروانه کسب را به یکی از شعب این مجموعه ارائه بدهند. در صورتی که فردی این وام را در قالب قرارداد قرض الحسنه دریافت کند، آن را با کارمزد چهار درصدی می‌گیرند. اما اگر این وام در قالب قرارداد مرابحه اعطا شود، سود آن 23 درصد خواهد بود. سقف مدت زمان پرداخت اقساط این تسهیلات به 36 ماه می‌رسد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
علی شهریاری
ارسال شده در : شنبه 28 بهمن 1402

خوب مبارکه سود ۳۶ درصدی که با مخلفات میشه ۴۰ درصد باید تشکر کرد از مسعولین که این طور فداکارانه دارند برا ملت زحمت می کشند واین خبر ستاره لازم نداره؟؟؟

شمس‌الدین عباس پور اهرنجانی
ارسال شده در : جمعه 27 بهمن 1402

وام یارانه ۲۰۰میخوام

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها