چهارشنبه, 5 اردیبهشت 1403 2024,April

تسهیلات ارزان قیمت بانک پاسارگاد

24 خرداد 1401
تسهیلات ارزان قیمت بانک پاسارگاد

وام 9 درصدی در طرح تسهیلات ارزان‌ قیمت پاسارگاد

تسهیلات ارزان‌قیمت  بانک پاسارگاد

در طرح تسهیلات ارزان‌قیمت بانک پاسارگاد، متقاضیان حقیقی و حقوقی می‌توانند با توجه به میزان معدل گردش حساب کوتاه‌مدت خود در بازه زمانی مشخص، با انتخاب نرخ کارمزد دلخواه و تعداد اقساط تسهیلات دریافت کنند. در این طرح مشتری متناسب با ضریب امتیازی حساب‌جاری یا کوتاه‌مدت خود مشمول برخورداری از این تسهیلات می‌شود. طبق اعلام بانک پاسارگاد، حداقل مانده روزانه 100 هزار تومان در حساب متقاضی، یک امتیاز محسوب می‌شود.
 

نوع حساب جاری یا کوتاه‌مدت
سود سپرده جاری (بدون سود)، کوتاه‌مدت (10 درصد)
حداقل موجودی برای کسب 1 امتیاز روزانه 100 هزار تومان
حداقل تسهیلات 20 میلیون (حقیقی)، 50 میلیون (حقوقی)
سود تسهیلات 18 درصد حساب برای دارندگان کوتاه‌مدت، 9 تا 18 درصد برای دارندگان حساب‌جاری
سقف اقساط 12 ماه سررسید یکجا، 36 ماه اقساط ماهیانه

 

 

 

 

مزیتهای تسهیلات ارزان قیمت بانک پاسارگاد

طرح تسهیلاتی ارزان‌قیمت پاسارگاد، فرصت خوبی را برای دارندگان حساب‌های جاری یا حساب کوتاه‌مدت در این بانک به وجود آورده تا بدون محدودیت و سقف مالی تسهیلات دریافت کنند. یکی از مزیت‌های مهم این طرح، انتخاب نرخ سود و تعداد اقساط از سوی مشتری است. ضمن اینکه هیچ بخشی از موجودی حساب سپرده یا مبلغ تسهیلات دریافتی مشتری از سوی بانک مسدود نمی‌شود.
 

میزان تسهیلات ارزان‌قیمت بانک پاسارگاد

طبق اعلام بانک پاسارگاد، میزان تسهیلات پرداختی در این طرح برای دارندگان حساب کوتاه‌مدت یک برابر معدل حساب و برای دارندگان جاری بین یک تا سه برابر معدل حساب مشتری (بر اساس امتیاز کسب‌شده) در بازه زمانی حداقل 6 ماهه خواهد بود. در این طرح حداقل مبلغ تسهیلات برای اشخاص حقیقی 20 میلیون تومان و برای اشخاص حقوقی 50 میلیون تومان تعیین‌شده است که در واقعاً باید معدل حساب افراد حقیقی در بازه زمانی 6 ماهه 20 میلیون تومان و معدل حساب افراد حقوقی در همین مدت 50 میلیون تومان باشد. اشخاص حقوقی موردنظر در این طرح شامل صاحبان مشاغل، فعالان اقتصادی، پذیرنـدگان فعال دستگاه‌های کارت‌خوان بانک (دارای مجوز فعالیت) می‌شود.

سود تسهیلات ارزان‌قیمت پاسارگاد

در طرح تسهیلات ارزان‌قیمت بانک پاسارگاد، نرخ سود تسهیلات برای مشتریانی که از طریق حساب‌جاری اقدام به دریافت تسهیلات می‌کنند بین 9 تا 18 درصد خواهد بود که بر اساس مدت‌زمان معدل‌گیری حساب و تعداد اقساط انتخابی تعیین خواهد شد. مشتریانی که با افتتاح حساب کوتاه‌مدت اقدام به دریافت تسهیلات می‌کنند، نرخ سود تسهیلات 18 درصد محاسبه خواهد شد. ضمن اینکه در طول مدت سرمایه‌گذاری، سود 10 درصدی به‌حساب مشتری تعلق می‌گیرد.
 

اقساط تسهیلات ارزان‌قیمت بانک پاسارگاد

طبق قوانین و مقررات این طرح مدت‌زمان بازپرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت به انتخاب خود مشتری خواهد بود که به دو صورت سررسید یکجا و اقساطی ماهیانه خواهد بود. سقف مدت‌زمان بازپرداخت اقساط تسهیلات در روش سررسید یکجا، 12 ماه و در روش اقساطی ماهیانه حداکثر 36 ماه خواهد بود. طبق قوانین طرح، با افزایش مدت‌زمان بازپرداخت اقساط ماهیانه، نرخ سود تسهیلات نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
 

شرایط دریافت تسهیلات ارزان قیمت پاسارگاد

داشتن یکی از انواع حساب‌های قرض‌الحسنه جـاری یـا سـپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت عـادی در بانک پاسارگاد

ارائه مدارک لازم برای دریافت تسهیلات مطابق با بخشنامه

ارائه تضمین یا وثیقه موردقبول بانک

گواهی فعالیت صنفی و اعتبارسنجی از سوی بانک

 

اخبار مرتبط
معاون وزیر راه و شهرسازی از افزایش سقف وام صفر درصد نوسازی بافت فرسوده به ۱۸۵ میلیون تومان خبر داد و گفت: عدم اعمال تخفیف ۵۰ درصدی صدور پروانه توسط شهرداری قابل پیگیری از دستگاه قضایی است.
بانک ملت اعلام کرده پرداخت تسهیلات مرابحه برای اشتغال سربازانی که خدمت وظیفه خود را سپری کرده‌اند با معرفی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح امکان‌پذیر است. سقف مبلغ وام حداکثر ۱۰۰میلیون تومان تعیین شده و مدت بازپرداخت آن هم حداکثر ۵ سال (۶۰ ماه) اعلام شده است.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها