پنجشنبه, 31 خرداد 1403 2024,June

دریافت 12 وام بانک صادرات از 200 میلیون تا 1 میلیارد تومان در سراسر کشور / قرض الحسنه 4 درصدی تا ....

06 خرداد 1403
دریافت 12 وام بانک صادرات از 200 میلیون تا 1 میلیارد تومان در سراسر کشور / قرض الحسنه 4 درصدی تا ....

به گزارش بانک اول بانک صادرات ایران یکی از بزرگترین بانک های تجاری ایران است که با دارا بودن شعب بسیار در اقصی نقاط کشور حتی در روستاها و شهرهای کوچک امکان دستیابی مردم به خدمات بانکی را تسهیل کرده است.

در این مقاله قصد داریم 12 نوع وام مختلف که در این بانک پرداخت می شود را معرفی کنیم.

این 12 وام و تسهیلات بانک صادرات به شرح زیر است :

1- تسهیلات ۱ میلیارد تومانی طرح صبای سپهر بانک صادرات

2- وام ۲۰۰ میلیون تومانی طرح مژده بانک صادرات

3- تسهیلات قرض الحسنه  ۲۰۰ میلیون تومانی طرح تبسم بانک صادرات

4- وام ۲۰۰ میلیون تومانی بدون واریز قسط بانک صادرات

5-تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی طرح سنا بانک صادرات

6- وام ۲۰۰ میلیون تومانی تعمیرات مسکن بانک صادرات

7- تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی طرح میثاق بانک صادرات

8- وام ۲۰۰ میلیون تومانی طرح ۶۷ بانک صادرات

9- تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی خرید کالا بانک صادرات (خرید قسطی لوازم خانگی)

10- وام ۱۰۰ میلیون تومانی بدون ضامن بانک صادرات

11-تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی طرح همیاران سپهر بانک صادرات

12- وام 300 میلیون تومانی قرض الحسنه سپاس سپهر بانک صادرات ایران

وام ۱ میلیارد تومانی طرح صبای سپهر بانک صادرات

تسهیلات 10/000/000/000 ریالی طرح صبای سپهر بانک صادرات به کسانی که دستگاه کارتخوان یا پایانه‌های فروش بانک صادرات را دارند، اعطا خواهد شد. سود سالیانه‌ای که برای این وام درنظر گرفته‌اند بر اساس بازپرداخت اقساط،‌ مدت خواب سپرده و ضریب برابری تسهیلات، در بازه‌ی ۰.۵ تا ۲۳درصد متغیر است. نوع ضمانت مورد نیاز برای این وام بانک صادرات، داشتن ضامن رسمی و اعتبار شغلی مقرر شده است.

در قدم اول دریافت این وام بانک صادرات باید افتتاح حساب کنید که برای دریافت این وام هم حساب قرض‌الحسنه و هم کوتاه‌مدت عادی می‌توانید داشته باشید. نکته‌ی مهم این است که برای تسهیلات طرح صبای سپهر، نیاز به مدت ۳ تا ۱۲ماه گردش حساب است و اگر حساب کوتاه‌مدت عادی، در اول فرآیند درخواست وام افتتاح کرده باشید، سپرده‌گذاری شما مشمول ۵درصد سود خواهد شد.


وام ۲۰۰ میلیون تومانی طرح مژده بانک صادرات

تسهیلات دویست میلیون تومانی طرح مژده ی بانک صادرات بعد از ایجاد میانگین حساب ۳ماهه در قالب یک کارت اعتباری و سود سالیانه‌ی ۴درصدی اهدا می‌شود. برای ضمانت وام طرح مژده‌ی بانک صادرات به یک ضامن رسمی احتیاج است. همچنین حداکثر مدت بازپرداخت اقساط را، ۳۶ماهه معین کرده‌اند.

خوب است بدانید، ۱درصد مبلغ وام‌هایی که در قالب کارت اعتباری به متقاضیان وام داده می‌شود، به‌عنوان کارمزد به بانک پرداخته می‌شود. همچنین هر چه میانگین حساب بیشتر شود، میزان مبلغ واریزی وام افزایش می‌یابد به عنوان مثال در تسهیلات مژده سپرده‌های سه‌ماهه تا یک برابر، سپرده‌های شش‌ماهه تا ۱.۵ برابر و سپرده‌های یک‌ساله تا دو برابر مبلغ سپرده، اعتبار به حساب متقاضیان وام واریز می‌شود.

وام قرض الحسنه ۲۰۰ میلیون تومانی طرح تبسم بانک صادرات

تسهیلات 2/000/000/000 ریالی طرح تبسم بانک صادرات از جمله وام‌های قرض‌الحسنه و بدون سود بانک صادرات است که به مشتریان دارای شرایط این وام داده می‌شود. میزان مبلغ واریزی وام تبسم، ۸۰درصد سپرده‌ تا سقف ۲۰۰میلیون تومان است.

 در طرح تبسم به عنوان ضمانت نیاز به معرفی ضامن نیست و سپرده‌ی شما به‌عنوان ضمانت مسدود می‌شود. البته این سپرده بعد از تسویه‌ی کامل اقساط (حداکثر ۶۰ماه) بازگردانده خواهد شد. همچنین مدت زمان بازپرداخت اقساط از ۱۲ تا ۶۰ماه به انتخاب متقاضی وام تعیین می‌شود.

وام بانک صادرات

وام ۲۰۰ میلیون تومانی بدون واریز قسط بانک صادرات

تسهیلات 2/000/000/000 ریالی  بدون واریز قسط بانک صادرات به‌گونه‌ای طراحی شده است که با سپرده‌گذاری در حساب بلندمدت بانک صادرات، ۵۰درصد مبلغ سپرده را تا سقف ۲۰۰میلیون تومان به واجدین شرایط تقدیم می‌کنند. همچنین برای بازپرداخت اقساط ۶۰ماه تعیین شده است.

برای این وام بانک صادرات سود سالیانه‌ی ۲۳درصدی، به عنوان ضمانت مسدودی سپرده (بعد از تسویه‌ی اقساط سپرده آزاد می‌شود) تعیین کرده‌اند.

اقساط وام بدون واریز قسط بانک صادرات، چگونه پرداخت می‌شود؟

اقساط این طرح تسهیلاتی بانک صادرات از سود سپرده پرداخت می‌شود. سود سپرده برای حساب‌های یک ساله، دو ساله و سه ساله به‌ترتیب ۲۱درصد، ۲۱.۵درصد و ۲۲.۵درصد است. این مقدار قابل توجه‌ سود حساب، کاملا اقساط وام را پرداخت می‌کند.

وام ۲۰۰ میلیون تومانی طرح سنا بانک صادرات

تسهیلات 200/000/000 تومانی طرح سنا ی بانک صادرات بعد از داشتن میانگین حساب حداقل ۲ماهه با سود سالیانه ۱۰ تا ۱۸درصدی اعطا می‌شود. برای ضمانت این وام بانک صادرات به ضامن رسمی احتیاج است. همچنین بیشترین مهلت زمان بازپرداخت اقساط ۶۰ماهه مقرر‌شده است. 

با افزایش مدت زمان خواب سپرده، سود وام کم می‌شود یا مدت زمان بازپرداخت افزایش پیدا می‌کند؛ جزئیات اثر افزایش مدت زمان خواب سپرده بر مدت بازپرداخت اقساط وام سنا و سود سالیانه‌ی آن را در جدول زیر آورده‌ایم:

مدت زمان خواب سپرده مدت بازپرداخت اقساط سود سالیانه وام

۲

۱۸

۱۸درصد

۳

۱۸

۱۷درصد

۴

۱۸

۱۶درصد
۵ ۱۸

۱۵درصد

۶

۱۸ ۱۴درصد
۷ ۱۸

۱۳درصد

۸

۱۸

۱۲درصد

۹

۱۸

۱۱درصد

۱۰ ۱۸

۱۰درصد

۳

۲۷ ۱۸درصد
۴ ۳۶

۱۸درصد

۵

۴۵ ۱۸درصد

۶

۴۸

۱۸درصد

۷ ۶۰

۱۸درصد

وام ۲۰۰ میلیون تومانی تعمیرات مسکن بانک صادرات

تسهیلات 2/000/000/000 ریالی تعمیرات مسکن بانک صادرات با سود سالیانه‌ی ۲۳درصدی و بازپرداخت حداکثری ۳۶ماهه به مشتریان بانک صادرات پرداخت می‌شود. توجه داشته باشید در این طرح وام بانک صادرات، ۲۰درصد از مبلغ واریزی وام در بانک مسدود خواهد ماند.

ارائه‌ی سند ملکی به‌نام متقاضی وام، نوع ضمانتی است که برای طرح تعمیرات مسکن بانک صادرات درنظر گرفته‌اند. این وام فقط یکبار به واجدین شرایط داده می‌شود و پرداخت این وام به بودجه‌ی شعب بسیار وابسته است؛ بنابراین همیشه و در همه‌ی شعب امکان دریافت این وام نیست.

وام ۲۰۰ میلیون تومانی طرح میثاق بانک صادرات

تسهیلات 2/000/000/000 ریالی طرح میثاق بانک صادرات با سود ۱۱ تا ۱۶درصد به افرادی که میانگین حساب حداقل ۳ماهه در حساب قرض‌الحسنه‌ی بانک صادرات دارند، پرداخت می‌شود. میزان مبلغ اعتباری وام، ۹۰ درصد سپرده و تا سقف ۲۰۰میلیون تومانی خواهد بود.

برای دریافت این وام بانک صادرات نیاز به ضامن رسمی است و متقاضی نباید سابقه‌ی چک برگشتی یا بدهکاری به بانک را داشته باشد. تسهیلات طرح میثاق بانک صادرات از جمله وام‌های بانک صادرات است که نیاز به سپرده‌گذاری دارد و مدت خواب سپرده در مدت بازپرداخت اقساط و سود سالیانه‌ی وام موثر است؛ در جدول زیر اثرات خواب سپرده بر مدت بازپرداخت اقساط و سود سالیانه‌ی وام میثاق بانک صادرات رو می‌بینیم:

مدت خواب سپرده ضریب برابری تسهیلات مدت باز پرداخت اقساط سود سالیانه وام

۳

۸۰درصد ۹ ۱۵درصد
۳ ۹۰درصد ۹

۱۶درصد

۴

۸۰درصد ۱۲ ۱۴درصد
۴ ۹۰درصد ۱۲

۱۶درصد

۵

۸۰درصد ۱۵ ۱۴درصد
۵ ۹۰درصد ۱۵

۱۶درصد

۶

۸۰درصد ۱۸ ۱۴درصد
۶ ۹۰درصد

۱۸

۱۶درصد

۷ ۸۰درصد ۲۱

۱۴درصد

۷

۹۰درصد ۲۱ ۱۶درصد
۸ ۸۰درصد ۲۴

۱۴درصد

۸

۹۰درصد ۲۴ ۱۶درصد

۹

۸۰درصد ۲۷ ۱۱درصد
۹ ۹۰درصد ۲۷

۱۶درصد

۱۰ ۸۰درصد ۳۰

۱۴درصد

۱۰

۹۰درصد ۳۰ ۱۶درصد

۱۱

۸۰درصد

۳۳ ۱۴درصد

۱۱

۹۰درصد ۳۳

۱۶درصد

۱۲ ۸۰درصد ۳۶

۱۴درصد

۱۲ ۹۰درصد ۳۶

۱۶درصد

وام ۲۰۰ میلیون تومانی طرح ۶۷ بانک صادرات

تسهیلات 200/000/000 تومانی طرح ۶۷ بانک صادرات با سود سالیانه‌ی ۶درصدی به افرادی داده می‌شود که سپرده‌ی خود را به‌صورت طولانی‌مدت در حساب بانک صادرات نگه می‌دارند. البته لازم به یادآوری است که سپرده‌ مشمول ۷درصد سود خواهد شد و به صاحبان حساب نیز این مبلغ سود پرداخت می‌شود. در این وام بانک صادرات به میزان ۸۰درصد سپرده تا سقف ۲۰۰میلیون تومان اعتبار وام به متقاضیان داده می‌شود.

برای ضمانت دریافت وام طرح ۶۷ بانک صادرات نیاز به وثیقه یا ضامنی نیست و مسدود شدن سپرده به عنوان ضمانت انجام می‌شود. فراموش نکنید که بعد از تسویه‌ی کامل اقساط این سپرده‌ی مسدود شده، بازگردانده خواهد شد. حداکثر مدت زمان تعیین شده برای بازپرداخت اقساط ۳۶ماه است.

وام ۲۰۰ میلیون تومانی خرید کالا بانک صادرات (خرید قسطی لوازم خانگی)

تسهیلات 2/000/000/000 ریالی خرید کالا ی بانک صادرات با هدف تسهیل خرید لوازم خانگی، توسط بانک صادرات برنامه‌ریزی شده است. این وام در قالب کارت اعتباری به واجدین شرایط اهدا می‌شود و گیرندگان وام از اعتبار واریزی وام، برای خرید اقساطی لوازم خانگی، فقط از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک صادرات می‌توانند اقدام کنند.

نکات قابل ذکر در مورد وام خرید کالای بانک صادرات:

سود وام سالیانه ۲۳درصد تعیین شده است.

برای سقف دریافتی ۲۰۰میلیون تومان، ۳ ضامن رسمی همراه با کسر از حقوق احتیاج است.

۱۰درصد از مبلغ واریزی وام نزد بانک تا زمان تسویه‌ی کامل اقساط مسدود خواهد شد.

حداکثر زمان بازپرداخت اقساط ۶۰ماه مقرر شده است.

به علت واریز اعتبار تسهیلات در قالب کارت اعتباری، ۱درصد از مبلغ وام یعنی ۲میلیون تومان به‌عنوان هزینه‌ی کارمزد گرفته می‌شود.

وام ۱۰۰ میلیون تومانی بدون ضامن بانک صادرات

تسهیلات 1/000/000/000 ریالی وام بدون ضامن بانک صادرات برای کارمندان شرکت‌ها و ادارات دولتی و خصوصی که حقوق و مزایای خود را از حساب بانک صادرات دریافت می‌کنند، طراحی شده است. در این وام بدون ضامن، کارمندان با ارائه‌ی گواهی کسر از حقوق و داشتن رتبه‌ی اعتباری B ،A یا C بانک مرکزی، اعتبار 100میلیون تومانی با سود سالیانه‌ی 18درصدی و بازپرداخت 48 ماهه دریافت می‌کنند.

برای این وام بانک صادرات دو سقف اعتباری ۵۰ یا ۱۰۰ میلیون تومان تعیین شده است که عامل موثر در تعلق گرفتن هر یک از این سقف‌های واریزی وام، رتبه‌ی اعتباری کارمند در بانک مرکزی است. لازم به یادآوری است هزینه‌های ثبت‌نام برای دریافت این وام بانک صادرات، ۱میلون و ۱۰۰هزار تومان به‌منظور پرداخت هزینه‌ی تشکیل پرونده و آبونمان سالیانه است.

وام ۵۰ میلیون تومانی طرح همیاران سپهر بانک صادرات

تسهیلات 50/000/000 تومانی طرح همیاران سپهر بانک صادرات در قالب یک کارت اعتباری به مشتریان بانک صادرات، برای خرید لوازم خانگی از شعب سراسر کشور اسنوا تقدیم می‌شود. مدت زمان اعتبار این کارت تا ۳ماه پس از دریافت مبلغ وام خواهد بود.

سود سالیانه‌ی این وام بانک صادرات ۱۵ یا ۱۸درصد براساس مدت زمان بازپرداخت اقساط، متغیر است. برای ضمانت دریافت تسهیلات همیاران سپهر، داشتن ضامن رسمی کافی است. بیشتر مهلت بازپرداخت اقساط ۳۶ماهه تعیین شده است.

در ضمن برای هزینه‌های ثبت‌نام در وام همیاران بانک صادرات، ملزم به پرداخت ۵۵۳هزار تومان برای آبونمان سالیانه و تشکیل پرونده هستید.

وام قرض الحسنه بانک صادرات ایران

وام قرض الحسنه 300 میلیون تومانی طرح سپاس سپهر بانک صادرات ایران

بر اساس طرح تسهیلاتی وام سپاس سپهر بانک صادرات ، متقاضیان می‌توانند به میزان سه برابر معدل موجودی حساب تا سقف سه میلیارد ریال  (300 میلیون تومان )با نرخ کارمزد ۴ درصدی وام قرض‌الحسنه دریافت کنند.

در ابتدا جهت دریافت این وام باید یک حساب مخصوص قرض الحسنه در یکی از شعب بانک صادرات در ساسر کشور افتتاح کنید. و نسبت به واریز وجوه مورد نظر خود در این حساب اقدام نمایید.

همچنین بر اساس این طرح امکان دریافت تسهیلات با سود کم به میزان2 برابر معدل حساب تا سقف ۱۰ میلیارد ریال ( 1/000/000/000 تومان ) با نرخ‌ کارمزد ۴ درصدی فراهم شده است.

کسب امتیاز در این طرح به صورت روزشمار بوده و مشتری امکان واریز، برداشت و انجام امور روزانه مالی خود را از این حساب خواهند داشت.

حداقل مبلغ برای افتتاح حساب ویژه طرح سپاس سپهر بانک صادرات ایران، در قالب سپرده قرض‌الحسنه جاری، پس‌انداز یا سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت، یک میلیون ریال  (100 هزار تومان) و حداقل میانگین معدل موجودی جهت استفاده از این طرح ۱۰۰ میلیون ریال (10 میلیون تومان ) است.

نکته مهم : جهت دریافت تمامی وام های فوق باید شرایط عمومی دریافت تسهیلات یعنی نداشتن چک برگشتی و تسهیلات معوق در بانک ها و نیز ارایه مدارک شغلی و درآمدی مبنی بر توان بازپرداخت اقساط را به بانک مد نظر قرار دهید./ بانک اول

اخبار مرتبط
بانک ایران زمین، پس از طرح انتخاب، این بار در طرح انتخاب پلاس بازهم قدرت انتخات را به شما داده است. این طرح شرایط متنوعی را برای مشتریان بانک ایران زمین مهیا کرده که مهم‌ترین آنها به شرح زیر است.
از روز دوشنبه ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ سامانه برای ثبت نام وام بازنشستگان باز شده است و بازنشستگان تأمین‌اجتماعی می‌توانند برای دریافت وام ضروری ۳۰ میلیون‌تومانی ثبت‌نام کنند.
داده‌های بانک مرکزی حاکی از آن است که تسهیلات «خرید کالای شخصی» و «قرض‌الحسنه ضروری» بیش‌ترین سهم را از کل تسهیلات اعطا شده به خانوار‌ها در دو ماهه نخست امسال داشته است.
حساب سپرده که می‌توان روی آن درخواست تسهیلات مذکور را داد باید بلندمدت باشد. همچنین سود این تسهیلات 15 درصد اعلام شده و به منظور دریافت آن باید دو ضامن معتبر هم صنف متقاضی معرفی شوند. علاوه بر این سپرده متقاضی نیز تا زمان تسویه اقساط مسدود خواهد شد. مدت زمان بازپرداخت به انتخاب وام گیرنده متفاوت است اما از 36 ماه بیشتر نخواهد شد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها