بانک اول
چهار شنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ 22 September2021
سرمقاله ۸ درس موفقیت از وارن بافت، یکی از ثروتمندترین مردان جهان

بانک اول - دارایی خالص وارن بافت اکنون حدود ۷۹ میلیار دلار است! بافت از طریق سرمایه‌گذاری هوشمندانه در دنیای سهام، میلیاردها دلار به دست آورده‌است و اساساً هوشمندترین سرمایه‌گذار جهان محسوب می‌شود. طبیعی است که بسیاری از مردم دوست دارند درس‌های موفقیت وارن بافت را بشنوند. در این نوشتار ۸ درس موفقیت از او را خواهیم دید.

یادداشت راز کلیدی یک سرمایه‌گذاری موفق و پرسود

بانک اول - اگر می خواهید به عنوان یک سرمایه گذار، موفق عمل کنید یک کار کلیدی وجود دارد که در صورت اجرای آن می توانید انتظار سود خوبی را از تلاش خود داشته باشید.

سواد مالی و موفقیت

با گواهی سپرده سکه طلا بانک ملت هم سکه طلا  دارید هم وثیقه وام و تسهیلات

با گواهی سپرده سکه طلا بانک ملت هم سکه طلا دارید هم وثیقه وام و تسهیلات

بانک اول- گواهی سکه برگه ای است که نشان‌دهنده مالکیت فرد بر تعداد مشخصی سکه است. لذا هیچ تفاوتی با سکه فیزیکی نداشته و حتی از نظر ضریب امنیت در نگهداری و حمل و نقل مزایای بسیاری نسبت به سکه فیزیکی دارد.علاوه بر این گواهی سکه مزایای بسیار دیگری از جمله قابلیت وثیقه جهت دریافت وام و تسهیلات را دارد.
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۵۵ ب.ظ ۱۰۷۸۸ ۰
راهکارهایی که با آن می توانید پول خود را دوبرابر کنید

راهکارهایی که با آن می توانید پول خود را دوبرابر کنید

بانک اول - بسیاری از افراد یک حساب پس انداز دارند که پول خود را در آنجا نگهداری کرده و ان را برای آینده ذخیره می کنند. اما شما می توانید آن پول را سرمایه گذاری کرده و اجازه دهید که پولتان دو برابر شود.
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۲۶ ب.ظ ۶۳۵ ۰
 چطور در سال ۱۴۱۰ در ایران پول در بیاوریم؟

چطور در سال ۱۴۱۰ در ایران پول در بیاوریم؟

بانک اول - در ایران، تا همین چند سال پیش «مغازه‌زدن» و «جنس‌آوردن» از کشورهایی مانند ترکیه، کسب‌وکاری بود که می‌توانست دست‌کم بر روی کاغذ، شما را پولدار کند. از طرف دیگر، «بساز‌بفروشی» هم تا همین چند سال پیش، نمادی بود از ثروت‌سازیِ یک‌شبه و شغلی که افراد با سرمایه‌ای بالاتر از حد متوسط می‌توانستند به آن ورود کنند و سود کلان ببرند.
۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۵۶ ب.ظ ۱۷۱۲ ۰
چگونه درآمد خود را را «پس انداز» کنیم ؟

چگونه درآمد خود را را «پس انداز» کنیم ؟

بانک اول - یک کارشناس اقتصادی گفت :‌پس انداز فرمول خاصی ندارد اما بهترین پیشنهاد این است که 70 درصد درآمد خرج شود و 30 درصد آن خرج نشود که از این ۳۰ درصد، ۱۰ درصد برای کمک کردن، ۱۰ درصد برای اتفاقات پیش بینی نشده و ۱۰ درصد برای سرمایه گذاری اختصاص می‌یابد.
۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ۰۲:۳۸ ب.ظ ۱۵۹ ۰
14 راهکار  برای چند برابر کردن پول

14 راهکار برای چند برابر کردن پول

بانک اول - چند برابر کردن پول ممکن است برای بسیاری یک رویای محال و دست‌نیافتنی باشد. اما اگر فرد ریسک‌پذیر و باهوشی باشید، می‌توانید بعد از چند سال میزان سرمایه‌ی خود را چند برابر کنید.
۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۵۳ ب.ظ ۸۳۹ ۰
ثروتمندترین افراد هر کشور چه کسانی هستند؟

ثروتمندترین افراد هر کشور چه کسانی هستند؟

بانک اول - اگرچه شیوع کرونا در جهان تاکنون منجر به ورشکستگی شمار زیادی از کسب و کارها و بیکاری و یا کاهش درآمد چشمگیر بخشی از شاغلان در سطح جهان شده است اما روند افزایش ثروت افراد ثروتمند در جهان نه تنها متوقف نشده که سرعت آن نسبت به سال قبل از شیوع کرونا بیشتر هم شده است.
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۲:۱۵ ب.ظ ۱۶۸ ۰
چگونه پولدار شوید؟

چگونه پولدار شوید؟

بانک اول - در طول دو سال و نیم گذشته ما با 65 کارآفرین ثروتمند مصاحبه کرده‌ایم و نظر آن‌ها را در مورد رازهای موفقیت جویا شدیم. نتایج این گفتگوها درخشان بود و نکات زیادی را دربر داشت. صحبت‌های آن‌ها الگوی ذهنی ما از موفقیت در تجارت را تغییر خواهد داد.
۰۵ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۵۵ ب.ظ ۸۰۲ ۰
چگونه مثل وارن بافت ثروتمند شویم؟

چگونه مثل وارن بافت ثروتمند شویم؟

بانک اول - چهره مشهور حوزه بورس و اقتصاد راهکارهایی را برای اینکه به اندازه‌ او ثروتمند شویم ارائه داد.
۰۴ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۴۲ ب.ظ ۴۱۲ ۰
 ثروتمندترین فرد جهان چقدر پول دارد؟

ثروتمندترین فرد جهان چقدر پول دارد؟

بانک اول - طبق آخرین براوردهای صورت گرفته ثروت جف بزوس، میلیاردر آمریکایی به ۲۰۵ میلیارد دلار رسیده است و پس از آن برنارد آرنو و ایلان ماسک به ترتیب در رتبه های دوم و سوم ثروتمندترین ها جای گرفته اند.
۲۹ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۵۸ ب.ظ ۱۵۷ ۰
۱۰ ثروتمند اول جهان معرف شدند

۱۰ ثروتمند اول جهان معرف شدند

بانک اول - نشریه فوربس طبق روال گذشته اقدام به معرفی ثروتمندترین افراد جهان کرد.
۱۴ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۵۵ ق.ظ ۳۳۵ ۰
 4 راه  برای یک کار پردرامد با سرمایه کم

4 راه برای یک کار پردرامد با سرمایه کم

بانک اول - اگر مهارت خاصی داشته باشید که با آن بتوانید به درامد خوبی برسید که عموما جای نگرانی نیست اما عده‌ی بسیاری مایلند در کنار مهارتی که دارندد یک شغل پردرآمد با سرمایه کم پیدا کنند
۱۲ تیر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۳ ب.ظ ۶۸۰ ۰
چگونه پول را مدیریت کنیم؟

چگونه پول را مدیریت کنیم؟

بانک اول - مدیریت پول و امور مالی شخصی می تواند یکی از موضوعات حساس باشد. بسیاری از افراد وقتی به زندگی مالی خود می اندیشند، اضطراب زیادی را هم در مورد شرایط حال خود و هم آن چه كه در آینده در انتظارشان است، تجربه می كنند.
۱۱ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۹ ق.ظ ۳۵۷ ۰
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi