چهارشنبه, 5 اردیبهشت 1403 2024,April

7 توصیه برای کسب سود بیشتر در بازار رمزارزها 2024

12 فروردین 1403
7 توصیه برای کسب سود بیشتر در بازار رمزارزها 2024

هر یک از معامله‌گران بازار ارزهای دیجیتال از استراتژی‌های خاص  و روش‌هاب به خصوصی برای کسب سود استفاده می‌کنند. این استراتژی‌ها ممکن است برای هر رمزارز یا هر روند بازار متفاوت باشد

به گزارش بانک اول ترکیب استراتژی‌های معاملاتی و تغییر آن‌ها در هر زمان می‌تواند اتفاق بیفتد. در این میان رعایت دائمی و مستمر برخی از نکات پایه‌ای در کنار استراتژی‌های معاملاتی می‌تواند راهگشا باشد.

در این گزارش به ارائه 7 توصیه برای کسب سودهای چند برابری در بازار صعودی امسال پرداخته ابم.

1 – آموزش مستمر

بهتر است که در کنار ترید وقت خود را صرف مطالعه پروژه های مختلف و وایت پیپر توکن های آینده کنید تا با بازارهای رمزنگاری و بلاک چین کاملاً آشنا باشید. آموزش دادن به خود به شما کمک می کند تا تصمیمات آگاهانه تری بگیرید، کاتالیزورهای آینده را شناسایی کنید و مهارت ناوبری بهتری در بازار صعودی داشته باشید.

2 – مشخص کردن اهداف معامله و سرمایه گذاری

شما باید اهداف سرمایه گذاری خود را به وضوح درک کنید. آیا به دنبال نوسانات کوتاه مدت هستید یا به فرصت‌های بلندمدت چشم دوخته‌اید؟ تعیین اهداف به حفظ تمرکز در میان هیاهوی بازار کمک می کند و شما را به سمت دستیابی به هدف اصلی خود راهنمایی می‌نماید.

3 – سرمایه گذاری به اندازه توان از دست دادن

هرگز بیش از آنچه که می‌توانید از دست بدهید، سرمایه گذاری نکنید. در محیط پرخطری پون بازار رمزارزها، بسیار مهم است که تسلیم احساسات نشوید. گرفتن تصمیمات عاقلانه، به جای تحت تاثیر قرار گرفتن توسط هرج و مرج بازار صعودی، کلید حرکت در بازار غیرقابل پیش بینی است و باید در این بازار  به اندازه توان واقعی خود ریسک کنید.

4 – قبل از معامله تحقیق کنید

قبل از سرمایه گذاری و معامله، تحقیقات خود را انجام دهید. در تجزیه و تحلیل تکنیکال غوطه ور شوید، روندها، نمودارها و هر اندیکاتور لازم را در این تحقیق مورد استفاده قرار دهید. در این راه احساسات خود را مدیریت کنید و تلاش خود را در جایی که واقعا اهمیت دارد صرف کنید. برخی از افراد احساس می‌کنند که بهترین هستند و نیازی به تحقیق ندارند. اما حقیقت چیز دیگری است. انجام تحقیقات شما برای شناسایی جوانب مثبت و منفی یک پروژه ضروری است.

5 – همه تخم مرغ ها را در یک سبد نچینید

امروزه صدها رمزارز خوب و مستعد رشد در بازار وجود دارد و بهتر است شما هم سبد رمزارزهای خود را در حد زیادی متنوع کنید. پیشنهاد کارشناسان همیشه این بوده است که همه تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار ندهید. به خصوص اینکه در طول دوره صعودی، آماده باشید تا سبد خود را متنوع کنید و در انواع مختلف پروژه ها سرمایه‌گذاری کنید، به طوری‌که اگر یکی شکست خورد، دیگری می تواند شما را نجات دهد.

6- احساسات را کنار بگذارید

در بازار رمزارزها هرگز با احساسات کار نکنید. چراکه سرمایه گذاری های عاطفی می تواند خطرناک باشد. وقتی می بینید بازار در حال رشد است، با عجله و احساسات سرمایه گذاری یا معامله نکنید. لحظه ای توقف کنید، تحلیل کنید و سپس معامله خود را باز کنید.

7 – اهمیت تعیین استراتژی خروج

هر معامله‌ای حتی در بازار صعودی می‌تواند به ضرر بینجامد. در ضرر یا سود باید استراتژی خروج خود را به بهترین شکل ممکن برنامه ریزی کنید. کارشناسان پیشنهاد می کنند به جای سرمایه گذاری بی رحمانه و بی پایان، پس از رسیدن به هدف خود از بازار خارج شوید. بازار در هر مقطع زمانی ممکن است شاهد رکود یا سقوط قیمتی باشد. بنابراین، برنامه ریزی استراتژی خروج بسیار مهم است.

اخبار مرتبط
با همه این‌ها لازم است که بدانیم بهترین صرافی ارز دیجیتال چه ویژگی‌هایی دارد تا بتوانیم به عنوان یک کاربر با دیدگاه باز انتخاب داشته باشیم. لذا ما در ادامه این مطلب شما را با معیارهای انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال آشنا می‌کنیم.
با گذشت زمان، این ثبات ناشی از تقاضای جهانی منجر به کاهش تورم، افت نرخ بهره برای کسب‌وکارها و مصرف‌کنندگان آمریکایی شده و به ایالات متحده اجازه داده تا کسری‌های مالی و تجاری خود را بدون تحمل پیامدهای منفی جبران کند. البته ایالات متحده با استفاده از ابزار دلار می‌تواند با جمع‌آوری داده‌های تجارت جهانی و دسترسی به حساب‌های دلاری و سیستم مالی اهرم فشاری را در اختیار داشته باشد.
قیمت هر دلار آمریکا که ظرف روزهای گذشته شیب صعودی به‌خود گرفته بود، پس از پاسخ نظامی ایران و نمایش قدرت منطقه‌ای ایران عقب‌نشینی کرد و با نزول مواجه شد.افرادی که شنبه شب تحت تاثیر جو روانی ایجاد شده تتر خریدند با نزول های سنگین مواجه شدند
پس از واکنش شب گذشته ایران به حمله موشکی چندی قبل رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق و شهادت مستشاران ایرانی، ارزش بیت‌کوین و سایر رمزارزها امروز سقوط کرد. قیمت بیت‌کوین، به میزان هفت درصد در کمتر از یک ساعت، کاهش یافت و قیمت سایر ارزهای دیجیتال نیز با اقدام جمهوری اسلامی ایران در سرزمین‌های اشغالی در پاسخ به آنچه در دمشق رخ داد، به شدت سقوط کرد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها