پنجشنبه, 30 شهریور 1402 2023,September

سهام عدالت

آخرین قیمت برگه‌های مختلف سهام عدالت / سهام عدالت چقدر می ارزد؟
بررسی آخرین قیمت سهام عدالت نشان می دهد، نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته گذشته رشد قیمت کمی داشته است.
 از کجا بفهمیم سهام عدالت ما چقدر می ارزد؟
با ورود به سامانه سهام عدالت می‌توانید مشاهده و استعلام سهام عدالت با کد ملی را انجام بدهید. در حال حاضر، دو سایت سهام عدالت (ddn.csdiran.ir و sahamedalat.ir) فعال هستند و هر کدام، قابلیت‌های خاص خود را دارند.
ارزش سهام عدالت چقدر شد؟
ارزش برگه ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت در پایان معاملات هفته گذشته به حدود ۱۱ میلیون تومان رسید.
ارزش برگه ۵۳۲ هزارتومانی سهام عدالت به حدود ۱۱ میلیون تومان رسید
افرادی که برگه 490 هزار تومانی سهام عدالت دارند نیز ارزش سهامشان در پایان معاملات هفته گذشته بالغ بر 10 میلیون تومان شده است.
مدیریت سهام عدالت به صورت کامل به مردم واگذار می‌شود
معاون امور تعاون وزارت کار با اشاره به وجود ۴۹ شرکت تعاونی سهامی عدالت اظهار کرد: امروز در مدل سهام عدالت با وجود آنکه طبق قانون سیاست‌های کلی اصل ۴۴ مالکیت را به مردم دادیم ولی مدیریت هنوز در دست مردم نیست و دولت قرار است که این کار را تعیین تکلیف کند.
ارزش سهام عدالت امروز اعلام شد /ارزش سهام عدالت امروز 19 شهریورماه چقدر شد؟
امروز یکشنبه (19 شهریور 1402)، ارزش سهام عدالت 490 هزارتومانی با احتساب و اعمال تمام افزایش سرمایه های شرکت های بورسی در این سهام به10 میلیون126 هزار و997 تومان رسید.
سود سهام عدالت چه زمانی واریز می شود؟
وزیر اقتصاد گفت: تخصیص سهام عدالت به جاماندگان بعد از تایید هیئت دولت اجرایی خواهد شد.
خبر جدید  در مورد تعیین تکلیف سهام عدالت متوفیان / سامانه انتقال سهام عدالت به وراث آماده شد
انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث موضوعی است که رئیس سازمان بورس به تازگی از تعیین تکلیف سامانه انتقال سهام عدالت به وراث تا اواخر شهریور خبر داده است انتقالی که بسیاری چشم انتظار آن هستند.
 امکان انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث+لینک!
دریافت گواهی حصر وراثت لازم است، اما کافی نیست. حال باید به این موضوع بپردازیم که سهام عدالت متوفیان را چگونه بگیریم. وراث باید به یکی از دفاتر منتخب پیشخوان خدمات الکترونیک دولت مراجعه نمایند. در دفتر پیشخوان با ارائه مدارکی، وراث نسبت به امضای تقسیم‌نامه سهام عدالت متوفی اقدام می‌نمایند. لازم به ذکر است که برای امضای تقسیم‌نامه سهام عدالت حضور همه وراث الزامیست. البته ممکن است برای یک یا چند نفر از ورثه بنا به دلایلی امکان حضور در دفتر پیشخوان فراهم نباشد.
کلاهبرداری با ترفند سود سهام عدالت / این پیامک‌ها را هرگز باز نکنید
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با تاکید بر اینکه شهروندان فریب این تبلیغات را نخورند، اظهارکرد: چه افرادی که ممکن است جزو جاماندگان این طرح باشند و چه افرادی که ممکن است به رقم آن اعتراض داشته باشند، لازم است حتما اخبار و روش‌های پیگیری را از رسانه‌ها و خبرگزاری‌های رسمی دنبال کنند و به هیچ عنوان به تبلیغات بی‌نام و نشان فضای مجازی اعتماد نکنند.
آخرین جزئیات از تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت
امروز در میز اقتصاد به بررسی آخرین وضعیت جاماندگان سهام عدالت با حضور دانش کاظمی عضو شورای عالی بورس، حاجی وند مشاور رییس سازمان بورس، حسینی کارشناس حوزه بورس پرداخته شد‌.
خبر خوش وزیر اقتصاد برای سهامداران عدالت
سهام‌دارشدن جاماندگان در انتظار تصویب هیئت دولت/ امکان تحقق واگذاری سهام تا دو ماه پس از تصویب هیئت دولت
 تقسیم سود نقدی ۲۵ شرکت بورسی سهام عدالت
تاکنون 25 شرکت موجود در سبد سهام عدالت تقسیم سود نقدی خود را انجام داده‌اند. با تقسیم سود نقدی شرکت‌ها، بازار کلاه‌برداری به اسم واریز سود سهام عدالت داغ شده است
آخرین تغییرات ترکیب سهامداران عدالت
طرح جامعی برای ساماندهی سهام عدالت و مشمولان جامانده داریم. قرار است به ۹ وزارتخانه‌ای که در تامین منابع مشمولان سهام عدالت دخیل هستند فرصت شناسایی منابع داده شود.
 واکنش بورس به یک خبر جنجالی / برای دریافت سود سهام عدالت باید ثبت‌نام کرد؟
حاجی‌وند با تاکید بر این که در حال حاضر هیچ گونه ثبت نام و واریز سود سهام عدالت در حال انجام نیست، و این پیام با هدف کلاهبرداری منتشر شده است، تصریح کرد: با وجود این که بار‌ها اعلام کردیم که ثبت نامی در این زمینه وجود ندارد، با این حال متاسفانه برخی از شهروندان در قبال این گونه پیام‌ها اغوا شده و متحمل ضرر و زیان‌های مالی می‌شوند.
خبر مهم برای کسانی که عضو سجام هستند اما سودی دریافت نکردند / به این شرط سود سهام ۶ دوره یکجا به حساب تان واریز می شود
مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت از واریز سود سهام عدالت به کسانی که در طول ۶ دوره از پرداخت سود سهام عدالت از سال ۹۵ موفق به دریافت آن نشده اند، آنهم به صورت یکجا خبر داد.
شرط افزایش مبلغ سود سهام عدالت اعلام شد
وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه ممکن است مانند سال گذشته پرداخت سود برخی شرکت‌ها با تاخیر مواجه شود، گفت: در این صورت پرداخت سود سهام عدالت مانند سال گذشته دو مرحله‌ای خواهد شد.
آخرین جزئیات از میزان و زمان پرداخت سود سهام عدالت اعلام شد
حاجی وند در خصوص زمان واریز سود می‌گوید: فصل مجامع را معمولا در خرداد و تیر داریم باید اجازه دهیم این مجامع به صورت کامل برگزار شود و این مهلت ۴ ماه هم به پایان برسد. در نهایت از مبادی رسمی از جمله رادیو و تلویزیون و خبرگزاری‌های رسمی حتما در این زمینه اطلاع رسانی می‌شود.
خبری از سود و ثبت‌نام سهام عدالت نیست؛ فریب نخورید!
درحالی که اخبار رسمی مشخص شدن زمان واریز سود و ثبت‌نام جاماندگان سهام عدالت را تایید نمی‌کند، همچنان بازار فریب مشمولان و جاماندگان سهام عدالت داغ است و برخی کلاهبرداران با روش‌های مختلف سعی در فریب مردم دارند.
 از این زمان می‌توانید سهام عدالت را در بورس بفروشید
مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس، گفت: تنها نمادهای متوقف در بورس و فرابورس شرکت‌های استانی سهام عدالت است. مجامع شرکت‌های مذکور به صورت حضوری و الکترونیک برگزار خواهد شد.
وضعیت سبد سهام عدالت در ۷ مرداد
امروز شنبه (۷مرداد) شاخص کل بورس با اُفت ۵۵ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۴۶۹ واحدی قرار گرفت.
وضعیت سبد سهام عدالت در ۲ مرداد
امروز دوشنبه (۲ مرداد) در ابتدای بازار شاخص کل بورس با رشد ۲ هزار و ۹۶۵ واحدی در ارتفاع ۱ میلیون و ۹۷۹ هزار و ۹۱۰ واحدی قرار گرفت.
روش‌های کلاهبرداری به بهانه سهام عدالت
روابط عمومی سازمان بورس با تشریح روش‌های کلاهبرداری به بهانه ثبت نام و دریافت سود سهام عدالت تاکید کرده است که مردم خبرهای مرتبط با سهام عدالت را تنها از رسانه‌های رسمی و معتبر مانند رادیو و تلویزیون و خبرگزاری‌ها دنبال کنند.
تخلف سازمان خصوصی سازی در سهام عدالت
رئیس فراکسیون سهام عدالت در مجلس با اشاره به اینکه جاماندگان سهام عدالت ۲۰ میلیون نفر هستند، گفت: ممانعت و تخلف سازمان خصوصی سازی موجب شد ۳.۵ میلیون نفر به مجموعه سهامداران اضافه نشوند.
وضعیت سبد سهام عدالت در ۳۱ تیر
وضعیت شرکت‌های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است.
آخرین وضعیت تخصیص سهام عدالت به متولدین سالهای ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲
احسان خاندوزی سخنگوی اقتصادی دولت در نشست خبری امروز خود آخرین وضعیت تخصیص سهام به متولدین سالهای ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ را تشریح کرد.
 میزان واریز سود نقدی به سهامداران بورس اعلام شد
بر اساس این گزارش، در این دوره زمانی، ۲ شرکت‌ «سرامیک‌های‌صنعتی‌اردکان و بانک‌آینده»، سود سنواتی ۶۰ هزار و ۶۶۰ سهامدار را که شامل ۲ میلیارد و ۸۳۷ میلیون تومان می‌شود را با استفاده از سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) واریز کرده‌اند.
آخرین وضعیت واگذاری سهام عدالت به جاماندگان اعلام شد
معاون جدید واگذاری سهام و بنگاه‌های سمعاون جدید واگذاری سهام و بنگاه‌های سازمان خصوصی‌سازی آخرین وضعیت واگذاری سهام عدالت به جاماندگان را تشریح کرد.ازمان خصوصی‌سازی آخرین وضعیت واگذاری سهام عدالت به جاماندگان را تشریح کرد.
سود سهام عدالت امسال چگونه واریز می شود؟
معاون سازمان خصوصی‌سازی گفت: سود شرکت‌های غیربورسی سهام عدالت به وسیله سازمان خصوصی‌سازی دریافت و از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی توزیع می‌شود.
سود سهام عدالت چه زمان واریز می شود؟
مشاور رییس سازمان بورس در امور سهام عدالت گفت: سهامداران توجه داشته باشند اخبار سهام عدالت را تنها از مراجع معتبر رسمی پیگیری کنند.
این خانواده‌ها ۱۲ میلیون سود سهام عدالت می‌گیرند
رئیس فراکسیون سهام عدالت مجلس گفت: الگوی جدیدی برای مدیریت سهام عدالت که مورد توافق همه گروه‌ها قرار می‌گیرد، به زودی ابلاغ و اجرا می‌شود.
 ارزش روز سهام عدالت ۸۰۰ هزار میلیارد تومان شد
رئیس فراکسیون سهام عدالت مجلس گفت: ارزش روز سهام عدالت حدود ۸۰۰ هزار میلیارد تومان شده که ۴۹ میلیون نفر سهامدار عدالت دارنده این دارایی هستند.
 الگوی جدید مدیریت سهام عدالت رونمایی می‌شود
رئیس فراکسیون سهام عدالت مجلس از ابلاغ و اجرای الگوی جدیدی برای مدیریت سهام عدالت خبر داد و گفت این مدل به زودی ابلاغ و اجرا می‌شود.
جزئیات و شرایط دریافت وام با وثیقه سهام عدالت
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار اطلاعات جدیدی درباره تسهیلات وام خرد با سهام عدالت را ارائه کرد
فعلاً هیچ‌گونه ثبت‌نام جدیدی برای سهام عدالت وجود ندارد/ مراقب کلاهبرداران باشید
دستیار ویژه و مشاور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور سهام عدالت افزود: افراد می‌توانند خبرهای رسمی سهام عدالت را از مبادی رسمی مانند خبرگزاری‌ها، سایت شرکت سپرده‌گذاری و سامانه سهام عدالت پیگیری کنند.
روش دریافت سود سه ساله سهام عدالت اعلام شد
هر کدام از سهامداران که این سودها را دریافت نکرده‌اند، اگر در سامانه سجام ثبت‌نام و اطلاعات پرداختی خود را به‌روز کنند، تمامی این سودها به حسابشان واریز خواهد شد.
 از این دو بانک با ضمانت سهام عدالت وام بگیرید
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار گفت: سهام عدالت به عنوان توثیق استفاده می‌شود و در حال حاضر افراد با توثیق سهام عدالت از بانک‌ها وام می‌گیرند.
تنها راه انتقال سهام عدالت به نام بازماندگان
سپرده گذاری مرکزی اعلام کرد: تعداد متوفیان سهام عدالت به ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر رسید.
آخرین خبر درباره سهام عدالت متوفیان
مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه آخرین تصمیمات در مورد نحوه تعیین تکلیف سهام عدالت متوفیان را تشریح کرد.
هشدار سازمان بورس درباره پیام‌های جعلی ثبت‌نام و دریافت سود سهام عدالت
سود سهام عدالت به صورت خودکار به شماره شبای بانکی ثبت شده در سامانه سجام واریز می‌شود و سهامداران نباید برای دریافت سود سهام عدالت به سایت دیگری مراجعه کرده و برای دریافت سود سهام عدالت نباید هیچ‌گونه وجهی پرداخت کنند.
 امسال سه بار سود سهام عدالت می گیرید!
علاوه بر سود سهام عدالت سالجاری، باقیمانده سود سهام عدالت ۱۴۰۱ هم در سال ۱۴۰۲ پرداخت خواهد شد.
شرط پرداخت زودتر سود سهام عدالت اعلام شد
مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه شرط پرداخت زودتر سود سهام عدالت سال ۱۴۰۱ را اعلام کرد.
واریز سود سهامِ عدالت ۱۴۰۲ دو مرحله‌ای است
مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی از واریز سود سهامِ عدالت ۱۴۰۲ در دو مرحله خبر داد.
ارزش سهام عدالت امروز 21 خرداد 1402 چقدر شد؟
ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی امروز 21 خرداد 1402 به12 میلیون و555 هزار و595 تومان رسید.
بانک‌ها از دریافت وثایق در قالب سهام عدالت و یارانه سرپیچی نکنند
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: با این حال بانکهایی که با این روش های جدید کار نمی کنند، وجود سهام عدالت و یارانه ناشی از تعهدات بخش دولت به خانوارها می تواند مبنای وثایق مرتبط بانکی آنها قرار گیرد و نباید از این موضوع سرپیچی کنند.
آخرین وضعیت بازگشایی و تعیین تکلیف نمادهای استانی سهام عدالت اعلام شد
مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس از آخرین جزئیات وضعیت بازگشایی نمادهای استانی سهام عدالت خبر داد.
اخرین وضعیت تخصیص سهام عدالت به جاماندگان
وزیر امور اقتصاد و دارایی ضمن تشریح آخرین وضعیت تخصیص سهام عدالت به جاماندگان گفت: در حوزه مبادلات مالی، بانکی و تسویه‌های بین‌المللی و مسائل ارزی با شرکای راهبردی کشور درحوزه کشورهای استراتژکی همسو و همسایه که مورد تاکید رییس جمهور هم است به توافقات خوبی رسیده‌ایم.