چهارشنبه, 5 اردیبهشت 1403 2024,April

وام 300 میلیون تومانی بانک گردشگری بدون سود و با بازپرداخت 36 ماهه

14 فروردین 1403
 وام 300 میلیون تومانی بانک گردشگری بدون سود و با بازپرداخت 36 ماهه

بانک گردشگری طرح تسهیلاتی جدیدی را تدارک دیده که در آن متقاضیان حقیقی با ایجاد میانگین حساب چهار تا 12 ماهه امکان دریافت تسهیلات تا سقف 300 میلیون تومان را خواهند داشت.

به گزارش بانک اول افرادی که مایل به دریافت وام 300 میلیون تومانی بانک گردشگری طرح تسهیلاتی به نام «پارسا» هستند، بهتر است بدانند که این تسهیلات قرض الحسنه بوده و تنها برای پوشش هزینه‌های بانک به آن کارمزد دو یا چهار درصدی تعلق می‌گیرد. افراد بعد از دریافت وام طی 36 ماه امکان تسویه اقساط را خواهند داشت. این تسهیلات تنها در صورت ارائه ضامن رسمی به متقاضی واجد شرایط آن تعلق خواهد گرفت. ضمنا افرادی که مایل به دریافت چنین تسهیلاتی هستند نباید بدهی معوق داشته یا در لیست سیاه بانک مرکزی قرار داشته باشند.

با در نظر گرفتن شرایط مذکور و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط این تسهیلات 9 میلیون و 90 هزار و 909 تومان خواهد بود. کل سود تسهیلات به 12 میلیون تومان می‌رسد و جمع رقم تسهیلات و سود آن نیز تقریبا 312 میلیون و 100 هزار تومان است.

اهداف و چشم انداز بانک گردشگری برای آینده چیست؟

بانک گردشگری اولین بانک تخصصی ایران در زمینه گردشگری است که از هفتم دی ماه سال 1389 فعالیت خود را آغاز کرد. هم اکنون این مجموعه بالغ بر 100 شعبه فعال در سراسر کشور دارد. این بانک در نظر دارد تا در آینده جزو پنج مجموعه برتر بانکی در بین تمام بانک‌های خصوصی کشور از منظر سهم بازار سپرده‌ها، پنج برند برتر بانکی از دیدگاه مشتریان، نخستین ارائه دهنده خدمات و محصولات در میان فعالان صنعت گردشگری و قرارگیری در بین پنج بانک برتر از لحاظ کیفیت خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات باشد.

اخبار مرتبط
در حال حاضر بانک‌های ملت، ملی، مسکن، صادرات، بانک رفاه کارگران، سپه، تجارت، شهر، سامان، پاسارگاد، خاورمیانه، پارسیان، سینا، کارآفرین، آینده، گردشگری، اقتصاد نوین، ایران زمین، پست بانک و موسسه اعتباری ملل به عنوان بانک‌های عامل پرداخت وام ودیعه مسکن معرفی شده‌اند.
طبق ابلاغیه جدید، بانک‌های عامل، برای پرداخت این وام باید فقط یک ضامن رسمی از متقاضی بخواهند؛ اما این وام قرض‌الحسنه که به نام وام خرد و فوری هم معروف است، خیلی هم دریافتش فوری نیست!
موضوع وام با کارت یارانه از سال ۱۳۹۶ و با بخشنامه بانک مرکزی آغاز شد که در همان زمان بانک‌ها اعلام کردند منابع لازم برای پرداخت وام یارانه به مشمولان را ندارند و البته بانک مرکزی هم تکلیفی را بر دوش شبکه بانکی نگذاشت. دو سال بعد همزمان با شیوع ویروس کرونا در ایران، دولت دوازدهم وام‌های یک میلیون تومانی پرداخت کرد که اقساط آن هر ماه از حساب کارت یارانه متقاضیان کسر می‌شد.
بانک رفاه کارگران به منظور تداوم سیاست های حمایتی خود از جامعه مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، کارکنان شرکت ها و سازمان های متعامل با بانک، در قالب “طرح امید رفاه”تسهیلات پرداخت می کند. تسهیلات طرح امید رفاه به مستمری بگیران ارجمند سازمان تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند و کارکنان محترم بازنشسته بانک رفاه، در قالب عقد قرض الحسنه به میزان بیست میلیون تا یکصد میلیون ریال با نرخ کارمزد سالانه ۴ درصد پرداخت می شود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
عثمان سهرابی
ارسال شده در : پنجشنبه 16 فروردین 1403

سلام خسته نباشید من ثبت نام وام بچه انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم لطفا من راهنمایی میکنی سپاس از راهنمایی شما

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها