بانک اول
جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ 6 August2021
سرمقاله ۸ درس موفقیت از وارن بافت، یکی از ثروتمندترین مردان جهان

بانک اول - دارایی خالص وارن بافت اکنون حدود ۷۹ میلیار دلار است! بافت از طریق سرمایه‌گذاری هوشمندانه در دنیای سهام، میلیاردها دلار به دست آورده‌است و اساساً هوشمندترین سرمایه‌گذار جهان محسوب می‌شود. طبیعی است که بسیاری از مردم دوست دارند درس‌های موفقیت وارن بافت را بشنوند. در این نوشتار ۸ درس موفقیت از او را خواهیم دید.

یادداشت راز کلیدی یک سرمایه‌گذاری موفق و پرسود

بانک اول - اگر می خواهید به عنوان یک سرمایه گذار، موفق عمل کنید یک کار کلیدی وجود دارد که در صورت اجرای آن می توانید انتظار سود خوبی را از تلاش خود داشته باشید.

سواد مالی و موفقیت

ثروتمندترین افراد هر کشور چه کسانی هستند؟

ثروتمندترین افراد هر کشور چه کسانی هستند؟

بانک اول - اگرچه شیوع کرونا در جهان تاکنون منجر به ورشکستگی شمار زیادی از کسب و کارها و بیکاری و یا کاهش درآمد چشمگیر بخشی از شاغلان در سطح جهان شده است اما روند افزایش ثروت افراد ثروتمند در جهان نه تنها متوقف نشده که سرعت آن نسبت به سال قبل از شیوع کرونا بیشتر هم شده است.
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۲:۱۵ ب.ظ ۹۵ ۰
چگونه پولدار شوید؟

چگونه پولدار شوید؟

بانک اول - در طول دو سال و نیم گذشته ما با 65 کارآفرین ثروتمند مصاحبه کرده‌ایم و نظر آن‌ها را در مورد رازهای موفقیت جویا شدیم. نتایج این گفتگوها درخشان بود و نکات زیادی را دربر داشت. صحبت‌های آن‌ها الگوی ذهنی ما از موفقیت در تجارت را تغییر خواهد داد.
۰۵ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۵۵ ب.ظ ۷۰۲ ۰
چگونه مثل وارن بافت ثروتمند شویم؟

چگونه مثل وارن بافت ثروتمند شویم؟

بانک اول - چهره مشهور حوزه بورس و اقتصاد راهکارهایی را برای اینکه به اندازه‌ او ثروتمند شویم ارائه داد.
۰۴ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۴۲ ب.ظ ۲۹۱ ۰
 ثروتمندترین فرد جهان چقدر پول دارد؟

ثروتمندترین فرد جهان چقدر پول دارد؟

بانک اول - طبق آخرین براوردهای صورت گرفته ثروت جف بزوس، میلیاردر آمریکایی به ۲۰۵ میلیارد دلار رسیده است و پس از آن برنارد آرنو و ایلان ماسک به ترتیب در رتبه های دوم و سوم ثروتمندترین ها جای گرفته اند.
۲۹ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۵۸ ب.ظ ۶۶ ۰
۱۰ ثروتمند اول جهان معرف شدند

۱۰ ثروتمند اول جهان معرف شدند

بانک اول - نشریه فوربس طبق روال گذشته اقدام به معرفی ثروتمندترین افراد جهان کرد.
۱۴ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۵۵ ق.ظ ۲۵۳ ۰
 4 راه  برای یک کار پردرامد با سرمایه کم

4 راه برای یک کار پردرامد با سرمایه کم

بانک اول - اگر مهارت خاصی داشته باشید که با آن بتوانید به درامد خوبی برسید که عموما جای نگرانی نیست اما عده‌ی بسیاری مایلند در کنار مهارتی که دارندد یک شغل پردرآمد با سرمایه کم پیدا کنند
۱۲ تیر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۳ ب.ظ ۴۹۶ ۰
چگونه پول را مدیریت کنیم؟

چگونه پول را مدیریت کنیم؟

بانک اول - مدیریت پول و امور مالی شخصی می تواند یکی از موضوعات حساس باشد. بسیاری از افراد وقتی به زندگی مالی خود می اندیشند، اضطراب زیادی را هم در مورد شرایط حال خود و هم آن چه كه در آینده در انتظارشان است، تجربه می كنند.
۱۱ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۹ ق.ظ ۲۵۰ ۰
میلیونرهای جهان چقدر ثروت دارند؟

میلیونرهای جهان چقدر ثروت دارند؟

بانک اول - ثروت میلیونرهای دنیا از ۸۰ تریلیون دلار و تعداد آنها از ۲۰ میلیون نفر فراتر رفته است.
۱۰ تیر ۱۴۰۰ ۰۳:۵۸ ب.ظ ۱۲۳ ۰
تعداد و ثروت پولدارهای ایرانی افزایش یافت

تعداد و ثروت پولدارهای ایرانی افزایش یافت

بانک اول - براساس گزارش «ثروت جهانی» تعداد پولدارهای ایران ۲۵۰هزار نفر است و این کشور از عربستان که با ۲۱۰هزار میلیونر(دلاری) در رتبه هفدهم دنیاست، پیشی گرفته است. نشریه آمریکایی «فوربس» از رشد فراتر از تصور تعداد و ثروت پولدارهای ایرانی طی دوران تحریم و کرونا خبر داد.
۰۹ تیر ۱۴۰۰ ۰۲:۰۲ ب.ظ ۱۹۴ ۰
 ۶ راهکار برای پولدار شدن

۶ راهکار برای پولدار شدن

بانک اول - بسیاری از ما انسان ها همواره در تلاش برای کسب ثروت هستیم تا بتوانیم آن طور که دل مان می خواهد لباس بپوشیم یا خانه و ماشین لوکس بخریم. پولدار شدن آنچنان کار سخت و رویایی نیست، شما کافیست با راه های پولدار شدن آشنا باشید تا بتوانید وضعیت اقتصادی تان را بهبود دهید و به جرگه پولداران و سرمایه داران شهر بپیوندید.
۰۶ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۰ ق.ظ ۱۳۲۷ ۰
  6 ایده کاری که زنان را پولدار می کند

6 ایده کاری که زنان را پولدار می کند

بانک اول - امروزه زنان نقش بسیار مهمی را در اقتصاد دنیا و خانواده ایفا می کنند. میزان زنان موفق و شاغل از گذشته تا به امروز در زمینه های مختلف پیشرفت چشمگیری داشته است. در این مطلب 6 کار پردرآمد برای زنان را معرفی خواهیم کرد.
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۴۹ ق.ظ ۵۴۴ ۰
عجیب ترین راه های پول در آوردن

عجیب ترین راه های پول در آوردن

بانک اول - امروزه پول در آوردن و کسب درآمد برای بسیاری از افراد تبدیل به یکی از مهم ترین اهداف زندگی شده است. خوب یا بد برخی افراد برای پول دراوردن دست به کار های بسیار عجیبی می زنند.
۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۵۵ ق.ظ ۱۴۷۷ ۰
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi