جمعه, 4 خرداد 1403 2024,May

وام 40 میلیون تومانی بانک پارسیان + جزییات و شرایط دریافت

30 بهمن 1402
 وام 40 میلیون تومانی بانک پارسیان + جزییات و شرایط دریافت

بانک پارسیان طرح تسهیلاتی به نام «همراهان» را تدارک دیده است که در آن به متقاضیان و واجدان شرایط تا سقف 40 میلیون تومان وام پرداخت می‌شود. وام این طرح قرض الحسنه است.

به گزارش بانک اول افرادی که خواهان وام طرح همراهان هستند باید دستگاه کارتخوان متصل به بانک پارسیان داشته و حداقل به مدت چهار ماه با آن دستگاه کارکرد داشته باشند.

همچنین این افراد باید در یکی از شعب بانک پارسیان سپرده قرض الحسنه داشته یا افتتاح کنند. وام این طرح براساس اعتبار شغلی مشتریان به آن‌ها پرداخت می‌شود. تسهیلات مذکور قرض الحسنه بوده و طی مدت زمان 24 ماه قابل بازپرداخت است. لازم به ذکر است در صورتی که فرد به هر دلیلی امکان طی کردن پروسه دریافت وام را نداشته باشد، می‌تواند امتیاز آن را به اقوام درجه یک خود انتقال بدهد.

با توجه به شرایط ذکر شده برای این وام، مبلغ هر قسط تنها 1 میلیون و 818 هزار و 182 تومان خواهد بود. کل سود تسهیلات 2 میلیون و 400 هزار تومان است. در مجموع رقم وام و سود آن به 42 میلیون و 420 هزار تومان خواهد رسید.

آغاز به کار بانک پارسیان و چشم انداز این مجموعه برای آینده

بانک پارسیان یکی از بانک‌های خصوصی فعال کشور است که از اسفندماه 1380 فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه در قالب انواع سپرده‌ و تسهیلات ریالی، سپرده‌ و خدمات ارزی و کارت‌های بانکی به مشتریان خود خدمت رسانی می‌کند.

این بانک در نظر دارد با گسترش و به روزرسانی دامنه فعالیت خود بیشترین سهم از معاملات بین المللی کشور، مقام برتر در گستره خدمات بانکی پیشرفته و جایگاه اول در سهم بازار داخلی را به دست آورد.

اخبار مرتبط
صندوق بازنشستگی کشوری در سال‌های اخیر طی ۸ مرحله اقدام به پرداخت وام ازدواج به فرزندان بازنشستگان کرده است که در تازه‌ترین مرحله، مبلغ وام ازدواج فرزندان بازنشستگان به ۳۵ میلیون تومان رسیده است.
خیلی از اوقات ممکن است به هر دلیلی فرد نیاز به دریافت وام با سند ملکی داشته باشد. اما برای اخذ چنین وامی نیاز به داشتن شرایط زیادی است و فرد با چالش‌هایی مواجه می‌شود.
در شهر تهران، سقف وام به۲۰۰ میلیون تومان رسیده است. / در مراکز استان‌ها و سایر کلانشهرها این رقم۱۵۰ میلیون تومان می‌باشد. / برای سایر شهرها، متقاضیان می‌توانند تا۱۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنند. / در روستاها، سقف وام۴۰ میلیون تومان تعیین شده است.
این تسهیلات تنها در صورتی به مشتریان پرداخت می‌شود که آن‌ها به میزان 37 میلیون و 500 هزار تومان سپرده گذاری کرده باشند و ضمنا مدت زمان سه تا شش ماه از خواب سپرده‌شان گذشته باشد. سود این وام به 18 درصد می‌رسد و مدت زمان بازپرداخت آن برحسب سود متغیر است اما به طور کلی از 60 ماه بیشتر نیست. لازم به ذکر است این تسهیلات در قالب عقد مرابحه عام یا مرابحه منصوبات بخش مسکن ارائه می‌شود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها