چهارشنبه, 5 اردیبهشت 1403 2024,April

۳ ارز دیجیتالی که باید از معامله آنها اجتناب کنید!

12 فروردین 1403
۳ ارز دیجیتالی که باید از معامله آنها اجتناب کنید!

یکی از فاکتورهایی که به میزان زیادی بر قیمت ارزهای دیجیتال تأثیر می‌گذارد، موجودی در گردش آنها است.

به گزارش بانک اول زمانی که مقداری از موجودی یک کوین صادر یا آزادسازی می‌شود، موجودی در گردش افزایش پیدا می‌کند و این موضوع باعث ایجاد تغییرات قیمتی می‌شود.

معمولاً معامله‌گران و سرمایه‌گذاران باهوش ارز دیجیتال، پویایی عرضه و تقاضا را برای تصمیم‌گیری سودآور و مدیریت ریسک‌های خود در نظر می‌گیرند.

در ادامه به معرفی ۳ ارز دیجیتال که در هفته آتی یک رویداد آزادسازی توکن را برنامه‌ریزی کرده‌اند می‌پردازیم. با توجه به نکات گفته شده‌، بهتر است از خرید این دارایی‌ها در هفته آتی اجتناب کنید.crypto-avoid-trade-next-week

توکن صرافی غیرمتمرکز DYDX، اولین توکنی است که به دلیل رویداد آزادسازی هفته آتی، باید از خرید آن اجتناب کرد. این پروتکل قصد دارد در تاریخ ۳۱ مارس، حدود ۳۳ میلیون توکن DYDX را به ارزش حدود ۱۱۷ میلیون دلار آزاد کند.

سرمایه‌گذاران اولیه بیشترین میزان توکن را به ارزش ۶۵.۰۷ میلیون دلار دریافت خواهند کرد. ۳۵.۸۳ میلیون دلار DYDX در اختیار تیم توسعه‌دهنده قرار خواهد گرفت و ۱۶.۴۳ میلیون دلار به عنوان ذخیره برای کارمندان آتی اختصاص خواهد یافت.

شبکه سویی

شبکه سویی (SUI) یکی دیگر از ارزهای دیجیتالی است که به دلیل رویداد آزادسازی توکن در تاریخ ۳۰ مارس (امروز) باید از معامله آن اجتناب کرد. این پروتکل ۴ میلیون توکن SUI را به ارزش ۷.۸۸ میلیون دلار آزاد خواهد کرد.

با این حال، طبق اعلام پلتفرم توکن‌آنلاکس (TokenUnlocks)، مجموعاً ۷۶.۰۷ میلیون دلار توکن دیگر نیز طی هفته آتی آزاد خواهند شد که اطلاعاتی در مورد آن توسط تیم سویی منتشر نشده است.crypto-avoid-trade-next-week

اکیلان پرایم (Echelon Prime) دیگر ارز دیجیتالی است که در امروز یک رویداد آزادسازی توکن را برگزار خواهد کرد. طی این رویداد، ۱.۶۶ میلیون توکن PRIME به ارزش ۳۸.۵۸ میلیون، آزاد خواهد شد. ۹۱۲,۰۴۰ توکن PRIME به ذخیره استودیو پارالل (Parallel) و ۷۵ هزار توکن به سرمایه‌گذاران خصوصی آن تعلق خواهد گرفت.

بنابراین، توکن بومی این استودیوی بازی سازی وب ۳، یکی دیگر از ارزهای دیجیتال است که به دلیل نوسانات پیش‌بینی شده، باید از معامله آن در هفته آتی اجتناب کرد.crypto-avoid-trade-next-week

با این وجود، افزایش موجودی توکن تضمینی برای کاهش قیمت آن نیست. اگر دارایی بتواند در این مدت تقاضای بالاتری کسب کند، ارزش آن همچنان افزایش خواهد یافت.

معامله‌گران سعی خواهند کرد که اثرات اقتصادی این آزادسازی‌ها را برآورد و طبق آن تصمیم‌گیری کنند. بازار در چنین زمان‌هایی وضعیت نامطمئنی دارد که نیازمند مدیریت ریسک مناسب و اجتناب از معامله برخی ارزهای دیجیتال خاص است.

اخبار مرتبط
با همه این‌ها لازم است که بدانیم بهترین صرافی ارز دیجیتال چه ویژگی‌هایی دارد تا بتوانیم به عنوان یک کاربر با دیدگاه باز انتخاب داشته باشیم. لذا ما در ادامه این مطلب شما را با معیارهای انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال آشنا می‌کنیم.
با گذشت زمان، این ثبات ناشی از تقاضای جهانی منجر به کاهش تورم، افت نرخ بهره برای کسب‌وکارها و مصرف‌کنندگان آمریکایی شده و به ایالات متحده اجازه داده تا کسری‌های مالی و تجاری خود را بدون تحمل پیامدهای منفی جبران کند. البته ایالات متحده با استفاده از ابزار دلار می‌تواند با جمع‌آوری داده‌های تجارت جهانی و دسترسی به حساب‌های دلاری و سیستم مالی اهرم فشاری را در اختیار داشته باشد.
قیمت هر دلار آمریکا که ظرف روزهای گذشته شیب صعودی به‌خود گرفته بود، پس از پاسخ نظامی ایران و نمایش قدرت منطقه‌ای ایران عقب‌نشینی کرد و با نزول مواجه شد.افرادی که شنبه شب تحت تاثیر جو روانی ایجاد شده تتر خریدند با نزول های سنگین مواجه شدند
پس از واکنش شب گذشته ایران به حمله موشکی چندی قبل رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق و شهادت مستشاران ایرانی، ارزش بیت‌کوین و سایر رمزارزها امروز سقوط کرد. قیمت بیت‌کوین، به میزان هفت درصد در کمتر از یک ساعت، کاهش یافت و قیمت سایر ارزهای دیجیتال نیز با اقدام جمهوری اسلامی ایران در سرزمین‌های اشغالی در پاسخ به آنچه در دمشق رخ داد، به شدت سقوط کرد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها