جمعه, 4 خرداد 1403 2024,May

دریافت وام یک میلیاردی تومانی بانک پارسیان + مبلغ اقساط

29 فروردین 1403
 دریافت وام یک میلیاردی تومانی بانک پارسیان + مبلغ اقساط

وام 1 میلیارد تومانی بانک پارسیان به آن دسته افرادی تعلق می‌گیرد که در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند.

به گزارش بانک اول، مشتریان بانک پارسیان که به دریافت وام 1 میلیاردی این مجموعه تمایل دارند باید بدانند که برای دریافت این تسهیلات سپرده آن‌ها مسدود خواهد شد. سود این طرح تسهیلاتی طبق سود سپرده و مدت زمان بازپرداخت تعیین شده و 12، 18 یا 23 درصد است. طی مدت مسدودی سپرده و بازپرداخت این تسهیلات به اصل پول مشتریان سود پنج درصدی تعلق می‌گیرد.

مدت زمان پرداخت اقساط این تسهیلات با توجه به سود سپرده و درصد وام متغیر است و بین 12، 24، 36، 48 یا 60 ماه خواهد بود.

لازم به ذکر است که امکان دریافت این وام در قالب کارت اعتباری وجود دارد. منتهی سقف این وام در قالب کارت اعتباری 300 میلیون تومان است.

با توجه به مبلغ اصلی وام، نرخ سود 23 درصدی و زمان بازپرداخت 60 ماهه، میزان هر قسط 28 میلیون و 190 هزار و 471 تومان خواهد بود. کل سود این تسهیلات 691 میلیون و 428 هزار و 265 تومان بود و جمع رقم وام و سود آن به 1 میلیارد و 691 میلیون و 488 هزار و 265 تومان می‌رسد.

وام طرح نوید پارسیان به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

بانک پارسیان این طرح تسهیلاتی را برای تمامی کسب و کارها، شرکت‌ها، اصناف، مشاغل حرفه‌ای و واحدهای اقتصادی اعم از تولیدی، خدماتی و بازرگانی تدارک دیده است. همچنین بانک پارسیان این تسهیلات را به اشخاص حقیقی اعم از بانوان خانه‌دار سپرده گذار، موجران، کارمندان، حقوق بگیران، بازنشستگان و مستمری بگیران پرداخت می‌کنند.

اخبار مرتبط
صندوق بازنشستگی کشوری در سال‌های اخیر طی ۸ مرحله اقدام به پرداخت وام ازدواج به فرزندان بازنشستگان کرده است که در تازه‌ترین مرحله، مبلغ وام ازدواج فرزندان بازنشستگان به ۳۵ میلیون تومان رسیده است.
خیلی از اوقات ممکن است به هر دلیلی فرد نیاز به دریافت وام با سند ملکی داشته باشد. اما برای اخذ چنین وامی نیاز به داشتن شرایط زیادی است و فرد با چالش‌هایی مواجه می‌شود.
در شهر تهران، سقف وام به۲۰۰ میلیون تومان رسیده است. / در مراکز استان‌ها و سایر کلانشهرها این رقم۱۵۰ میلیون تومان می‌باشد. / برای سایر شهرها، متقاضیان می‌توانند تا۱۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنند. / در روستاها، سقف وام۴۰ میلیون تومان تعیین شده است.
این تسهیلات تنها در صورتی به مشتریان پرداخت می‌شود که آن‌ها به میزان 37 میلیون و 500 هزار تومان سپرده گذاری کرده باشند و ضمنا مدت زمان سه تا شش ماه از خواب سپرده‌شان گذشته باشد. سود این وام به 18 درصد می‌رسد و مدت زمان بازپرداخت آن برحسب سود متغیر است اما به طور کلی از 60 ماه بیشتر نیست. لازم به ذکر است این تسهیلات در قالب عقد مرابحه عام یا مرابحه منصوبات بخش مسکن ارائه می‌شود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها