چهارشنبه, 5 اردیبهشت 1403 2024,April

۳ ارز دیجیتال مقرون به صرفه با رشد بالا

11 فروردین 1403
۳ ارز دیجیتال مقرون به صرفه با رشد بالا

آیا به دنبال سرمایه‌گذاری در بازار پررونق ارزهای دیجیتال هستید؟ آیا می‌خواهید با کمترین سرمایه، بیشترین سود را کسب کنید؟ در این گزارش، ۳ ارز دیجیتال با پتانسیل سود بالا را برای سرمایه‌گذاری در فروردین ۱۴۰۳ به شما معرفی می‌کنیم.

به گزارش بانک اول با رسیدن بیت کوین به بالاترین سقف تاریخی قیمت خود، بازار ارزهای دیجیتال با عملکرد امیدوارکننده‌ای احیا شده است.

ظهور ارزهای دیجیتال جدید و پروژه‌های مبتنی بر میم یا میم کوین‌ها در ابتدا می‌تواند برای کاربران عادی دلهره‌آور باشد و باعث ایجاد کمی آشفتگی شود.

در دوران اوج بازار گاوی، بازار ارزهای دیجیتال پر از پیشرفت‌های جدید و پروژه‌هایی است که برای توزیع پاداش‌های قابل توجه آماده شده‌اند.

با توجه به این موضوع، ۳ ارز دیجیتال برتر و مقرون به صرفه ما می‌توانند در فاز جاری بازار گاوی، حداکثر سود را به ارمغان بیاورند.

دوج کوین

دوج کوین یکی از پیشتازان ارزهای دیجیتال مبتنی بر میم است که به‌طور موفقیت‌آمیزی جایگاه خود را به‌عنوان یکی از ارزهای دیجیتال مهم جهان تثبیت کرده است.

کوین‌مارکت‌کپ (CoinMarketCap) دوج کوین را به‌عنوان ارزی جذاب برای مخاطبان فراتر از بیت کوین توصیف می‌کند و آن را یک پروژه سرگرم‌کننده و سبک با پتانسیل قوی می‌نامد.

این ارز دیجیتال اکنون از شهرت صرفا یک میم فراتر رفته است و برای کسانی که پتانسیل این ارز را به‌طور کامل بررسی کنند، سود قابل توجهی به ارمغان می‌آورد. طبق اطلاعات کوین‌مارکت‌کپ، 

 در ماه گذشته ۹۳ درصد افزایش یافته است، اما در ۲۴ ساعت گذشته با افت جزئی ۰.۸۴ دلاری مواجه شده است.

طبق پیش‌بینی‌ها دوج کوین می‌تواند امسال وارد یک روند صعودی شود و هدف آن رسیدن به قیمت ۰.۱۸۳۵ دلار است.

پیش‌بینی می‌شود دوج کوین در محدوده قیمتی ۰.۱۵۷۷۱۵ تا ۰.۷۹۶۴۰۸ دلار معامله شود. در صورت رسیدن به بالاترین هدف قیمتی، دوج کوین می‌تواند ۳۳۳.۷۹ درصد افزایش یابد و به ۰.۷۹۶۴۰۸ دلار برسد.

به‌طور مشابه، با توجه به اینکه عرضه فیوچرز دوج کوین به‌زودی انجام می‌شود، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که قیمت دوج به طور ناگهانی افزایش یابد و سود قابل توجهی را برای دارندگان آن به ارمغان بیاورد.

ریپل

ریپل یکی دیگر از ارزهای دیجیتال امیدوارکننده است که دیر یا زود به پذیرش گسترده دست پیدا خواهد کرد.

بنیان و کاربردهای محکم آن، ریپل را به یک ارز دیجیتال پرسود برای نگهداری و بررسی در سناریوی بلندمدت تبدیل می کند.

ریپل با داشتن سابقه درخشان، یک بلاک چین متن‌باز، بدون نیاز به مجوز و کم‌هزینه است که تراکنش‌ها را در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می‌دهد.

این بلاک چین همچنین شامل یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) است و قابلیت ایجاد توکن‌های سفارشی را دارد که باعث افزایش چشمگیر چشم‌اندازهای آن می‌شود.

کوین‌مارکت‌کپ گزارش می دهد که ریپل درحال‌حاضر با یک روند نزولی خفیف مواجه است، اما انتظار می‌رود به‌زودی بر بازار تسلط بیشتری پیدا کند.

موارد استفاده منحصربه‌فرد ریپل، موقعیت آن را در بازار فعلی که با قیمت ۰.۶۱۹۳ دلار معامله می‌شود، تقویت می‌کند.

طبق اعلام کوین‌کدکس (CoinCodex)، ریپل قبل از اینکه به بالاترین قیمت خود در تمام دوران برسد، با مقاومتی جزئی روبه‌رو است.

پیش بینی می شودقیمت ریپل تا ۲۶ آوریل ۲۰۲۴ (۷ اردیبهشت ۱۴۰۳)، ۷.۵۵ درصد افزایش یافته و به ۰.۶۸۰۶۷۱ دلار برسد.

طبق اندیکاتورهای تکنیکال ما، احساسات فعلی بازار خنثی است، در حالی که شاخص ترس و طمع عدد ۸۳ (طمع شدید) را نشان می‌دهد. ریپل در ۳۰ روز گذشته ۱۸ روز مثبت را با نوسان قیمتی ۵.۰۵ درصد تجربه کرده است.

با توجه به رویکرد پایدار و موارد استفاده متنوع ریپل، این ارز دیجیتال می تواند به‌عنوان یک گزینه مقرون به صرفه برای سرمایه‌گذاری بلندمدت در نظر گرفته شود.

شیبا اینو

شیبا اینو، ارز دیجیتال مبتنی بر میم دیگری است که محبوبیتی باورنکردنی در بین کاربران و معامله‌گران به دست آورده است.

این ارز دیجیتال که به‌عنوان یک توکن غیرمتمرکز و جامعه‌محور شناخته می‌شود، از غول‌هایی مانند پولکادات، چینلینک و تون کوین پیشی گرفته و جایگاه برجسته‌ای را در رده‌بندی ارزهای دیجیتال به دست آورده است.

این ارز دیجیتال که توسط یک علاقه‌مند ناشناس به کریپتو به نام ریوشی ساخته شده، از آن زمان به‌خاطر محبوبیت بین کاربران، همواره در سطوح قیمتی بالا و باثبات معامله شده است.

طبق اطلاعات کوین‌مارکت‌کپ، شیبا اینو در ماه گذشته تقریباً ۱۹۳ درصد افزایش تدریجی را تجربه کرده است.

این توکن با قیمت ۰.۰۰۰۰۳۰۶۹ دلار معامله می‌شود که این یعنی خرید و نگهداری آن مقرون به صرفه است و به نظر می‌رسد به‌زودی جهش قیمتی قابل توجهی خواهد داشت.

طبق گزارش کوین‌کدکس، شیبا اینو به‌زودی به بالاترین سقف تاریخی قیمت خود خواهد رسید، به‌خصوص با توجه به موج فعلی بازار و هیجان حاکم بر آن.

شیبا اینو با روند صعودی تدریجی قیمتش، می‌تواند یکی دیگر از ارزهای دیجیتال امیدوارکننده برای بررسی در ماه فروردین باشد.

پیش‌بینی می‌شود قیمت شیبا اینو تا ۲۶ آوریل ۲۰۲۴ (۷ اردیبهشت ۱۴۰۳)، ۲۲۸.۹۹ درصد افزایش یافته و به ۰.۰۰۰۰۹۹۵۵ دلار برسد.

طبق اندیکاتورهای تکنیکال ما، احساسات فعلی صعودی است، در حالی که شاخص ترس و طمع عدد ۸۳ (طمع شدید) را نشان می دهد. شیبا اینو در ۳۰ روز گذشته ۱۸ روز مثبت را با نوسان قیمتی ۲۸.۷۹ درصد تجربه کرده است.

پیش‌بینی می‌شود که این ارز دیجیتال تا پایان سال ۲۰۲۴ به قیمت ۰.۰۰۰۱۴۳ دلار برسد. طبق پیش‌بینی‌ها شیبا اینو می‌تواند در محدوده قیمتی ۰.۰۰۰۰۳۰۲۶ تا ۰.۰۰۰۱۴۳ دلار معامله شود. در صورت رسیدن به بالاترین هدف قیمتی، شیبا اینو می‌تواند ۳۶۷.۸۱ درصد افزایش یافته و به ۰.۰۰۰۱۴۳ دلار برسد.

اخبار مرتبط
با همه این‌ها لازم است که بدانیم بهترین صرافی ارز دیجیتال چه ویژگی‌هایی دارد تا بتوانیم به عنوان یک کاربر با دیدگاه باز انتخاب داشته باشیم. لذا ما در ادامه این مطلب شما را با معیارهای انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال آشنا می‌کنیم.
با گذشت زمان، این ثبات ناشی از تقاضای جهانی منجر به کاهش تورم، افت نرخ بهره برای کسب‌وکارها و مصرف‌کنندگان آمریکایی شده و به ایالات متحده اجازه داده تا کسری‌های مالی و تجاری خود را بدون تحمل پیامدهای منفی جبران کند. البته ایالات متحده با استفاده از ابزار دلار می‌تواند با جمع‌آوری داده‌های تجارت جهانی و دسترسی به حساب‌های دلاری و سیستم مالی اهرم فشاری را در اختیار داشته باشد.
قیمت هر دلار آمریکا که ظرف روزهای گذشته شیب صعودی به‌خود گرفته بود، پس از پاسخ نظامی ایران و نمایش قدرت منطقه‌ای ایران عقب‌نشینی کرد و با نزول مواجه شد.افرادی که شنبه شب تحت تاثیر جو روانی ایجاد شده تتر خریدند با نزول های سنگین مواجه شدند
پس از واکنش شب گذشته ایران به حمله موشکی چندی قبل رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق و شهادت مستشاران ایرانی، ارزش بیت‌کوین و سایر رمزارزها امروز سقوط کرد. قیمت بیت‌کوین، به میزان هفت درصد در کمتر از یک ساعت، کاهش یافت و قیمت سایر ارزهای دیجیتال نیز با اقدام جمهوری اسلامی ایران در سرزمین‌های اشغالی در پاسخ به آنچه در دمشق رخ داد، به شدت سقوط کرد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها