شنبه, 29 اردیبهشت 1403 2024,May

شرایط دریافت وام 50 میلیونی و بدون سود بانک کارآفرین

26 بهمن 1402
شرایط دریافت وام 50 میلیونی و بدون سود بانک کارآفرین

افرادی که در بانک کارآفرین سپرده قرض الحسنه دارند و مایل به دریافت وام از این مجموعه هستند، امکان درخواست تسهیلات «نیک آفرین پلاس» را دارند. این وام قرض الحسنه بوده و هیچ سودی ندارد.

به گزارش بانک اول، شرط مورد نظر برای بهره مندی از تسهیلات طرح نیک آفرین پلاس بررسی اهلیت اعتباری متقاضی دریافت وام بوده و اشخاص متقاضی در زمان دریافت آن باید هیچ چک برگشتی یا معوقی در نظام بانکی نداشته باشند. متقاضیان دریافت تسهیلات 50 میلیون تومانی بانک کارآفرین باید گذشته از سپرده قرض الحسنه به مدت سه الی 9 ماه خواب سپرده ایجاد کنند.

همچنین متقاضیان باید ضامن رسمی مورد نظر بانک را داشته باشند. این وام هیچ سودی نداشته و مشتریان تنها موظف به ارایه کارمزد چهار درصدی آن هستند.

 

با توجه به سقف وام 50 میلیون تومانی، نرخ سود و مدت زمان پرداخت اقساط، میزان هر قسط به 1 میلیون و 476 هزار و 199 تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات 3 میلیون و 143 هزار و 173 تومان اعلام شده است. جمع رقم وام و سود آن نیز 53 میلیون و 203 هزار و 173 تومان خواهد بود.

نکات مهم و قابل توجه درباره وام 50 میلیون تومانی طرح تسهیلاتی نیک آفرین پلاس

لازم به ذکر است، افرادی که مایل به دریافت وام مذکور هستند باید دوره خواب سپرده را به صورت کامل سپری کنند. در صورتی که دوره انتظار سپرده مشتری کمتر از حداقل اعلام شده باشد و تعهدنامه زمان تامین و تکمیل موجودی برای دریافت این وام رعایت نشود، درخواست تسهیلات مشتری قابل بررسی نخواهد بود. طبق اعلام بانک کارآفرین، مبلغ وام 50 میلیون تومان است و از این مقدار کمتر یا بیشتر نخواهد شد.

اخبار مرتبط
مبلغ وام فرزندان بازنشستگان کشوری ۳۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال است. کارمزد این وام ۴ درصد و مدت بازپرداخت آن ۳۶ ماهه می‌باشد. توجه داشته باشید که این وام به حساب بانک صادرات که در سیستم احکام درج شده است واریز می‌گردد.
وام نیک‌وام طرح تسهیلاتی جدید بانک ملت است که به‌تازگی توسط این بانک ارائه می‌شود. این وام قرض الحسنه است و حداقل و حداکثر سقف آن به‌ترتیب 30 و 300 میلیون تومان است و 36 ماه نیز بازپرداخت دارد.
وام ودیعه مسکن برای ساکنان شهر‌ها به غیر از کلان‌شهر‌ها، ۱۰۰ میلیون تومان است. مبلغ هر قسط برای مستاجران این شهرها، با سود 18درصدی، ماهی حدود دو میلیون و ۵۳۹ هزار تومان است.
وام قرض الحسنه بانک رسالت با کارمزد ۲درصدی تا سقف ۳۰۰میلیون تومان با افتتاح حساب قرض‌الحسنه و خواب سپرده‌ی حداقل ۳ماه و حداکثر ۶ماه قابل دریافت است.وام با کارمزد بانک رسالت حداکثر بازپرداخت ۶۰ماهه (برای سقف ۳۰۰میلیون تومان) دارد و به‌طور کلی مدت زمان بازپرداخت اقساط این وام به خواب سپرده‌ بستگی دارد؛ یعنی هرچه خواب سپرده‌ی شما بیشتر باشد، بازپرداخت اقساط افزایش می‌یابد. به عنوان مثال در قبال هر ماه اضافه‌تر خواب سپرده، ۲ماه به بازپرداخت اقساط اضافه می‌شود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها