بانک اول
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ 8 May2021

زمان، شرایط و نحوه ثبت نام خودرو سایپا و ایران خودرو عید فطر 99 + قیمت جدید

بانک اول - شرکت های سایپا و ایران خودرو به مناسبت عید فطر 99 و به منظور تنظیم بازار فروش گسترده محصولاتشان را در دستور کار دارند که بر اساس ثبت نام و قرعه کشی به واجدان شرایط تعلق می گیرد.

به اشتراک بگذارید:

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹  خبر ۱۰۹ دیدگاه

🚘شرط چک صیاد  برای خرید محصولات  ایران خودرو و سایپا حذف شد

 در راستای تسهیل شرایط برای ثبت‌نام متقاضیان خودرو، الزام چک صیاد برای خرید محصولات سایپا و ایران خودرو  برداشته شد.

🔹چک بستگانِ درجه یک نیز پذیرفته می‌شود.

 

به گزارش بانک اول ثبت نام خودرو برای فروش فوق العاده دو شرکت خودروسازی ایران خودرو و سایپا در راه است و بر اساس شنیده ها زمان ثبت نام ایران خودرو و سایپا از عید فطر 99 به مدت یک هفته خواهد بود و فرصت کافی برای ثبت نام همه افراد وجود دارد و در صورت ثبت نام بیش از ظرفیت بر اساس قرعه کشی و با حضور نمایندگان نظارتی افراد واجد شرایط انتخاب و از طریق سایت ایران خودر و سایپا معرفی می شوند.

 

فروش خودرو عید فطر 99


این فروش فوق العاده سایپا و ایران خودرو پس از آن کلید خورد که با افزایش تقاضای غیر مصرفی توسط دلالان و برخی سودجویان در ارتباط با نمایندگی های فروش، خودروها احتکار شدند و با قیمت های بالا در بازار آزاد فروخته شدند. لذا تعزیرات و دادستانی وارد ماجرا شد و ضمن دستگیری برخی محتکران و حکم اعدام سلطان خودرو که 6700 خودرو را پیش خرید کرده بود، شورای رقابت را مکلف به قیمت گذاری در بازار خودرو کردند که به شکستن یکباره قیمت ها در بازار آزاد منجر شد و قیمت پراید سایپا که تا 90 میلیون تومان رشد کرده بود به حدود 60 میلیون تومان فعلا کاهش یافته است و پیش بینی می شود کاهش قیمت بیشتری نیز داشته باشد. در ادامه قیمت های جدید خودرو مصوب شورای رقابت می آید.

 

 
 

 

4 گام ثبت نام خودرو عید فطر 99

1-مطالعه و بررسی شرایط عمومی

2-ثبت نام در سایت امتا

3-تهیه نیمی از مبلغ ثبت نام خودرو برای روز ثبت نام

4-ثبت نام در سایت ایران خودرو یا سایپا از عید فطر به مدت یک هفته

5- واریز مابقی قیمت خودرو ظرف 48 ساعت در صورت انتخاب شدن در قرعه کشی

 

شرایط ثبت نام خودرو

در طرح فروش فوق العاده خودرو در عید فطر 99 برای جلوگیری از ورود مجدد دلالان به این بازار و ثبت نام مصرف کننده واقعی چند شرط قرار داده شده است که همه داوطلبان باید رعایت کنند.

1- ثبت نام خودرو تنها با کد ملی هر فرد ممکن است و افراد با کد ملی دیگران امکان ثبت نام ندارند.

2- شرط سنی ثبت نام خودرو/ افراد باید بالای 18 سال تمان داشته باشند.

3- فرد متقاضی باید دارای گواهینامه باشد.

4- فرد متقاضی طی 3 سال گذشته ثبت نام و خرید خودرو نداشته باشد.

5- پس از ثبت نام و دریافت خودرو به مدت یکسال امکان فروش آن وجود ندارد و سند در رهن بانک خواهد بود.

6- برای ثبت نام فرد باید با شماره حساب با نام خودش اقدام کند.

7- واریز 50 درصد مبلغ خودرو هنگام ثبت نام و 50 درصد باقیمانده ظرف 3 دو روز بعد از اعلام نتایج.

 

زمان ثبت نام خودرو ایران خودرو و سایپا

 

با بندهای 5 و 6 عملا کسانی که مصرف کننده واقعی خودرو نیستند نمی توانند لااقل به سهولت وارد ثبت نام شوند و شانس مردم عادی برای دریافت خودرو بالاتر می رود.

 

شروط طرف عرضه:

به منظور دسترسی عادلانه و بدون تبعیض به بازار، فروش خودرو بصورت مزایده یا فروش به قیمت کارشناسی مجاز نیست مگر پس از تایید و اخذ مجوز از شورای رقابت.

 

تمام فروش‌های مستقیم به مصرف‌کننده نهایی با کد ملی و شرایط تضمین‌شده صورت گیرد و از هر گونه فروش و عرضه خارج از این رویه (از جمله در قالب سبد محصول نمایندگی‌ها) خودداری شود.

 

خودروسازان ضمن اخذ گواهی استاندارد تأمین قطعات مربوط به خودروهای تولیدی و یا فروش رفته خود را برای حداقل سه سال از تاریخ فروش، تضمین نمایند (که با نظارت متخصصین فنی صورت گیرد.-گارانتی - وارانتی).

 

خودروسازان موظف می‌باشند گزارش عملکرد فروش ، پیش فروش و هرگونه فروش به روش مزایده و کارشناسی خود را در مقاطع سه ماهه به شورای رقابت گزارش نمایند.

 

 

عید فطر 99، زمان فروش سایپا و ایران خودرو

هنوز رسما زمان فروش ایران خودرو و سایپا اعلام نشده است با این وجود شنیده ها از داخل این خودروسازی ها حاکی از آن است که زمان ثبت نام فروش فوق العاده خودرو ایران خودرو و سایپا از عید فطر 99 یعنی یکشنبه هفته آینده آغاز می شود و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت تا همه متقاضیان فرصت کافی برای ثبت نام داشته باشند.

 

زمان ثبت نام خودرو عید فطر 99

 

در این دور ثبت نام این گونه نیست که با اتمام ظرفیت سایت بسته شود بلکه همه افراد ثبت نام می شوند و پس اط پالایش در صورت بیشتر بودن متقاضیان که به احتمال ریاد این گونه است، میان آنها قرعه کشی خواهد شد.

 

بر این اساس دواطلبان از هم اکنون نسبت به ثبت نام در سایت امتا اقدام کنند و نیمی از قیمت خودروی مورد نظرشان را آماده داشته باشند تا در روز ثبت نام به حساب سایپا یا ایران خودرو واریز کنند.

 

قیمت های جدید سایپا و ایران خودرو

بر اساس نظر شورای رقابت قیمت خودروهای سایپا نسبت به سال 98 به طور میانگین 25 درصد و قیمت خودروهای ایران خودرو 10 درصد افزایش دارند. علت تفاوت قیمت ها نیز رشد اخیر قیمت های ایران خودرو بوده است.

 

جدول قیمت های جدید سایپا و ایران خودرو - شورای رقابت

نام محصول قیمت خودرو
سایپا ۱۳۱ ۳۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان
تیبا ۴۶ میلیون تومان
تیبا دو ۵۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان
پژو ۴۰۵ بنزینی ۵۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
سمند ال ایکس ۵۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان
ساینا ۵۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان
پژو ۲۰۶ تیب دو ۶۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
پژو ۲۰۶ تیپ ۵ ۷۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
پژو پارس ۶۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

 

نظر شورای رقابت درباره قیمت جدید خودرو

رضا شیوا، رئیس شورای رقابت با اشاره به انتشار جدولی تحت عنوان قیمت تعیین شده برای محصولات ایران خودرو و سایپا توسط شورای رقابت، گفت: این جدول مربوط به بررسی‌های ابتدایی شورای رقابت برای تعیین دستورالعمل قیمت گذاری خودرو است که نهایی نیست چراکه بعد از برگزاری جلسات مختلف ستاد تنظیم بازار با اصلاحاتی همراه شده است.

 

وی با بیان اینکه در این جدول قیمت های کارخانه درج شده بود، افزود: البته باید توجه کرد که به قیمت های کارخانه هزینه های مالیات بر ارزش افزوده، شماره گذاری و بیمه که در مجموع 14 درصد است هم اضافه خواهد شد.

 

رئیس شورای رقابت با اعلام اینکه ما به هیچ عنوان مسئول اعلام قیمت های جدید انواع خودرو به خودروسازان نیستیم، گفت: شورای رقابت براساس قانون دستورالعمل قیمت گذاری خودرو را تعیین کرده و باید ستاد تنظیم بازار قیمت های جدید را به خودروسازان ابلاغ کند.

 

قیمت جدید سایپا و ایران خودرو

 

سایت امتا چیست؟

 

سامانه احراز مشتریان تجارت الکترونیکی (اِمتا)، با درخواست کاربران و احراز اطلاعات هویتی، مکانی، تماسی، اعتباری و غیره آنها از طریق پایگاه‌های اطلاعاتی حاکمیتی به صورت آنلاین و اختصاص حساب کاربری یکتا، امکان ورود آنها به وب‌سایت‌ کسب‌وکارها را از طریق افزونه این سامانه نیز فراهم آورده است.

 

با استفاده از این سامانه، دیگر لازم نیست مشتریان در وب‌سایت‌های کسب‌وکارهای گوناگون ثبت نام کنند و نام کاربری و و رمز عبورهای متعدد را به خاطر بسپارند و اجازه سطح دسترسی کسب‌وکارها به اطلاعات شخصی‌ شان را نیز خود مدیریت می‌کنند.

 

کسب‌وکارهای الکترونیکی نیز با استفاده از این سامانه، می‌توانند مشتریان خود را احراز نمایند و با مشکلات و محدودیت‌های مربوط به آن مواجه نگردند. همچنین بکارگیری این سامانه هزینه‌های مدیریت حساب مشتریان آنها را نیز به شدت کاهش خواهد داد.

 

از مشخصه‌های اصلی این سامانه بهره‌گیری از امضای الکترونیکی موبایلی و احراز به وسیله کارت بانکی است که موجب افزایش ضریب امنیت احراز این سامانه گردیده است.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

جعفر جعفریان یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸

۰

هیچ کس جواب شما رو نخواهد داد بیخود نظر ندهید.ککشونم نمیگذه.الکی فشار به خودتون نیارید

سیاوش یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۳:۴۲

۰

ما هممون گواهینامه داریم 4 تا برادر هستیم و هیچکدام هم ماشین نداریم و هر دو دفعه هم شرکت کردیم ولی برنده نشدیم ولی یکی از اقوام 6 نفر هستند تو شهرک غرب 5 تا ماشین دارند پسر کوچیکه فقط ماشین نداشت که اونم برنده شد ما 4 تا در ارزوی یک ماشین هستیم که نوبتی استفاده کنیم هممون پول گذاشتیم روی هم شد یک 405 که اونم قسمت ما نبود اونیکه داره خدا بهش 6 تا ماشین میده که یکوقت خسته نشه اونیکه هم نداره بهش نمیده یک زمانی حالی به حالی نشه خدا بچه هام بزرگ شدن دیگه نمیتونم رو باک موتور بشونمشون پاهاش میرسه به زمین تو این زمین به این بزرگی با این همه خانه و ماشین هیچیش سهم من و بچه هام و برادرام نیست

مهسا یگانه نیا سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۷:۰۸

۰

توروخدا کمکم کنید تو قرعه کشی اسمم اومده ۵۰ تومن واریز کردم برای ایران خودرو یه کد اومد حالا اونو میزنم میگه شما مجوز دیدن این قرار داد رو ندارید حالا من چیکار کنم شما کمکم کنید همه چیمو فروختن تا پول این ماشینو بدم توروخدااااا راهنماییم کنید

فرشاد باوری سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲:۰۵

۰

فقط میتونم بگم سیاست دولت و خودرو سازها به سادگی آب خوردنه و مردمی ک از ترس اینکه بدتر سرشون نیاد شتاب زده اند..یکم ب این ریتم توجه کنید... پراید ۱۰۰ملیون..کشف احتکار..طرح فروش ویژه..ب همین سادگی دوباره دولت خودروساز شورای رقابت... و در آخر مردم بدبخت..مردم بدبختر..و همچنان بدبختر از قبل

رضا محمدی پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۵:۵۱

۰

سلام ببخشیدمیشه راهنمایی کنین؟ میشه ازثبت نام سایپاانصراف داداگه میشه چطورهست؟( چون من بایه کدملی هردوشرکت رو انتخاب کردم)واینکه برای شرکت ایران خودرو میتونم ماشینی که ثبت نام کردم تغییربدم اگه میشه چطوری انحام بدم ممنون

راستگو واقعیت چهار شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱

۰

سلام.قشنگترین صحبت و کاربر فرزند ایران کرده برید بخونید. واقعا خودتون و زدید به خواب یا پشت و پناهی ندارید؟ بابا ما مردم پشت و پناه همیم.اول گفتن پراید 100 شده بدونید و مطمین باشید که وقتی ی پراید میشه 100 تومن حتما اون دلال که وابسته به آقایون است باجش نداده و پراید شده 100 تومن. اومدن گفتن 100 تومنش میکنیم که مجبور شی بریزیشون بیرون.اونم نریخت بعدا ذفتن بارش و از مهرآبادو .... گرفتن گفتن محتکر و فلان. این اولیش. دومم بازار داغ کردن باهم جنگیدن سر جلو دوربین بر علیه هم تکون دادن که آآآآآآآآآآآآآآآآآی نگران مردمیم که نبودن و فقط به فکر خوذشون بودن.بعد امروز فردا کردن قیمت اعلام میکنیم.بعد اعلام نکردن و گفتن ثبت نام میکنیم.بهدش ی سری به هوس افتادن بنویسن گفت 405 و 111 فلان قیمت ایجاروگوش کنید(میگن دروغغگو کم حافظست) آخه مومنای مسجد ندیده شما که تولید 111 و 405 امسال متوقف کردید چجوری قیمت میدید بعد زمان ثبتنام اصلی یکیش نیست.اینم از این.بعد داغترش کردن گفتن چک صیاد بگیرید و پول بریزید و فلان بعد گفتن ایراد داره سایت دیدن چک صیاد شده چاله براشون ولش کردن گفتن فلان............... همه و همه اینحرفا بخاطر اینه که من و تو اینارم مث زلزله زده ها مثل طوفان زده ها مثل سیل زده ها با پولمون و دسترنجمون نجات بدیم و بعدش ی جنس 1000 و 100000000 بدیم. سر حدتون نخرید سر غیرتتون نخرید سر ناموستون نخرید تا درست شه پراید 10000000 میلیلونه.پژو 250000000 میلیونه نه 100میلیلون. از اون داراتون تا اون ندارتووووووووووووووووووووووووون حیفتون نمیاد پول زحمتکشیتون به جای 20 تا 30 میلیون بدید پای 70 یا 100 میلیلون تومن.بخاطر من نه، به خاطر ماهم نه، بخاطر خودت دلت بسوزه انشالله و نری پول زحمتکشیت و بدی به اینا

مسعود سعادت سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸

۰

اقا چرا یکی یه تحلیل منطقی نمیده اولا با شرایط فیلتری و سختی که گذاشتن باید دید تخمین چقدر ثبت نام رو میشه کرد من حدس میزنم بین 200 تا 300 هزار ثبت نام انجام بشه شانس برنده شدن یک به سی هست یعنی 29 نفر بازنده یک نفر برنده حالا 29 نفری که رفتن طلا و دلار فروختن و دولت دلارها رو از بازار جمع کرد ملت بعد از برگشته پولشون که خدا میدونه کی هست بهشون ریال داده میشه و باید برن دلار یا طلا بخرن و اونوقت دولت قیمت دلار و طلا رو بالا میبره تا کسری بودجش تامیین بشه و متضرر بدبخت مردمی هستن که به طمع سود در ماشین در اصل مال ضرر کردن.

T Jafari سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸

۰

تا همه مردم دست به دست هم ندن هیچ اتفاقی نمی‌افتد ،من خودم سه سال ماشین می‌خوام بخرم نمیتونم چون پول جمع میشه قیمت سه برابر میشه ،هیچ فکر کردید که با این همه پولی که میگیرن که بعدش بخوان قرعه کشی کنن توی این سه روز با کمترین سود 18درصد چه پولی به جیب میزنن؟؟؟ حساب کنید میانگین ۱۰۰هزار نفری که ثبت نام کنن،که تعداد ثبت نام خیلی بیشتر از ایناس ،روزی ۲۰ میلیارد براشون سود داره که توی این ۳روز میشه ۶۰ میلیاااااارد ....واقعا دزدی و حروم خوری واضح تر از این؟؟؟؟

افشین کرمانشاهی سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۴:۰۳

۰

واقعا چی فکر کردن مردم خرند یا خودشان اخه چرااینقدر مردم ازاری مبکنید تاکی کلاه سرمردم میزارید مگه این مردم نیستن که شما را همیشه حمایت نکردن اگه ما وامثال ما نمی خواهیم لحظی شما دراین سرزمین نمیمانید پس با ما روراس باشید اینقدر دزدی وکلک نزنید اینقدر قیمت ماشینهای بی کیفیت نبریید بالا هرروز کلک نزنید هی قیمت بالا بالا ببریید بعد دوبار یعنی کمی مقداری بیاریید پایین ماهم خوشحال قیمت امد پایین بدو ثبت نام بکن

علی حیدری سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱:۳۹

۰

وقتی مردمی که صاحب ایرانند وسیله قرار داده میشوند که یه مشت دلال وسود جو ویه مشت اختلاسگر از منابع ایران وامکانات مردم ایران که متعلق به خود مردمه کلاه سر مردم بزارن با پول مردم ومنابع مالی که متعلق به همان مردمند کلاه برداری کنن وصد البته افسوس وصد افسوس مردم نمیفهمند وخودشون تلاش میکنند که کلاه سرشون بره چه باید گفت ،چاره این گران فروشی تحریم ونخریدن خودرو هست باز همون مردم میرن میخرن تا جیب دلال واختلاسگر پر بشه بعدش داد وبیداد راهومیاندازن که پول مردم را کی وکجا میبرند چرا هیچ کاری برا مردم نمیشود! لا مذهبا نخرید تمام ثروت این مملکت مال مردم ایرانه اینها یی کا اینجوری کلاه سرتون میزارن حق اینکار را ندارند خود مردمید که قبولومیکنید کلاه سرتون بره

Sh.hatami hatami دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹

۰

سلام خسته نباشید ببخشید کسای که ثبت نام کردن با چه بانک های میشه ثبت نام کرد؟؟

نوشین دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۳:۰۹

۰

والا با کلی قرض وقوله و با بدبختی پول جمع کردیم برا ماشین ولی از دیروز هرچی رفتیم کافی نت میگن ثبت نام نمیشه.یکیشم گف باید ۱ میلیون بدی بعد.نمیدونم راس میگن اختلال از سایته یا الکی میگن که پول اضافی بهشون بدیم

عبید زاکانی دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲:۳۶

۰

از کجا معلومه که قرعه کشی درستی انجام بدن؟

عبید زاکانی دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲:۳۶

۰

از کجا معلومه که قرعه کشی درستی انجام بدن؟

... ... دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰

۰

با سلام کامل مشخص هست که قصد دادن خودرو به عوام رو ندارید و هدف در اینجا هم باز خواص هستند.. خیلی از مردم خودشون و نزدیکانشو.ن چک ندارند و یا اگر هم نزدیکان داشته باشند چک نمی دهند. واقعا شرایط مزخرفی هست. و اینکه مهلت 48 ساعته برای مرحله دوم را باید بیشتر کنند شاید کسی بخواد بعد از قرعه کشی پول تهیه کنه..مثلا وسیله ای بفروشه..

علی 1 دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰

۰

این عده که میگن نخرین همونایی هستن که رفتن چندتا چندتا خریدکردند.والا من 206سی تومانی با شرایط نخریدم مجبورشدم 6ماه پیش ریو 90بخرم 60تومان .تا وقتی وضعیت دلار ومملکت اینه نخریم رفته تو پاچمون.مشکل ما اینجوری حل نمیشه با نخریدن فقط شعورلازمه

میلاد حقی دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۸:۲۲

۰

متاسفانه وقتی تمام شرایط رو بررسی می کنیم کاملا مشخص است که قصد ندارند ماشینی بدهند. انگار که من بگم به هرکسی که بتونه از سوراخ سوزن رد بشه من یک میلیارد می دهم. چک صیادی خودش دنیای مکافات هستش حالا از این ور عدم ثبت نام و ایراد سایت، از اون با سابقه داغون مسئولان ممکنه اصلا ماشین ندهند و پولمون از دستمون برود.

محمد دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲:۵۸

۰

یکم فکر کنید اینا فقط میخوان از پولمون استفاده کنن 25 هزار تا رو به هر استان که 32 تا هست هزار تا هم نمیرسه چه برسه به هر شهر، مردم هم میلیونی ثبت نام میکنن قول میدم هر استان فقط بالای 25 هزار ثبت نام کنه مگه آمار اعلام میشه. حالا هم محدودیت کم میکنن که ثبت نام کنید مثل چک

مهدی دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱:۲۴

۰

با سلام. طرح خوبی برای قطع دست دلال هاست اما ایراداتی دارد که خوب است این ها هم رفع شود. در شرایط قید شده موعد تحویل سه ماه از تاریخ نهایی شدن چک است و نه سه ماه از تاریخ مبلغ ودیعه اول. سوال اینجاست که تاریخ نهایی شدن چک چه زمانی است و واقعا کی خودرو را تحویل می گیریم؟؟؟ و سوال دوم اینکه تاریخ قرعه کشی کی است؟؟؟؟ و اگر خودروسازی که بالاخره نصف مبلغ را گرفته و در حساب دارد دلش بخواهد قرعه کشی را تا مدت ها عقب بیندازد چه مرجعی مدافع حقوق مشتری است؟ ممنون می شوم پاسخ داده شود.

م رنجبر یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳

۰

سلام‌من‌موتور‌مدل‌۶۵‌دارم به من ماشین میدن

فرزند ایران یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۷:۳۵

۰

ای جمااااااااااااااعت خوااااااااااااب حداقل از کرونا درس بگیرید که مرگ پشت در خونه‌ی تک تکتون اومد و برای زنده موندن چاره‌ای نداشتید جز رعایت مواردی که وجود داشت.. به این زودی فراموش نکنید خواهشا.. چرا دست این حیله‌گرای ب شر هیچوقت برای شما مردم رو نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! اگه فکر می‌کنی لیاقتت، این حقارتی که تا خرخره توش فرو رفتی نیست، یاد بگیر که سطح فهم و تفکرت رو بالا ببری و باز برای صدهزارمین بار حیله‌ی این دولت و این دی بی رحم و ادر رو نخوری که دستشونو تا آرنج توی جیب مردم کردن و این مردم هستن که باید تاوان بی لیاقتی، بی سوادی، بی شعوری، بی وجدانی، بی خدایی و ریاکاری و دزد پروری و دلال پروری مسئولان این مملکت رو بدن.. این دلال‌ها رو همین بی وودا پرورش دادن و با شراکت باهاشون، راه رو براشون هموار کردن.. اینا دلشون برای ما نسوخته و قصد تنظیم بازارم ندارن.. نخرید شما رو به تمام مقدسات عالم نخرید.. فقط یکی دو سال هر چیز بی ارزش و گرونی که میخوان تو پاچه‌ی مردم بکنن رو نخرید.. بعد ببینید واقعا ارزون و باکیفیت میشه یا نه.. هرچند حالا یه عده که خیر سرشون میگن اقتصاد بلدن ممکنه بگن با نخریدن اوضاع بدتر میشه.. ولی این ضرب المثل قدیمی که سزای گرانی نخریدن هست ولله پر مغز و پر معنیه.. از هیچ دزد و دلال و موج سواری هیچی نخرید.. بله.. یه عده بالاخره توی این شرایط ممکنه یه شانس کوتاه مدت نصیبشون بشه ولی در بلند مدت، با این وضعی که مملکت روز به روز از بی وجودی مسئولان داره بیشتر به فنا میره، هزاران شانس دیگه رو از دست میدن و اون شانسی که توهمش رو دارن بین هزارااااااان بلا و مصیبتی که در انتظارمون هست گم و گور میشه.. تنها راهش فهم و هوشیاری و اتحاد مردم توی دونستن حقوق شهروندی و حق طلبی واقعی و صبر و تحملشون هست.. جالبه ما مردم ایران توی تحمل فلاکت و بدبختی اتفاقا بی نظیریم و این همون دوندونایی هست که از ما شمردن و باعث ظلم پذیری ما شده.. اون دندان رو روی جیگر بذارید و سزای گرونی رو با نخریدن بدید.. که البته این خواهش من چیزی شبیه خواب و خیاله برای اونایی که سهمی از اندیشه و تفکر دارن.. و مطمئنا این حرفای صدتا یه غاز منم به گوش اونایی که ناشنوا هستن نمیره و ثبت نامشون رو می‌کنن و این "بی‌لیاقتی "در رسیدن به یه جامعه‌ی هوشمند و با لیاقت، روز به روز عظیم‌تر و کشنده‌تر میشه.. ببینید توی همین صفحه اونایی که از حیله‌ی دولت و آینده‌ی خراب اقتصادی این مملکت آگاه هستن چقدر حرفای خوبی زدن.. خواهشا نخرید..

M N.T یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۷:۱۱

۰

تا رهست خ سوارم هست،این ملت هربلایی سرشون بیاد حقشونه.وقتی یه کالایی ارزونه هیچ کی نگاشم نمیکنه،همین که گرون میشه همه هجوم میارن.معلومه سواستفاده میکنن،سواری میگیرن،طرف میره پرایدروبا التماس ۶۰ م میخره نیشاشم تا بناگوش بازه که ماشین سواره،درحالی که بدنه خر ازبدنه این ماشینا محکم تره،بابا شما که این همه مدت به قول خودتون ماشین نداشتین این یه سالم روش،بخدا بعدش به التماس میافتن که بیاین بخرین،همون طور که سال ۹۴ به التماس افتاده بودن،فقط یه سال دوام بیارین،بعدش ببینیم به لط کردن میافتن یا نه

محمد باقری یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۴:۵۹

۰

تا کی میخواهید مردم رو احمق حساب کنید تا کی میخواهید جیب مردم رو خالی کنید...بدون اینکه بدونیم ماشینی به ناممون در میاد پولی باید واریز کنم و هیچگونه سودی به پولمون تعلق نمیگیره تو این تورم صد درصدی..بعد قیمتی که ابلاغ کردید یکباره ده میلیون گرونتر اعلام میکنید ...چهار ماه بعد خودرو رو تحویل میدهید اگه راست بگید ...خودرو یک سال در رهن ایران خودرد ...پولو دادیم اما حق وسیلمون با دولته ...حالا کل شرایط رو قبول کنیم حالا میگن چک باید به نام باشه ی‌کی نیست بگه مردم همه پولدار و بازاری نیستن که دسته چک اشته باشند ...این قانون ها رو کی تصویب میکنه ...ظلم تا کی

نفس ش یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۴:۲۳

۰

لطفا دقیقا آدرس سایت ثبت نام را ارسال نمایید. ممنون

تیتتن دیییایپی یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۳:۳۵

۰

خدایا خودت کاری کن هر جوری حساب کنید همون قیمت ی هفته پیش خودرو میشه که سر ب فلک زد برای داشتن دسته چک باید پنج ملیون تو حساب داشته باشی + چیزهای دیگه ک برای قشر مانند من اصلا امکان پذیر نیست خدایا فقط خودت کمکمون کن این همه بگیز و ببند ی هفته پیش الکی بازیه...ب ندرت کسی بتونه بگیره...خسته ایم دلمون خیلی شکستست.......

م.ع یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۳:۱۰

۰

واقعا من نمیتونم ریسک کنم یه وقت پولمو بخورن ور شکست میشم.اگه دولت علنا بیاد تضمین کنه میخرم. نخرییییییییییید.

م.ع یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۳:۱۰

۰

واقعا من نمیتونم ریسک کنم یه وقت پولمو بخورن ور شکست میشم.اگه دولت علنا بیاد تضمین کنه میخرم. نخرییییییییییید.

سالار سالاری یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲:۱۰

۰

سلام.بعد قرعه کشی اگه اسم ما درنیومد تکلیف پولی که دادیم چی میشه؟

علی یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲:۰۷

۰

سلام من دوتا سوال داشتم این چک که میگیرن باید بنام خریدار باشه؟من دسته چک ندارم چه کنم؟تحویل خودرو 90روز بعد از مبلغ پرداختی چک هستش یا زمان پرداخت ودیعه دوم؟

علی رمضانی یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲:۰۷

۰

سلام من دوتا سوال داشتم این چک که میگیرن باید بنام خریدار باشه؟من دسته چک ندارم چه کنم؟تحویل خودرو 90روز بعد از مبلغ پرداختی چک هستش یا زمان پرداخت ودیعه دوم؟

محمد امیری نیا یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲

۰

چرا سند باید تا یک سال در رهن بانک باشه ؟ وقتی پول ماشین رو کامل می ده . لطفا اگه کسی می دونه توضیح بده برا ما

زهرا بابایی یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲

۰

من واسه این ملت احمقمون واقعامتاسفم.ازماست که برماست

زهرا بابایی یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷

۰

تو رو خدا نخرین یکم بیدار شین.بزارین ماشینهای پفکیشون بمونه دستشون بپوکه

شهاب شهابی یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱

۰

لطفا شماره شبا را به صورت صحیح وارد نمایید...دایما ارور میده شماره شبا اشتباهه اما جایی برای ثبت شماره شبا نداره

روحی ج یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱

۰

پس تکلیف پولی که میریزیم و توی قرعه کشی اسممون درنیومد چی میشه؟؟؟؟؟!!!!

مسلم گلستانی یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹

۰

دوستان شرایط چک صیادی رو دید؟؟؟ با این حساب خیلی از افراد نمی توانند ثبت نام کنند.برای داشتن چک صیادی هم که هفت خوان رستم می خواد. جالب بخاطر 6 میلیون باید چک صیادی هم داشته باشیم ما که بخواهیم نقد بدهیم و چک صیادی نداریم نمی توانیم ثبت نام کنیم. هبیشتر سرکاری و شوخی هستشواقعا خسته شدیم

حوری سپهری یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰

۰

با سلام متاسفانه من همه شرایط ثبت نام ماشین را دارم اما چک به نام خودم ندارم که یک چک در رهن خودرو ساز تا یک سال بگزارم. و همین مسئله باعث شده که نتونم ثبت نام کنم. لطفا رسیدگی کنید چه باید کنم؟

دوست محمد رئیسی یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۹:۵۸

۰

سلام لطفاً شرایط ثبت نام زیاد مشکل نکنید ،برید قیمت بازار کنترل کنید هرکه گران فروشی کرد ببرینش زندان

دوست محمد رئیسی یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۹:۵۸

۰

سلام لطفاً شرایط ثبت نام زیاد مشکل نکنید ،برید قیمت بازار کنترل کنید هرکه گران فروشی کرد ببرینش زندان

دوست محمد رئیسی یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۹:۵۵

۰

سلام خوبی ببخشید من فقط یک پلاک خاور فرسوده بنام دارم دیگه هیچ خودروی بنام من نیست آیا ثبت نام شامل من میشه یا نه لطفاً جواب بدید

محمد رضا فلاح یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۹:۲۲

۰

سلام تحويل خودرو رو مشخص نكرديد

amir یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۵:۴۱

۰

یک حساب کتاب ساده ایران خودرو 15 هزار دستگاه سایپا 10 هزار دستگاه گفته شده هرکسی که ثبت نام میکنه باید نصف مبلغ رو واریز کنه و اگه در قرعه کشی برنده نشد طی مدت 1 هفته پولش برگردونده میشه،حالا اگه میانگین قیمت رو 70 بگیریم و فرض کنیم برای ایران خودرو 30 هزار نفر و سایپا 20 هزار نفر ثبت نام کنند،آمار و ارقام به این صورت میشه: ایران خودرو 30/000 × 35/000/000 (نصف هزینه پرداختی) = (1/050/000/000/000) 1هزارو 50 میلیارد تومان سایپا 20/000 × 35/000/000 (نصف هزینه پرداختی) = (700/000/000/000) 700 میلیارد تومان یعنی اگه ثبت نامی های ایران خودرو در خوشبینانه ترین حالت،دو برابر ظرفیت باشه و با توجه به اینکه همه باید نصف مبلغ رو پرداخت کنن، ایران خودرو مبلغی حدود 1000 میلیارد تومان طی یک هفته دریافت میکنه که این بابت ثبت نام 30 هزار نفر است.به عبارتی از این 30 هزار نفر 15 هزار نفر در قرعه کشی انتخاب نمیشن که میشه چیزی حدود 500 میلیارد تومان طی یک هفته (البته اگه یک هفته ای پول مردم رو برگردونن) در حساب ایران خودرو گردش میشود. این مبلغ برای سایپا حدود 350 میلیارد تومان است

م ک یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱:۰۹

۰

کسانی که دسته چک ندارن باید چکار کنن اگه پول زیادی در گردش نداشته باشیم دسته چک نمیدن و ... فکر کنم باز هم این ماشینا نصیب پولدارها بشه نه مردم عادی

مصطفی اربابی یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱:۰۳

۰

سلام این صیغه چک دیگه چی هستش؟ اینا که گفته بودن 50 50 پولو میگیرن. آیا چک باید بنام خودمان باشه یا خیر؟ من نفهمیدم چی میگن

صبا عباسی یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸

۰

شما پول رو میگیرید و بعد قرعه کشی میکنید و اگه شخصی برنده نشد اون پول رو بهش برمیگردونید. خب سوال اینجاست! اینهمه پول این مدت تو حساب شما میمونه واستون خیلی سود داره که. خیلی کارا باهاش میتونید بکنید و دو برابرش کنید و بعد فقط اصل پول رو به مردم بیچاره بر میگردونید؟؟ اگه برنده نشن..رو چه حسابی؟؟ وام بدون سود از مردم دارید میگیرید؟؟؟؟

عباس احمدزاده شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱

۰

با سلام میشه لطف کنید بگیدچرا سند یکسال در رهن بانک قرار میگیره مگر بانک میخواد وام بده

ملیسا شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۹:۵۲

۰

قضیه این دسته چک چیه؟؟؟ اونم گزاشتن دقیقه نود اعلام کردن!! دزدای حیله گر

علیرضا جوهری شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۹:۲۰

۰

چرا واقعا ثبت نام میکنید.؟ آقا نخرید که اینا هم پشتشون پر نباشه. وقتی خرید میکنید. یعنی از این ارابه ها ی مرگ حمایت میکنید. یعنی از خر فرض کردن ملت توسط دولت حمایت میکنید. خواهشا به این جهلتون پایان بدید. تا کی باید تو صف باشید. همه جا. همیشه. هر لحظه تو صف. به خودتون بیایین واقعا چرا؟!!؟

اسماعیل شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۹:۱۷

۰

با سلام و خسته نباشید به پرسنل خدوم ایران خودرو و سایپا خدا به شما توفیق بده ممنون و تشکر

محمد رضایی شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۸:۵۶

۰

قیمتا رو بالاتر بردن همه جا زدین 206 قیمتش 61 میلیون چی شد یهو؟؟؟؟؟؟10 میلیون گرونتر شد الان تو سایتش زده 71 میلیون و میگم اشتباه محاسبه کرده بودیم. دیدن مردم میخاون هجوم بیارن گفتن گرونش کنن

محمد رضایی شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۸:۵۶

۰

قیمتا رو بالاتر بردن همه جا زدین 206 قیمتش 61 میلیون چی شد یهو؟؟؟؟؟؟10 میلیون گرونتر شد الان تو سایتش زده 71 میلیون و میگم اشتباه محاسبه کرده بودیم. دیدن مردم میخاون هجوم بیارن گفتن گرونش کنن

زهرا اتشین شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۷:۵۲

۰

کدپستی روکسی اگر تونسته وارد کنه توسامانه راهنمایی کنه.ممنون میشم

زهرا اتشین شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۷:۵۲

۰

کدپستی روکسی اگر تونسته وارد کنه توسامانه راهنمایی کنه.ممنون میشم

امیرحسینی چابکی شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۵:۳۴

۰

بابا به پیر به پیغمبر مامردم خودمون مقصریم خودمون مسبب این بازار آشفته هستیم ..خداوکیلی این ارابه های مرگ ارزش انقد ترس واسترس ثبت نام داره اینا همش نقشه جدیده برای خالی کردن جیب مامردم که این اندک پس انداز خانواده هاس ضعیف ومتوسط را از جیبشون خالی کنن؟!!.واقعا متاسفم اگر هیچ کس ثبت نام نکنه یک سال فقط یک سال همه باهم باهم متحد شیم قراربذاریم که ازکارخونه های داخل خودرو نخریم اونوقت ببینید ماشین وهرکالای دیگه برمیگرده به قیمت خودش یانه؟! قول بدیم نخریم فقط ی مدت تحریم کنید به خدادرست میشه قیمتا بر میگرده سرجای خودش.... یاعلی مدد

احمد کریمی شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۵:۱۰

۰

حداقل چند صد هزار نفر ثبت نام می کنند چند صد میلیارد تومان بدون سود چند ماه به حساب سوگلی های دولت واریز می‌شود کمی از نقدینگی کاسته می شود و کمی کسری بودجه تامین می شود آز این شعبده ها فراوان در آستین دارم،

داريوش مزين أني شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۳:۳۸

۰

از كجا معلوم اينها واقعا نصف پول بگيرند بعدش واقعا قرعه كشي واقعي بكنند،نكنه باز دورمون بزنند،خدايي دسته اينها رو نميشه خواند،دارند در باغ سبز نشان ميدن كه پول بيشتري بره به حسابشون.

داريوش مزين أني شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۳:۳۸

۰

از كجا معلوم اينها واقعا نصف پول بگيرند بعدش واقعا قرعه كشي واقعي بكنند،نكنه باز دورمون بزنند،خدايي دسته اينها رو نميشه خواند،دارند در باغ سبز نشان ميدن كه پول بيشتري بره به حسابشون.

سلام علیکم السلام شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲:۳۴

۰

به نظر من چرا وقت تلف میکنید به اندازه پولتون یه ماشین کارکرده بگیرید فرغون ؛فرغونه دیگه، جفتش یه کارو میکنه به خدا قدیمیاش از جدیدا اپشناش بیشتره ،از ما گفتن

سعید شریفی شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱:۲۹

۰

سلام............... این لعنتیها باز با گرفتن پول هنگام ثبت نام و معلوم نبودن شرایط خرید و زمان تحویل و هزار تا مسله دیگه معلومه که دارن دوباره سر ملت کلاه میزارن................. احمق اونیه که به این دو تا خودرو ساز حرام خور اعتماد و احترام میکنه و مثل خر هر جور که اونا دلشون میخواد بهشون سواری میده...............

آرزو شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱:۱۸

۰

ما كه موقع ثبت نام 50 درصد بايد بديم بعد از چند وقت قرعه كشي ميشه تكليف سود اين مدت پولمون چي ميشه؟ و اينكه مگه رو ماشين وام مي ديد كه سند بره تو رهن بانك؟

مینا عرب شاهی شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱:۰۹

۰

اصلا معلوم نیست کی ماشین رو تحویل میدن دوسال پیش خواهر زادم ساینا ثبت نام کرد کل پولش رو هم واریز کرد بعد دو سال تازه ماشینش رو تحویل دادن اینا هم اصلا به زمان تحویل خودرو اشاره نمیکنن

حوریا قیاسی شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱:۰۵

۰

همه فیلدها اطلاعات مکانی / کارت بانکی و ....باید پر بشه ممنوم از پاسختون

محمد شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶

۰

سلام خوب ما روز ثبت نام نصف مبلغ رو پرداختيم و در روز قرعه كشي اسمون در نيومد چه تضميني هست كه ميلغي كه پرداخت شده بهمون برگشت داده بشه، قرعه كشي رو انجام بديد بعد كل مبلغ رو يكجا بگيريد

مسعود ع شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸

۰

یامه چندسال پیش به بهانه اینکه هر ایرانی یه خودرو داشته باشه و برای دریافت پلاک ملی از هر ایرانی نفری 25 هزارتومان گرفتند !!!!!! بنظرتو چی شد؟ هیچوقت ریسک نکنید اگه پول دادید و تو قرعه کشی برنده نشدید تا میاید ثابت کنید اقای رئیس جمهور عوض شده و دستتون به جایی بند نیست . من 40 سال سن دارم و هنوز نتونستم یه خونه و یه ماشین داشته باشم

بدون نام شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۹:۵۴

۰

سلام این شرایط برای فردی که خودروی دست دوم داره هم شامل میشه یانه کلا نباید ماشین داشته باشه؟ ممنون

حجت شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۹:۰۹

۰

کمی عاقلانه فکر کنید. این طرح نه اولش معلوم هست و نه آخرش. اینهم یه طرح دیگری از سلسله طرح های دولت برای جبران کسری بودجه از طریق گرفتن پول مردم هست ( بورس، سهام و ....) همه اینا کشکه. پول بی زبون رو به دست این گرگهای گرسنه نسپارید.

هم وطن شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۵:۳۲

۰

پس میشه ارزون کرد اون وقت تکلیف گرون فروختن ایران خودرو به ثبت نامهای قبلی چی میشه من اسفند۹۸ پارس رو ۷۰ م از ایران خودرو گرفتم چرا از ماها اضافه گرفتن ؟؟ کسی جواب گو هست؟؟

Mohsen T شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲:۴۲

۰

دوتا اشکال اساسی اینجا وجود داره و طبق معمول باعث سو استفاده خودرو ساز خواهد شد . ۱ . اول اینکه پس از اتمام ثبت نام خودرو ساز نهایتا چقدر فرست داره تا نتایج قرعه کشی را اعلام کنه ؟ ۲ . خودرو ساز پول واریزی افرادی را که اسمشان از گردونه قرعه کشی خارج نمیشه چند روزه باید پس بده ؟ دو ماه دیگه مورد دوم تبدیل به معضل جدید مردم بیچاره خواهد شد .

مهتاب شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱:۴۷

۰

گزینه تا کنکون ثبت نام‌نکرده ام چرا بالا نمیاد؟؟؟؟؟

سعید ش شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱:۳۶

۰

هم دزدن هم‌ ما رو مسخره کردن. هر سازی میخوان میزنن و مجبور میکنن مردمم برقصن. مرثیه میخونن و مجبوریم برقصیم. ننگ و نکبت بهتون و به زندگیتون

حسن صلح جو شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱:۲۵

۰

پول رو که کامل میخوان ....حدعقل موقع تحویل مانده پولشو بگیرین ..شاید یکی الان نداشته باشه بتونه پول جور کنه

کسری ف شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷

۰

سلام. قبل از اینکه بخواد قرعه کشی بشه و ما بدونیم اسممون در اومده یا نه باید نصف پول خودرو رو پرداخت کنیم؟؟؟ خوب بزارید قرعه کشی بشه اسم طرف در بیاد بعد پول بگیرید از مردم

مهدی شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷

۰

آقا خواهشا نخرید ، بذارید یه بارم شده مثل کشورای متمدن رفتار کنیم ، بذارید بفهمن ما راضی نیستیم از این وضعیت ، تا کی باید سواری بگیرن از ما

Mohammad شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶

۰

آیا احراز هویت از فردا هستش یا تمام شده؟

علی محمد پاینده جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲

۰

سلام چرا کدپستی راتایید نمیکنه باید چیکارکرد؟

هنگامه رجبی جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۹:۲۸

۰

باسلام خدمت شما به نظرم روی این طرح اصلا بررسی نشده دوباره ماشین قسمت همونهابی میشه که پول دارن یکی،از آشناهای ما توی اسنپ کار می کنه و یه ماشین قدیمی و خراب وکمی طلا داره باید اول مطمئن باشه که برنده میشه تا بتونه پول رو بده بهتر نیست اول ثبت نام کنید و هر کی در قرعه کشی برنده شد پول رو بگیرید ؟؟؟این جوری همون یک ذره سرمایه ای که بدبخت بیچاره ها دارن دارین از دستشون در میارین .

حسن علی بخشی جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۸:۲۳

۰

الان چجوریه شرایطش یعنی من ک مثلا 4 ماه پیش ماشین داشتم و الان ندارم البته اون ماشینم از دست گرفتم یعنی از کارخونه نگرفتم و کارکرده بوده شامل این شرایط میشم یا چون دوماه پیش پلاک ب نامم بوده دیگه بهم نمیدن. سامانه هم که کلا کدپستی رو تایید نمیکنه.برا شما هم اینجوریه

مبینا یوکابد جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۸:۱۹

۰

اگه واقعآ برای تنظیم بازار هستش پس چرا قرعه کشی میکنید؟ به همه کسانی که درخواست خرید میدن خودرو بدید. این ارابه های مرگ رو به چه قیمتی میخواهین تحویل مردم بدین؟؟ هر روز یه دلیل میارین .بابا جمع کنید این دوتا شرکت بظاهر خودرو ساز رو .اینا که خودرو ساز نیستن اینا کمتر از این شرکت های ارمی نیستن که جیب مردم رو خالی میکنن. چطور سلطان خودرو رو دستیگیر کردید و با همراه همسرش بهش اعدام دادین ولی کسی که اجازه ثبت نام این همه خودرو رو داده بود دستگیر نکردین و بهش اعدام ندادین؟ دلیل اصلی عمل سلطان خوردو همون بیشعوری بوده که بهش اجازه کار رو داده.پس باید اون هم اعدام بشه. در ضمن ما میخواهیم خودرو سازهای داخلی رو جمع کنید .مثل دیگر کشورها به خودرو سازهای جهانی اجازه ورود بدید تا محصولات با کفیت داخل کشور بکنن و مردم از این فلاکت نجات پیدا کنن. تا کی آخه؟؟؟؟؟ تاکی ما آرزو بدل بمونیم ؟ که مثل کشورهای عقب مانده مثل عراق و پاکستان و افغانستان حداقل سوار ماشین های ایمن بشیم. اگه تحریم هستیم اجازه بدین هرکسی خودش وارد کنه .فقط پلاک بدین .دیگه سر ندونید شمارو به هر کی و هرچی که قبول دارید!!

محمد غشلاقی جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۶:۵۵

۰

دولت به جای این طرح های عجیب و غریب خودرو ساز ها رو ملزم کنه ماشین های ثبت نام شده مردم رو تحویل بده مشکل خودرو حل میشه افراد زیادی هستند که موعد تحویل خودروشون سال 98 بوده هنوز خودرو تحویل نگرفتن مصرف کننده واقعی هم هستن غیر اینکه که خودروساز به خاطر اینکه دهن دولت رو ببنده باید از حق اونا بزنه واسه این فروش های فوق‌العاده و تاخیر رو تاخیر های قبلی بیاره دولت ما تو هرکاری دخالت کرد وضعیت رو برای مردم بدتر کرد

رومینا سبحانی جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۶:۵۱

۰

خب نخرید !چرا الکی اینجا شلوغش می کنید بعد اسم می نویسید !؟کی ان که ثبت نام میکنن!؟

علی جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۶:۰۹

۰

ایکاش این قیمت ها قبول بشه از طرف خدرو سازان ای خدااااااااااااا بقرآن دیگه از استرس مردیم

مصطفی خوزستانی جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۴:۰۶

۰

با احترام،طبق صحبتهای همگی که اینهمه شاکی هستید بهتره که تا حداقل یکسال کسی خودرو نو نخره،وقتی اینهمه مشتاق خرید هست میخوای ناز نکنن،هرکس از خودش شروع کنه،ببینید بهتر نمیشه؟؟

علیرضا جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۴:۰۱

۰

من خرداد 3 سال پیش یه ماشین دست دوم خریدم و پارسال فروختمش ، این بخش نامه شامل حال من هم میشه؟

رسول لطفی جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۳:۴۳

۰

باید گزینه پلاک جاری رو اعمال میکردند اینطوری شانس یک به صد هم نیست اگه اعمال می شد حداقل تعدادی از کسانی که خودرو ندارند به حفظشون می رسیدند

علی رضا جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۳:۱۴

۰

سلام خدمت رفقا بنده در آبان ماه ۹۸بدون هیچ واسطه ای ثبت نام کردم و در اردیبهشت ماه ۹۹تحویل گرفتم. البته تاخیر به خاطر بیماری کرونا بود

سیدحسن علی شریعت پناهی جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲:۴۱

۰

هیات علمی بازنشسته 73سال لطفان اولویت قراردهید سپاس

ج ر جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲:۰۵

۰

چرا زمان تحویل و تعداد خودرو فوق العاده مشخص نیست ؟ چرا روشن سازی نمیکنن اگه کسی در قرعه کشی برنده نشد کی پولش عودت میشود ؟

رضا احمدی بنی جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲

۰

سلام دوستان این سایت امتا کد پستی رو قبول نمیکنه راه حلش چیه؟؟راهنمایی کنین

نادر ساجدي جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵

۰

تا زماني كه رقابت در خودرو نباشه ايران خودرو و سايپا خودشون دولت و حاكم هستن وقتي جلوي واردات و رقابت گرفته شده يعني اين كه دولت خودشون ميخواد ايران خودرو مافياي ايران باشه اگه ايران خودرو نميتونه به متقاضي ماشين بده يعني اين كه توليد كفاف نميده پس وارد كنين ولي چرا واردات نيست اون بحثي هست سياسي و ما سر در نمياريم😊

علی قلی جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸

۰

یه ذره فکرکنید۰۰۰این نظر همه جا پخش کنید۰۰۰خیلی ادم ثبت نام میکنه بعد کلی پول میاد تو حسابش بعد کلی سود اون پولها تو یک هفته میشه که میره تو جیبش بعد پولتونو میده میگه قرعه بنام شما نیست.بعد اون ماشین های کم تعداد هم مجانی تحویل مشتری بده باز سود کرده.یعنی ی ی ی چی؟؟؟؟؟؟!!!!

حسین پناهی جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵

۰

با سلام به همه متاسفانه چون این دو شرکت درصدی از پولشان را به خیلی از ارگانها میدهند مثل قوه قضاییه و بنیاد مستکبران و مجلس و ... بخاطر همین این اوضاع را خواهیم داشت. وقتی عیدی نمایندگان مجلس یک خودرو داخلی میشه پس انتظار نداشته باشید این دو شرکت بیایین به مردم خدمات بدهند. از طرفی هم مردم ما هم الا ماشاالله که وقتی جنسی گران میشه بیشتر میخرن تا ارزونی. دولت هم خوب مردم ما رو شناخته. این پیش فروش اگر میخواد قرعه کشی کنه پس چرا نصف پول خودرو را میگیره. میتونه با ۲۰ هزارتومن هزینه ثبت نام همه را احراز هویت کنه بعد قرعه کشی و اسامی را اعلام کنه. این منطقی نیست. شما چگونه میخواهید نصف پولو بدید بعد اسمتون در نیومد چه تضمینی دارید که پولتون را بهتون بدن. طرف تکمیل وجه کرده ماشینشو بعد از ۱۱ ماه میدن. به نظرم این شیوه جدید اسکول کردن مردم توسط دولت هستش. اگه کمی سیاسی فکر کنید تا روحانی بره یکسال وقت هست یعنی ۱ سال وقت دارن به هر شیوه شده تو پاچه مردم بکنن. یا علی مددی

سعید جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱

۰

دقت کنید گارانتی این خودروها سه ماهه نیست،بلکه خریدار باید در عرض سن ماه از خرید خودرو رو به سرویس اولیه ببره،این یعنی نمیتونی ماشینو بخوابونی تو پارکنیگ،چون تا به کیلومتر مورد نظر نرسه،سرویس اولیه نمیشه و گارانتی خودرو باطل میشه

کارگر بدبخت جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴

۰

بخدایی که بزرگتر از اون سراغ ندارم قسم، از وقتی خودم رو شناختم کار کردم که بتونم یه ارابه مرگ بنام پراید بخرم درست از سن 17 سالگی تا الان که32 سالمه از قیمت 7 تومن دارم دنبال قیمت پرایدشون میدوم و مثل کارتن موش و گربه بهش نمیرسم خدایا از اینکه دم از حسین(ع) میزنیم و قدم در راحش بر نمیداریم شرمنده و خجلیم

عباس شهبازی جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰

۰

تا مردم احمق توی این مملکت وجود داره ، فریبکاری هم وجود داره . مردم ، ما مقصریم که به شکل های مختلف فریب می خوریم ، وعلت فریب خوردنمان طمع ، جهل و نادانی است

رضا موحد جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۸:۵۸

۰

بهترین شرطی که وجود داشت یعنی نداشتن پلاک جاری برای شخص را برداشتند و اینطوری شانس و حق یکی مثل من که میخواهد اولین خودرو خودش را از کارخانه بخرد به شدت کم می شود .

کیان جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۵:۰۴

۰

سلام ثبتنام امتا یک سنگ اندازی است.چون یکماهه دارم تلاش میکنم ثبتنام کنم ولی کدپستی ام را نمیپذیرد. هنوز نتوانسته ام کد امتا بگیرم. کجا مراجعه کنم؟؟؟

کیان جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۵:۰۴

۰

سلام ثبتنام امتا یک سنگ اندازی است.چون یکماهه دارم تلاش میکنم ثبتنام کنم ولی کدپستی ام را نمیپذیرد. هنوز نتوانسته ام کد امتا بگیرم. کجا مراجعه کنم؟؟؟

م صمد زاده جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲:۴۴

۰

سلام یه سوال دارم... آیا میشه با نام فردی که ماشین نداشته تا حالا و گواهینامه داره از کد ملیش استفاده کرد و پلاک ماشینت به اسمش باشه و اینکه میشه بعد مدتی تغییر سند پلاک داد و به اسم خودت کرد؟؟؟

ز ع جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲:۰۶

۰

کوییک جزو ماشین های عرضه شده نیست؟

محمود محمودی پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۸:۲۴

۰

است واگذاری وانت 151هم انجام میشود باخبر لطفاً اطلاع رسانی کنید

سنا ع پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۷:۴۰

۰

سلام .آقای آبرین که پیام گذاشتید اینجا. ما هم همزمان با شما ثبت نام کردیم ولی بالاخره با شش ماه تاخیر ماشین ساینا رو تحویل گرفتیم. مدام زنگ بزنید پیگیر باشید هم نمایندگی هم خود شرکت سایپا ۰۹۶۵۵۰

سعید بلوچ پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۵:۰۵

۰

اگه واقعآ برای تنظیم بازار هستش پس چرا قرعه کشی میکنید؟ به همه کسانی که درخواست خرید میدن خودرو بدید. این ارابه های مرگ رو به چه قیمتی میخواهین تحویل مردم بدین؟؟ هر روز یه دلیل میارین .بابا جمع کنید این دوتا شرکت بظاهر خودرو ساز رو .اینا که خودرو ساز نیستن اینا کمتر از این شرکت های ارمی نیستن که جیب مردم رو خالی میکنن. چطور سلطان خودرو رو دستیگیر کردید و با همراه همسرش بهش اعدام دادین ولی کسی که اجازه ثبت نام این همه خودرو رو داده بود دستگیر نکردین و بهش اعدام ندادین؟ دلیل اصلی عمل سلطان خوردو همون بیشعوری بوده که بهش اجازه کار رو داده.پس باید اون هم اعدام بشه. در ضمن ما میخواهیم خودرو سازهای داخلی رو جمع کنید .مثل دیگر کشورها به خودرو سازهای جهانی اجازه ورود بدید تا محصولات با کفیت داخل کشور بکنن و مردم از این فلاکت نجات پیدا کنن. تا کی آخه؟؟؟؟؟ تاکی ما آرزو بدل بدل بمونیم ؟ که مثل کشورهای عقب مانده مثل عراق و پاکستان و افغانستان حداقل سوار ماشین های ایمن بشیم. اگه تحریم هستیم اجازه بدین هرکسی خودش وارد کنه .فقط پلاک بدین .دیگه سر ندونید شمارو به هر کی و هرچی که قبول دارید!!

خاطره پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۴:۰۴

۰

سلام کسی میدونه اگه توی قرعه کشی اسممون نباشه وجه پرداختیمون چی میشه؟

نعمت اله حسنی پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۳:۵۸

۰

سلام . گارانتی ۳ ماهه که در فروش جدید خودرو گفته شده،اگر واقعا اینطور باشه ،اصلا خوب نیست چون با توجه به اینکه معمولا اشکالات خودرو بعد از حداقل ۶ ماه و بیشتر معلوم میشود بنابراین خیلی به ضرر مصرف کننده هست.سلامت و موفق و موءید باشید

نعمت اله حسنی پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۳:۳۲

۰

سلام.اگرمیخواهیم پیشرفتی در کشور و زندگی فردی و اجتماعی ونیز سعادت دنیا و اخرت را داشته باشیم هیچ راهی نداریم جز اینکه هریک از ما وظایفش را درست انجام بدهد. مسوولین ایران خودرو و سایپا هم همینطور.لازم است که: ۱-به کیفیت خودرو واقعا توجه شود واین گرایش زیاد مردم به خرید باعث سهل انگاری و کمتر شدن کیفیت خودرو نشود. ۲-تنوع خودرو در این فروش ثبت نامی بیشتر باشد ۳-شرایط و زمان تحویل اسانتر باشد ۴-دریافت نصف مبلغ خوردو در ثبت نام اصلاح شود.چرا که فقط ثبت نام است .حداقل در سه مرحله و مناسبتر باشد. ۵- با توجه به وضعیت این خوردوها قیمتها واقعی تر و مناسبتر باشد سلامتی و سعادتمندی وتوفیقات همه ی شما و همه ملت شریف ایران وهمه ی خوبان و شیعیان جهان را از پروردگار سبحان خواهانیم.

سعید ِِِِ....... پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲:۱۹

۰

این مسخره بازی ها فقط تو ایران وجود داره , بی شرف ها کل پول رو میگیرن تازه ندیده ماشین رو میخری و حتی رنگش رو هم نمیتونی انتخاب کنی و حتی معلوم نیست کی تحویل میدن , تازه قرعه کشی هم میکنن و یه لگن بی کیفیت و بی خدمات و پر از ایراد بهت تحویل میدن , مرزها رو هم بستن و کسی انتخاب دیگه ای نداره و خیر سرشون یه شورا رقابت هم درست شده که بی شرفی این حرومزاده ها رو نظارت کنه , خاک بر سر ما که مجبوریم برای خرید یه لگن هر خفت و ذلتی و تحمل کنیم . خواستم بدونید که مردم خر نیستن , فقط مجبورن , لعنت بر عوامل بی کفایت ایران خودرو و سایپا

سعید جعفری پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۸:۲۸

۰

من برج۱۰ سال۹۷ماشینمو فروختم که یه ماشین ثبت نام کنم دیگه نشد که نشد تا حالا بی ماشین بودم یعنی میشه حالا ثبت نام کرد و تا سه ماه دیگه بهم بدن؟ و اگه تو قرعه کشی در نیمد پولمو کی و چطوری بر میگردنن

احمد رئیسی پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۶:۲۹

۰

وقتیکه قرعه کشی میکنیدچرادرهنگام ثبتنام نیمی ازقیمت خودرو اخذبشود؟ اگه حدف جمع کردن پول مردم نیست پس بزاریدمردم ثبت نام بکنندوشماهم قرعه کشی بدلیل کمبودخودرو راانجام بدهیدواسم هرکس که درآمدبهش اعلام کنیدکه وجه راواریزکنند. اول پول بدیم بعداقرعه کشی میکنیدواگراسم درنیامدتامدتی حداقل یکماه منتظرپرگشت پول باشیم،،،، هی ماچقدملت بدبختی هستیم که چجوری سرمیدونندمارا،،،،،

براتعلی آبرین پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۴:۲۳

۰

بازنشسته آموزش وپرورش وافتخاررزمندگی دوران دفاع مقدس و۶۳ ساله ازگرگان هستم دهم مهر۹۷ باواریز۱۵۰۰۰۰۰۰تومان یکدستگاه ساینابرای زمان ازدواج فرزندم ثبت نام کردم وتیر۹۸مقرربوده باتکمیل وجه ووا یز کل قیمت ماشین ۵۵۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان همان تیر۹۸ماشین را نحویل بگیریم امروزکه سی ام اردیبهشت ۹۹ است شرکت سایپا با۱۱ ماه تاخیرحتی یک خبرکوتاه امیدوارکننده هم به مانمیدهد۰والآن هم که دست برخی مسئولان شرکت شرکت تودست دلالهاوحرام خورهاروشده آقایانی که همه چیز راگل وبلبل توصیف میکردند همه جورحرف میزنند ومانورمیدهند درباره وضعیت تحویل خودروی ماهیچ خبری نمیدهند درحالی که بایدازرفع ظلم ازماصحبت کنندوماراپس از۱۱ ماه ازگروگانی وزندان شرکت سایپا بیرون بیاورند۰

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi