چهارشنبه, 27 تیر 1403 2024,July

ثبت نام وام بدون سود 300 تا 750 میلیون تومانی بانک دی

10 خرداد 1403
ثبت نام وام بدون سود 300 تا 750 میلیون تومانی بانک دی

افرادی که به دریافت وام قرض الحسنه 300 میلیون تومانی تمایل دارند باید ضامن رسمی ارائه دهند. این وام هیچ سودی ندارد و تنها به آن کارمزد چهار درصدی تعلق گرفته است.

به گزارش بانک اول وام 300 میلیون تومانی بانک دی که تحت عنوان طرح «باران» ارائه شده به افرادی پرداخت می‌شود که سپرده قرض الحسنه داشته و حداقل 10 میلیون تومان در حساب خود نگهداری کنند.

این تسهیلات به افراد حقوقی نیز پرداخت می‌شود سقفش برای این گروه تا 750 میلیون تومان تغییر می‌کند. لازم به ذکر است که امتیاز این تسهیلات قابل انتقال به اقوام درجه یک است. همچنین شرکت‌ها و افراد حقوقی با ارائه معرفی نامه امکان ارائه این وام را به پرسنل خود دارند. افراد اعم از حقیقی و حقوقی بعد از دریافت وام حداقل طی شش ماه و حداکثر 60 ماه امکان بازپرداخت خواهند داشت.

با در نظر گرفتن مبلغ وام افراد حقیقی، نرخ کارمزد و حداکثر مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط 5 میلیون و 454 هزار و 545 تومان است. کل سود تسهیلات به 36 میلیون تومان می‌رسد و جمع رقم وام و سود آن 336 میلیون و 300 هزار تومان خواهد بود.

بیان هدف تشکیل بانک دی و برخی از افتخارات این مجموعه

بانک دی از جمله بانک‌های خصوصی کشور است که به منظور تسهیل و فراهم کردن امکان مشارکت گسترده و فراگیر ملی و مردمی در همه فعالیت‌های سازنده، مثمر ثمر و موجه اقتصادی و مالی، به خصوص زمینه‌های پولی، مالی و بانکی شروع به کار کرد.

این بانک طی سال‌های فعالیت و ارائه خدمات خود توانسته افتخارات زیادی از جمله جایزه خط کش طلایی نشان افکار عمومی 96، تندیس رتبه دوم اولین المپیاد بانکی و … را به دست آورد.

اخبار مرتبط
بانک پارسیان در طرح تسهیلاتی وام امتیازی، تا سقف 300 میلیون تومان وام اعطا می‌کند. این وام از نوع قرض الحسنه است و فقط چهار درصد کارمزد برای آن لحاظ شده است. سقف مبلغ وام برای اشخاص حقیقی و حقوقی متغیر است؛ برای شخص حقیقی حداکثر 300 میلیون تومان و برای شخص حقوقی حداکثر 750 میلیون تومان سقف تعیین شده است.
زائران سرپرست خانوار که دریافت کننده یارانه هستند، می‌توانند با مراجعه به در سامانه حج و زیارت و انجام مراحل ثبت نام اربعین، درخواست تسهیلات اربعین را ثبت کنند، با این حال هنوز به صورت رسمی پرداخت تسهیلات اعلام نشده و احتمالا با نزدیک شدن به روزهای اربعین مانند سال گذشته جزئیات آن اعلام می‌شود.
بانک مسکن برای پرسنل شرکت‌هایی که در این بانک حساب دارند، وام 100 میلیون تومانی با دوره بازپرداخت 12 ماهه فراهم کرده است.
در صورتی که افراد حساب کوتاه مدت داشته باشند، از طرف بانک سودی معادل پنج درصد به اصل سپرده‌شان پرداخت می‌شود. متقاضیان به منظور دریافت این وام باید ضامن رسمی و اعتبار شغلی مدنظر بانک را داشته باشند. مدت زمان بازپرداخت اقساط با توجه به سود و مقدار تسهیلات دریافتی متغیر بوده اما در کل از 24 ماه بیشتر نخواهد بود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها