بانک اول
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ 8 May2021

نحوه اصلاح شماره تلفن سهام عدالت + جزئیات

بانک اول - سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت از مزایای نحوه اصلاح شماره تلفن سهام عدالت برای سهامداران خبر داد و گفت: مشکل فروش برای کارگزاری ها نیز از این طریق برطرف می شود.

به اشتراک بگذارید:

۱۰ تیر ۱۳۹۹  خبر ۱۶۵ دیدگاه

به گزارش بانک اول حسین فهیمی در مورد نحوه اصلاح شماره تلفن سهام عدالت در سامانه بیان کرد: اصلاح شماره تلفن همراه سهامداران عدالت فراهم شده و اگر سهامدار شماره تماسی را وارد سیستم کرده که به نام خودش نیست از این پس می تواند شماره همراهی که به نام مشمول است را در سیستم وارد کند.

 

نحوه اصلاح شماره تلفن سهام عدالت

 

کسانی که شماره همراهی که داده اند به نام خودشان نیست در حال حاضر با مراجعه به وبسایت sahamedalat.ir می‌توانند شماره خودشان را اصلاح کنند و با این اصلاح، قادر خواهند بود در کارگزاری‌ها نیز برای فروش سهام عدالت اقدام کنند.

 

تغییر شماره تلفن راهی برای حل مشکل فروش سهام عدالت در سامانه کارگزاری‌ها

بعد از آزادسازی سهام عدالت به روش مستقیم افراد قادرند به میزان ۳۰ درصد از سهام عدالت خود را به فروش برسانند برخی افراد زمانی که برای مشاهده دارایی سهام عدالت خود به سامانه sahamedalat.ir مراجعه می کنند قادر به مشاهده دارایی های خود نمی باشند و یا برای فروش سهام عدالت با مشکل مواجه می شوند.

 

به این افراد گفته شد تا برای حل مشکل ورود به سامانه سهام عدالت به ویرایش شماره همراه خود در سامانه www.samanese.ir بپردازند و شماره تلفنی را وارد کنند که به نام خود آن ها است اما افراد زیادی با انجام این تغییرات همچنان در ورود به سامانه سهام عدالت دچار مشکل هستند. حسین فهیمی، سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت در پاسخ به مشکل این عده گفت چنانچه شماره تلفن به نام خود شماست و باز هم قادر به ورود به سامانه سهام عدالت نیستید شماره دیگری که به نام خودتان می باشد را امتحان کنید تا در بروزرسانی های بعدی این مشکل برطرف شود.در سایتhttps://panel.sahamedalat.ir امکان اصلاح وجود دارد.

 

اصلاح شماره تلفن سهامداران عدالت مشکل فروش از طریق کارگزاری ها را برطرف می کند

 

حسین فهیمی، سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت گفت: نحوه تغییر شماره تلفن همراه به این صورت است که چنانچه سیستم اعلام کند که شماره تلفن همراه به نام فرد مورد نظر نیست، سهامدار عدالت می‌تواند وارد شده، شماره همراهی که به نام خودش است را وارد کرده و همانجا شماره خود را اصلاح کند.

 

برای اینکه افراد احراز هویت شده تلقی شوند، لازم است شماره شبا و شماره تلفن همراه به نام خود مشمول باشد

 

فهیمی درباره دلیل به نام بودن شماره همراه سهامداران عدالت، افزود: بر اساس مصوبه شورای بورس، برای اینکه افراد را احراز هویت شده تلقی کنیم، دو اطلاعات قابل تأیید را باید داشته باشیم، یکی از آنها شماره شبا مربوط به حساب بانکی و دیگری شماره تلفن همراه به نام خود مشمول است تا زمانی که سهامدار عدالت این دو را نداشته باشد، قادر به فروش سهام عدالت خود نخواهد بود.

 

وی همچنین درباره واریز وجه فروش سهام عدالت از طریق بانک‌ها، گفت: از بین سفارش‌های فروش سهام عدالت که در بانک‌ها ثبت شده بود، ۵۲۰ میلیارد تومان وجه حاصل از فروش سهام عدالت به حساب سفارش دهندگان واریز شده و از مقدار به فروش رفته سهام عدالت تنها ۱۰۰ میلیارد تومان باقیمانده که فردا به حساب سهامداران واریز می‌شود.

 

فهیمی در پاسخ به این سوال که آیا افرادی که روش غیر مستقیم مدیریت سهام عدالت را انتخاب کرده‌اند، پس از ورود شرکت‌های سرمایه گذاری استانی به بورس، می‌توانند از کارت اعتباری استفاده کنند یا در حال حاضر نیز می‌توانند، گفت: تصمیم گیری در این باره هنوز قطعی نیست، به محض مشخص شدن اطلاع رسانی می‌شود.

 

آموزش تغییر شماره همراه موبایل سامانه سهام عدالت

تغییر شماره همراه موبایل در سامانه سهام عدالت ساده است، در این مقاله نحوه تغییر و ویرایش شماره تلفن تنظیم شده در سایت سهام عدالت را به صورت تصویری به شما عزیزان آموزش خواهیم داد، همراه داتیس نتورک باشید.

 

نحوه اصلاح شماره تلفن سهام عدالت

 

تغییر شماره موبایل سهام عدالت

ممکن است شماره ثبت شده در سامانه سهام عدالت برای یکی از آشنایان یا اعضای خانواده ما باشد و بخواهیم این شماره را تغییر دهیم.

سوال پیش می آید که انجام اینکار چگونه ممکن است؟

به سادگی! در این مقاله نحوه ویرایش و تغییر شماره تلفن در سایت سهام عدالت را به صورت تصویری به شما عزیزان اموزش خواهیم داد.

 

مراحل عوض کردن شماره موبایل سهام عدالت

ابتدا در مرورگر وب آدرس زیر را وارد کنید:

https://www.samanese.ir

صفحه زیر برای شما باز می شود:

 

نحوه اصلاح شماره تلفن سهام عدالت

 

تیک مطالعه را بزنید و سپس روی ادامه بزنید.

در مرحله اول ورود به سامانه سهام عدالت باید شماره ملی خود را وارد کنید.

شماره ملی خود را وارد کنید.

 

نحوه اصلاح شماره تلفن سهام عدالت

 

از بین گزینه های ارائه شده نام خود را انتخاب کنید.

 

نحوه اصلاح شماره تلفن سهام عدالت

 

اکنون برای تغییر شماره موبایل سهام عدالت :

باید نام پدر خود را انتخاب کنید.

سپس روی ادامه بزنید.

 

نحوه اصلاح شماره تلفن سهام عدالت

 

سال تولد خود را انتخاب کنید.

 

نحوه اصلاح شماره تلفن سهام عدالت

 

در مرحله بعد برای تغییر شماره تلفن همراه سهام عدالت باید شماره شناسنامه خود را انتخاب کنید.

اگر هیچکدام شماره شناسنامه شما نبود علامت ~ را انتخاب کنید.

 

نحوه اصلاح شماره تلفن سهام عدالت

 

اطلاعاتی که انتخاب کرده اید به شما نمایش داده می شود.

اگر مورد تایید است روی تایید و ورود بزنید.

 

نحوه اصلاح شماره تلفن سهام عدالت

 

اکنون با موفقیت وارد سامانه سهام عدالت شدیم.

حالا از منوی سمت چپ گزینه ثبت شماره تلفن همراه را بزنید تا بتوانیم شماره موبایل سهام عدالت را تغییر دهیم.

 

نحوه اصلاح شماره تلفن سهام عدالت

 

صفحه زیر برای ما باز می شود:

در فیلد اول باید شماره ای که قبلا ثبت شده را وارد کنید. از راهنما هم می توانید کمک بگیرید.

سپس در دو کادر بعدی شماره همراه جدید را وارد کنید.

در نهایت روی ثبت و تغییر بزنید.

نحوه اصلاح شماره تلفن سهام عدالت

اکنون توانستیم با موفقیت تغییر شماره را ثبت کنیم.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

هادی احمدی دوشنبه ۳ آذر۱۳۹۹ - ۳:۰۸

۰

تورو به خدا این صفحه رو حذف کنید! فقط مردمو سر کار گذاشتید! اصلا شماره قابل تغییر نیست!

مهدی امیری توسلی پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۴:۱۷

۰

سلام خسته نباشید سایت سهام عدالت کی به روز میشه الان دوماه بهروز نشده

علی اصغر پورشهاب یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۳:۳۸

۰

سلام خسته نباشید.من میخوام شماره تلفنمو تو سایت سهام عدالت تغییر بدم ولی اون شماره که قبلا در سایت ذخیره کردم الان دستم نیست و کد میره به اون شماره.میتونید راه حلی رو بهم بگین تا بتونم شماره تلفن رو تغییر بدم؟به شماره تلفن ذخیره شده قبلی دسترسی ندارم

زینب چنانی شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۶:۳۹

۰

سلام من دوبار درسامانه سجام شماره تلفن تغییر دادم بابت هرتغییر پنج تومن ازم گرفتن ولی تا الان که میره سایت سهام عدالت اجازه ورود نمی ده ضمنا شماره جدیدم بنام خودمه لطفا راهنمایی بفرمایید

G چهار شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۳:۵۲

۰

سلام برای دوستانی مشکل تغییر شماره دارن باید برن تو سایت sahamedalat.ir و از اونجا تغییر شماره رو انجام بدن بعد از اینکه این کارو انجام دادید باید صبر کنید تا ساید شماره جدیدتونو تایید کنه که این کار برای من دو روز طول کشید ( میتونه بیشتر هم طول بکشه) و اینکه منتظر پیامک هم نباشید چون نمیاد باید هر روز چند بار چک کنید. بعد از اون هم باید منتظر باشید تا شماره جدیدی که تو سهام عدالت ثبت کردید توی کارگزاریتونم ثبت بشه این کار باز برای من حدودا دو یا سه هفته و طول کشید (میتونه بیشترم طول بکشه) بعدش میتونید درخواست فروش بدید. درضمن زمانی که شماره جدیدتون ثبت شد انتظار نداشته باشید که تو شماره تون تو samanese.ir تغییر کنه چون شمارتون اونجا هیچوقت عوض نمیشه که اهمیتیم نداره. در کل بعد از ثبت شماره تون تنها کاری که میتونید بکنید صبر کردن و چک کردن هستش

فرشاد قدسی چهار شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰

۰

سلام.من نمیتونم ویرایش اطلاعات کنم.لطفا راهنمایی بفرماید.ممنون میشم

فرشاد قدسی چهار شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰

۰

سلام.من نمیتونم ویرایش اطلاعات کنم.لطفا راهنمایی بفرماید.ممنون میشم

مهدی تراشی دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸

۰

سلام.من شماره تلفن رو تو سامانه سهام عدالت تغییر دادم،ولی هنوز شماره قبلی رو نشون میده!الان میخوام به این آدرس https://panel.sahamedalat.ir/auth/login هم برم کدملی رو میگیره بعد کد رو به همون شماره قبلی میفرسته!اون شماره رو ندارم.الان چیکار کنم؟

محمد عسکری دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۸:۵۶

۰

سلام من سجام و احراز هویت و مفید انجام دادم . الان میخوام وارد سامانه فروش بشم اما برا ثبت نام شماره تماس قبلی ام ک چند سال پیش توی سامانه سهام عدالت ثبت شده رو ظاهر میکنه بعد هم هرکاری کردم ک تغییر ش بدم و مسیر بالایی رو رفتم گزینه های تغییر شماره تلفن و شماره شبا غیر فعالن . چرا؟؟؟و اینکه چکار باید بکنم

محمد عسکری دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۸:۵۶

۰

سلام من سجام و احراز هویت و مفید انجام دادم . الان میخوام وارد سامانه فروش بشم اما برا ثبت نام شماره تماس قبلی ام ک چند سال پیش توی سامانه سهام عدالت ثبت شده رو ظاهر میکنه بعد هم هرکاری کردم ک تغییر ش بدم و مسیر بالایی رو رفتم گزینه های تغییر شماره تلفن و شماره شبا غیر فعالن . چرا؟؟؟و اینکه چکار باید بکنم

رها یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱:۵۰

۰

بادرود خدمت همه هموطنهای گرامی برای تغییرشماره شبا و تلفن به سایت(پنل سهام عدالت)مراجع کنید،بعداز ورود به بخش پروفایل رفته، برای تغییر، گزینه ویرایش که زیر کادر شماره شبا وتلفن قبلی شما درج شده رو باز کرده و شمارهای جدید که مطابق باکدملی و بنام خود شماست رو مجدد وارد میکنید و تمام. اما برای ثبت شدن و تائید توسط سازمان خصوصی سازی باید تا بروز رسانی سایت منتظر باشید. برای فهمیدن اینکه سایت بروز شده یا نه، قبل ورود به سامانه کادری برای شما باز میشه که شامل توضیحاتی درمورد سامانه است. انتهای کادر تاریخ بروزرسانی رو زده. و یا بعداز واردشدن درسایت درهمان صفحه اول بازشده بارنگ قرمز تاریخ بروزرسانی درج شده. و مورد سوم ، درقسمت پروفایل سامانه پنل سهام عدالت همون قسمت مشخصات سهام دار، که به ترتیب، اسم ،فامیل، کدملی، شماره شبا(باامکان ویرایش)،کدبانک، شماره تلفن(باامکان ویرایش)، استان،شهر. درج شده، به کد بانک اگر دقت کنید ، تا مدتی پس از انجام ویرایش کد بانک قبلی شماثبت شده،هرزمان که این کد مطابقت پیداکرد با بانکی که شماره شبای اون رو موقع ویرایش وارد کردین ، به منزله ثبت شماره جدید و تائید اون شماره شبا توسط سامانه محسوب میشه که بعدازاون میتونید ازطریق کارگزاری مربوطه اقدام به فروش کنید. مگراینکه فقط شماره شبا رو به اشتباه قبلا ثبت کرده باشید و حالا میخواد اعداد رو تصحیح کنید که همون کد بانک براتون ثبت باقی می مونه. اما تازمان بروزرسانی سامانه باید منتظر باشید. یه نکته، بعضی ها هستن میگن من شماره تماسم بنام خودمه اما تائید نمیشه، این مشکل برای برادر خودم پیش اومد، اما میدونید مشکل کجا بود!شماره ای که داده بودیم واقعا بنامش بود بااین فرق که پسوند اسمش توی اپراتور خطی که استفاده میکرد قید نشده بود. یعنی بطور مثال روی کارت ملی اسم کامل با پسوند و پیشوند قید شده اما توی سند خط تلفن همراه اسم بدونه پسوند درج شده بود.برای همین سامانه تطبیق نمیداد و ایراد میگرفت. این رو لازم دونستم اطلاع بدم. نکته بعد شما میتونید اقدام به فروش کنید ولی وجه حاصل از فروش رو موقع ثبت درخواست فروش، اعلام کنید وجه توی حساب کارگزار بمونه تازمانی که شماره شبا اصلاح و تائید بشه توی سامانه. این مسئله میتونه الانکه سهام قیمتش بالاست و امکان خریدو فروش هست کمک کنه حداقل باقیمت مناسب بفروشید فردا دلتون نسوز که ای وای دیگه نمیشه فروخت یا قیمتش اومد پایین. اون پول روهم میتونید برید از کارگزاری بگیرید یا اصلا توی بازار سرمایه ازش استفاده کنید.

حمید جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۷:۴۵

۰

من شماره ش به اسم خودم نبود توی sahamedalat.ir عوضش کردم ولی توی samanese همون شماره قبلیه که به اسم خودم نیست... گزینه تغییر هم که غیر فعاله میرم توی کارگذاری مفید برای فروش هم میگه شماره معتبر نیست.... کی درست میشه!؟؟؟

میلاد محمدی جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۶:۰۲

۰

م باری تغییر شماره تلفن اول برید https://panel.sahamedalat.ir/auth/login بعد شمارتونو بزنید میزنه مطابق کد ملی نیست بعد از این توی کادر بعدی شماره جدیدتونو بزنید ااین کارو تا چند روز حداقل هر بار بیست بار تغییر بدید مطمن باشید تغییر میکنه منتظر اس ام اس هم نباشید چون نمیاد برای من هم امروز بعد از یک هفته تغییر کرد البته نزدیک به ۸۰ بار توی چند روز تغییر داده بودم یادتون باشه چون ترافیک سایت بالاس هر چی بیشتر بزنید شمارتونو احتمالش بیشتر خ ... فقط نکته مهم اینه یک روز در میان تغییر شماره انجام بدید تا چند روز بعد که برید تغییر میکنه...

حامد راستی چهار شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۹:۲۳

۰

https://panel.sahamedalat.ir/ اینجا شماره عوض میکنه

نينا محمدي سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۴:۴۱

۰

سود سالانه منم نريختن ٣ ماه پيش زده در حال پيگيري ١ ماه ديگه درست ميشه كه نشده ميگن ديگه نميريزن مال من جاي ويرايش هام سفيده يعني خاموش

نينا محمدي سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۴:۴۱

۰

سود سالانه منم نريختن ٣ ماه پيش زده در حال پيگيري ١ ماه ديگه درست ميشه كه نشده ميگن ديگه نميريزن مال من جاي ويرايش هام سفيده يعني خاموش

حوری بروجردی دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴

۰

سلام.منم چنین مشکلی رادارم که برای تغییرشماره رنگش سفیدنیست ونمیشه رفت داخل برای اصلاح شماره.لطفابگین چه کنم؟؟؟؟؟؟؟

مصطفی دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۷:۴۸

۰

اونایی که شمارتون توی panel shamedalt اصلاح کردین ولی تو کارگزاری ثبت نشده . اینو بگم که باید حد اقل یه ماه صبر داشته باشین تا سایت سهام عدالت بروز رسانی شه . یعنی تا یه ماه دست به فروش نرنید چون نمیشه . چون بروز نشده. هریه ماه بروز میشه . موفق

محمد رضوی شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۵:۴۵

۰

سلام برای منم باز نمیکنه باید چیکار کنم تور خدا بداد ما برسید

محمد رضوی شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۵:۴۵

۰

سلام برای منم باز نمیکنه باید چیکار کنم

محمد محمد شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۵:۰۳

۰

سلام من شمارم رو تغییر دادم با موفقیت سهامم رو هم میتونم ببینم ولی نمیتونم بفروشمش تغییر شماره غیر فعاله توی سامانه هم میزنه این شماره ثبت نشده لطفا راهنمایی کنید

ارمین زنجانی پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۹:۱۰

۰

من یکماهه میخوام عوضش کنم نمیشه اونوقت میگین فراهم شده

محمدرضا چهار شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۴:۱۱

۰

دوستان منم همین مشکل شماره موبایل داشتم. باید شماره ای ثبت کنید که از روز اول به اسم خودتون باشه و به جز خودتون کسی مالک سیم کارت قبلا نبوده باشه. و این شماره موبایل روی شماره شبا هم ثبت شده باشه. از سامانه سهام عدالت تغییر بدید دوروز طول میکشه sahamedalat.ir

ابوالفضل درمان سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۸:۳۶

۰

من تا یک ماه پیش سبد سهام عدالتم می تونستم نگاه کنم پیامک تایید هم برام ارسال می شد الان پیامک تایید برای یه خط دیگه ارسال میشه که دو رقم آخر اون شماره با من فرق داره ، حالا میخوام شماره م تغییر بدم نمیشه ؟ اصلا چطوری امکان داره همچین چیزی ؟

احمد علوی سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶

۰

من شماره شبا و تلفنمو تو sahamedalat.ir عوض کردم و شماره ام تایید شد ولی هنوز تو سایت سامانه شماره ام عوض نشده میخاستم بدونم چقدر طول میکشه تا عوض بشه؟

زینب ت دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴

۰

سلام من در پنل اصلی سهام عدالت شماره شبا را عوض کردم ولی وقتی در پنل مفید برا فروش میرم باز شماره شیای قبلی وجود داره چیکار کنم؟اگه بفروشم میاد در کدوم شماره حسابم؟

احمد دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹

۰

برا من تغیر شماره رنگش آبی نیس ک بتونم روش بزنم که صفحه جدید باز بشه

معصومه دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷

۰

سلام من نمی دونم شماره تلفنی که وارد سامانه قبلا شده چی بوده الان باید برا عوض کردن تلفنم چی کارکنم؟

مسلم رزبان دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲:۵۱

۰

سلام من بره سهام عدالت رو دارم ولی کد ملی ک وارد میکنم تو سامانه نیست . این علتش چیه؟ چطور میتونم پیگیری کنم . ؟ البته شماره شبا هم وارد نکردم . البته یعنی نخواستن ک ندادم . ممنون میشم راهنماییم کنید

حسین . یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰

۰

کسی مال شهر دزفول هست من بانکی ک داخلش سهامم هست بانک سپه هست ولی نمیدونم چیکار کنم کد پیگیریم اومده میبرم میگن نمیشه خطی ک اول زدی هستش حالا چیکار کنم البته تغییر شماره هم دادم ک تایید شده و کد اومده برام

حسین . یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹

۰

دوستان راهنماییم کنید من شمارم رو تغییر دادم عوضش هم کردم پیامکش هم اومد برام کد پیگیری هم اومده دیروز بردمش میگه نمیشه شماره اول ک زدید اون هستش ولی تغییر شمارش رو انجام دادم تاایید هم شده چیکار کنم تورخدا راهنماییم کنید لطفا کد پیگیری که میاد باید چیکار کنیم کجا بریم

سعید .... یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۶:۵۱

۰

سلام فقط راهش اینه،یه شماره موبایل دیگه که به اسمتونه رو تو سایت سامانه وارد کنید،مال من ده روزی طول‌کشید تا اصلاح شد،الانم فروختم سهاممو

فرزاد ساعدی جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۹:۰۶

۰

بنده میخام شماره تلفن همراهم تو سایت سهام عدالت تغییر بدم اما در سایت تغییر تلفن بسته واجازه تغییر نمی دهد

ناصر pحقی پنج شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷

۰

من میخوام شماره تلفن عوض کنم اما نمیشه حتی نمیتونم وارد سایت سهام عدالت شم. امکان تغییر راحت کنین خب. چرا سر هر کاری باید انقد اذیت شیم

رضا پنج شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۳:۲۲

۰

من تونستم داخل panel.sahamedalat.ir شمارم و شماره شبام رو تغییر بدم اما داخل سامانه فروش کارگزاری هنوز همون شماره ی شبای قبلیم ثبته واینکه شماره تلفن هم وجودندازه ک بدونم شماره قبلی هست یا شماره جدیدم فقط پاخل سامانه سهام عدالت تغییر کرده و بقیه ی جاها ینی علاوه بر کارگذاری فروش سهام داخل samanese.ir هم تغییرنکرده کسی میدونه چکار باید بکنم؟؟؟؟؟

رضا پنج شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۳:۲۲

۰

من تونستم داخل panel.sahamedalat.ir شمارم و شماره شبام رو تغییر بدم اما داخل سامانه فروش کارگزاری هنوز همون شماره ی شبای قبلیم ثبته واینکه شماره تلفن هم وجودندازه ک بدونم شماره قبلی هست یا شماره جدیدم فقط پاخل سامانه سهام عدالت تغییر کرده و بقیه ی جاها ینی علاوه بر کارگذاری فروش سهام داخل samanese.ir هم تغییرنکرده کسی میدونه چکار باید بکنم؟؟؟؟؟

علی xo چهار شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰

۰

سلام باری تغییر شماره تلفن اول برید https://panel.sahamedalat.ir/auth/login بعد شمارتونو بزنید میزنه مطابق کد ملی نیست بعد از این توی کادر بعدی شماره جدیدتونو بزنید ااین کارو تا چند روز حداقل هر بار بیست بار تغییر بدید مطمن باشید تغییر میکنه منتظر اس ام اس هم نباشید چون نمیاد برای من هم امروز بعد از یک هفته تغییر کرد البته نزدیک به 80 بار توی چند روز تغییر داده بودم یادتون باشه چون ترافیک سایت بالاس هر چی بیشتر بزنید شمارتونو احتمالش بیشتر خ ... فقط نکته مهم اینه یک روز در میان تغییر شماره انجام بدید تا چند روز بعد که برید تغییر میکنه....

راهنما راهنما چهار شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۹:۴۲

۰

سلام.دوستان چند روز بود منم درگیر این مسله بودم ...دیروز تونستم راه حلشو پیوا کنم دو روزه هم حل میشه... https://panel.sahamedalat.ir/portfolio اوکی بود دعام کنید فقط

راهنما راهنما چهار شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۹:۴۲

۰

سلام.دوستان چند روز بود منم درگیر این مسله بودم ...دیروز تونستم راه حلشو پیوا کنم دو روزه هم حل میشه... https://panel.sahamedalat.ir/portfolio اوکی بود دعام کنید فقط

سیدامیرحسین حسینی دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹

۰

https://panel.sahamedalat.ir/auth/login در این سایت قابل تغییر است

مریم کشفی دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶

۰

سلام قسمت تغییرات برای مادر من غیر فعال نمیشه تغییر داد راهنمایی کنین ممنون میشم

امیرحسین دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۸:۳۰

۰

من 15 ساله هستم و هیچ شماره همراهی را به نام من نمی زنند.بنابراین چگونه می توانم در کارگزاری ثبت نام کنم چون پیغام می دهد این شماره ملی با شماره همراه شما مطابقت ندارد.

علی موسوی دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۵:۰۶

۰

سلام و خسته نباشید خیلی ببخشد این سئول رو اینجا مطرح میکنم من سهم‌ عدالتم غیر مستقیم کار میکنه و فاقد شماره موبایل شماره شبا و تا الان هیچ‌ پولی دریافت نکردم خیلی ممنون میشم رهنمایی کنید

مهدی ورزنده یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۷:۵۹

۰

روش تغییر شماره موبایل در سامانه سهام عدالت رفتن به سایت panel.sahameedalat هستش از اونجا میتونید تغییر بدید

ناهید شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷

۰

سلام دوستااان کسی موفق شده از طریق سامانه سهام عدالت (sahamedalat.ir) شماره جدید وارد کنه و تایید بشه؟؟؟؟؟

آرش شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۵:۳۸

۰

سلام من وارد سایت سهام عدالت میشوم اجازه ویرایش شماره تلفن همراه را نمیدهد یعنی گزینه ویرایش تلفن غیر فعال است.برای تغییر شماره چکار باید کرد.حتی با سایت panel saham edalat نمیشود تلفن را ویرایش کرد .الان موندیم چکار کنیم؟پست بانک هم رفتیم گفتن مشکل از سایت اصلی هستش. ممنون میشم پیگیری کنین

حمید شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹

۰

,باسلام من رفتم توسایت پنل سهام عدالت شماره رو تغییر دادم ولی هنوز همون شماره قبلی توسامانه سهام عدالت ثبت هست

n جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶

۰

سلام حدود دو هفته پیش اینکارو انجام دادم ولی هنوز تایید نشده ظاهرا نمیدونم باید چیکار کنم دیگه

محمد رامین جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳

۰

توجه توجه توجه اونهایی که روش سهام عدالت رو قبلامستقیم کردندو شماره تلفن ثبت شده مال خودشون نبوده خوب توجه کنند سایت samanese.ir دیگه اجازه تغییر شماره تلفن رو نمیده باید: برید توی سایت سجام توی کادر زرد گزینه سورمه ای سهام عدالت رو انتخاب کنید در پنجره باز شده مشاهده دارایی سهام عدالت رو انتخاب کنید روی متوجه شدم کلیک کنید کد ملی خودتون رو بدهیدروی دریافت پیامک اعتبار سنجی کلیک کنیدشکل امنیتی رو عینا بنویسید تایید رو بزنید پیغام میاد کد ملی وشماره تلفن همراه مطابقت ندارد روی وارد کردن شماره کلیک کنید شماره همراهی که مال خودتون هستش و با کد ملی خودتون خریده اید وارد کنید تایید کنید پیغام میاد ظرف 48 ساعت شماره جدید براتون ثبت میشه حالا پیامکها برای این شماره میاد میتونید دارایی سهامتون رو ببینیدبعد از چند روز شاید هم چند هفته که کارگزاریتون خودش بروز رسانی کردمیتونید سی در صد سهامتون رو بفروشید هر کی مشکلش حل شد منو دعا کنه. محمد رامین

مهران محمدی پنج شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۹:۵۰

۰

من تو سایت سهام عدالت شماره خودمه ولی تو سامانه اس ای شماره خودم نیست نمیتونم بفروشم لطفا هر کی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم

مهران محمدی پنج شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۹:۵۰

۰

من تو سایت سهام عدالت شماره خودمه ولی تو سامانه اس ای شماره خودم نیست نمیتونم بفروشم لطفا هر کی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم

مهران سلطانی پنج شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۶:۳۹

۰

گزینه تغییر شماره واسه من فعال نیست(سبز نیست) نمیشه واردش شد...لطف میکنی راهنمایی کنید

امید شاهرخی پنج شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱:۴۸

۰

من این کارو کردم نشد چون سایت سهام عدالت غیرفعال است خواهشمیکنم یک راهی برای فروش سهام بزارید ؟

کاوه عباسی پنج شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶

۰

من بعد از اصلاح شماره توی سامانه سجام sahamedalat.ir برامباز میشه و میتونم دارایی ها رو ببینم ولی سامانه کارگذاری ها میگه شماره تلفن مورد تایید نیست لطفا یکی کمک کنه

امیر خان پنج شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱:۴۰

۰

بابا شما دیگه کی هستین تغییر شماره رو ۱ ماه کردن که همتون فروش نزنین ترافیک نشه ۱ ماه منتظر باشید بعد تغییر فعال میشه

عباس رحمتی پنج شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳

۰

چرااقای دولت مردموخرفرض میکنی هزارنفرارگفتن واسه عوض کردن شماره مشکل داریم یعنی شمااین همه پیام رونمیبینیدحق مردم این نیست حداقل این شماره رودرست کنیدمردم هزاربدبختی گرفتاری دارن

ناصر سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۵:۴۲

۰

دوستان . گفته شده برید تو سایت {پنل عدالت}paneledalat,ir ولی من اصلاح کردم ولی هنوز نمیتونم تو کارگزاری برم. و سهام رو ببینم

کیوانی سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۵:۱۵

۰

تغییر شماره در samanese غیر فعاله،من شماره جدید ثبت کرده بودم و پیام های مربوط به سیستم به خط خودم میاد ولی پدرم قبلا یک شماره ای که حتی به اسم خودم هم نبود برام ثبت کرده بود با وجود تغییراتی که دادم هنوز اون شماره هم هست ،سایت دومی هم که معرفی شده برای ویرایش چک کردم شماره جدید من نوشته شده ولی برای ثبتنام بورس به من میگن شماره ات اشتباهه و نمیدونم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید چجوری اون شماره رو از samanese پاک کنم وقتی گزینه تغییرش غیر فعاله؟!

رامین رضایی مرام سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱:۵۵

۰

سلام من شماره تلفنم رو در سایت سهام عدالت تغیر دادم هم شماره تلفن هم شماره شبا به نام خودم ثبت شد ولی زمانی که برای فروش از طریق کارکذاری اقدام میکنم خطای شماره تلفن سهامدار مغایرت دارد میزنه حتی بازم یک شماره دیگه خودم رو امتحان کردم ولی همون مشکل بازم تکرار شد لطفا راهنمایی کنید که مشکل حل بشه

علی سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۵:۳۰

۰

سلام ببخشید من شماره شبای خودمو تو سامانه تغیر دادم و بعد تو سامانه نوشته شد یک ماه دیگر برسی و تایید میشود ولی الان بیشتر. از یک ماه گذشته ولی هنوز زده در حال برسی چکار کنم

مریم حاتمی دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳

۰

سلام وقتی شماره تلفن تو سامانه سهام عدالت غیر فعاله باید چطور عوضش کنیم لطفا راهنمایی بفرمایید

مجید جویا دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴

۰

برین توی این لینکhttps://panel.sahamedalat.ir و اگر شماره همراه مطابقت نداره خودش درخواست میده و اگر مطابقت داره تو خود سامانه امکان ویرایش وجود داره.

رضا پورابراهیم دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۸:۱۵

۰

سلام. قسمت تغییر شماره تلفن که همش غیر فعاله و نمیشه تغییر داد، باید چکار کنیم. دوستانی هم که شماره تلفن قبلیشون رو یادشون نیست میتونن از قسمت داشبورد اطلاعاتی و گزینه مشاهده شماره شبای بانکی 4 رقم آخر شماره تلفن رو ببینن.

arash یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷

۰

بابا شماره تلفن رو چطوری میشه تعقیر داد از سهام عدالت که بسته شده از جای دیگی میشه تعقیر داد توره خدا راهنمای کنید

فائزه مبارکی یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶

۰

سلام.من شمارم بنام یکی از آشنایان بود تغییر دادم ولی الان در سامانه سعدی باز هم شمارم رو ایراد میگیره حتی خط دیگرم هم که بنام خودم هست رو دوباره امتحان کردم باز هم شمارم رو قبول نمیکنه.یعنی دوتا سیمکارتمو امتحان کردم باز نمیشه چیکارکنم؟

حاجیه خسروی شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۴۷

۰

با سلام مدت یک ماه می خواهم شماره شبا و تلفنم در سامانه ثبت کنم در قسمت ثبت شماره شبا نوشته شبای شما ثبت نشده هر کاری می کنم نمیتونم شماره شبا و همرام را ثبت کنم لطفا راهنمایی بفرمایید چطوری و چگونه شبا را ثبت کنم هر چقدر روی اون قسمت ثبت شبا میزنم بالا نمیاره شماره شبا ثبت کنم با تشکر

امید افظلی پور شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۶:۳۵

۰

خداییش خسته شدم .بیشتر از 15 باز در روزای مختلف امتحان کردم .ولی فایده ای نداشت .متاسفم....همشم این جمله میاره برام {درخواست تغییر شماره تلفن همراه ثبت گردید، منتظر دریافت پاسخ از سامانه سهام عدالت هستیم.}}}}

سعید ابراهیمی شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱:۰۵

۰

به خدا برای دولت الکترونیک عیب بزرگی هست که یک ماه نمیشه شماره تلفن رو اصلاح کنی .

الی شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹

۰

باید بصورت مداوم برید sahamedalat.irو تغیر بدین شماررو..برا من همینجور تغیر کرد..

مصی جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۷:۴۲

۰

فقط سرو کاریم تمام

مهدی صبوری جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۴:۲۰

۰

اخه چرا یذره فکر نمیکنید دولت مگه همینطوری به ادم پول مبده واسه کرونا یک میلیون داده اونم فسط بندی کرده داره پس میگیره میخوای همینطوری ۵،۶ تومن از دولت بگیرین فکر نمیکنین این کارتون باعث بشه بورسشون بریزه

رمضون صادقی جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۳:۴۵

۰

فهیمه مطمعن باش تو و اون رییسهات به زودی کرونا می گیرید، این قدر دارید مردمو آزار می دید و ما ز کرونایی شدن مسعولانمون شادیم.

ساحل جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۲:۳۰

۰

سلام.من سهام عدالت رو آزادسازی کردم.اما اون گزینه تغییر شماره همراه برام فعال نیست.و خطی ک شماره اش وارد شده ب اسم پدرمه.و پدرم در قید حیات نیستن.چطور میتونم شماره تلفنی ک بنام خودم هست رو وارد کنم؟

سعیده جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱:۱۷

۰

اینم از دولت الکترونیک یه تغییر شماره نمی تونیم بدیم.

فاطمه محمدزاده جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲

۰

بريد از سامانه سجام با پرداخت ٥ هزار تومان تغيير بديد اطلاعات را تا ٣٠ روز هم ميتونيد تغييرات را اعمال كنيد

متین جرجانی جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۵:۳۵

۰

من نمیتونم شماره تماس همراه ک دادمو عوض کنم اصلا باز نمیشه تغییر شماره تلفن تو صفحه سایت من این دیگه چطوریاس دیگه .گزارش و اطلاعات شماره شبا میادش رنگ آبی. اما تغییر شماره تماس یا تلفن خاکستری چطور میشه درستش کردش

مرضیه پنج شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۴۷

۰

والا من هرچی تو sahamedalat.irمیزنم میگه ۴۸ ساعت بعد پیامک میاد و خبری نمیشه

پیمان رستگار چهار شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۸:۴۰

۰

سلام دوستان منم مشکل شمارو داشتم همش میگفت شماره همراه شما با کد مطابقت ندارد،۱ ماه سعی کردم باز نشد ،ایندفعه تو سامانه sahamedalat.ir یه شماره دیگه که به نام خودم بود رو وارد کردم که دو روزه درست شد 🙏 حالا نمیدونم چجوری باید بفروشمش😁

zahra چهار شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱:۴۲

۰

سلام خدا قوت به نظر می اید سرکاری است اولا گزینه مربوط فعال نیست دوما وقتی وارد میشود میگه طب ۲۴ ساعت برای شما پیامک میشه که نمیشه خواهشا مردم را الاف نکنید

ali zivari85 چهار شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۲:۰۱

۰

باسلام :مدیریت محترم سایت لطفا اگر اطلاعاتی برای رفع مشکل تغییر تلفن در سامانه سهام عدالت دارید در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهید.این همه درخواست و سوال در مورد تغییر شماره تلفن وجود دارد ولی متاسفانه دریغ از حتی یک پاسخ ویا یک راهکار برای این موضوع.<<آقا گزینه تغییر شماره تلفن در سایتsamanese.ir>>غیر فعاله و در سایت panel.sahamedalat.هم بیشتر از 20 اصلاحیه زدم ولی مشکل همچنان رفع نشدهاسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسست. سازمان محترم خصوصی سازی مگه میخواییدسفینه بفرستید توی کهکشان راه شیری که اینقدر ÷یچیدش کردین.بابا تغییر دادن یک شماره تلفن که نباید این همه وقتگیر باشه که.یکماهه که روزی حداقل 4 بار اینکار را انجام میدم ولی نمیشه که نمیشه. در فروش سهام خود موفق باشید

علی فائقی سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۵:۴۴

۰

سلام خدا قوت به نظر می اید سرکاری است اولا گزینه مربوط فعال نیست دوما وقتی وارد میشود میگه طب 24 ساعت برای شما پیامک میشه که نمیشه خواهشا مردم را الاف نکنید

علی رضایی سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۳:۰۴

۰

دوستان خوب گوش کنید تنها راه حل تغییر شماره اینه اولا این که تغییر شماره تو samanese.ir،بستس تلاش نکنید برید تو سایت سهام عدالت کد ملی رو بزنید وقتی خواستی sms بده میگه (عدم مطابقت،شماره جدید را وارد کنید)سایت خیلی کنده اینقدر پشت سر هم بزنید که تغییر ایجاد شه من ۵ روز روزی چند ساعت فقط اینکارو کردم مطمئن باشید تنها راهش همینه فهیمی ام الکی گفته امکان تغییر شماره هست

سامان امیری سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱:۴۷

۰

سلام . چرا قسمت تغییر شماره همراه و شبا غیر فعاله . یه اگهی میدن و دیگه هیچ مسخرمون کردین

ارمان ربیع بیگی دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱

۰

در سهام عدالت کارگزاری مفید میخوام برای مادرم ثبت نام سهام عدالت بدم هر چه میزنم میگه شماره موبایل سهام دار نامعتبر است برا پدرم میزنم هم باز همین و میگه شماره هاشون هم نگاه کردم درست و به اسم خودشونه اگه میشه راهنمایی کنین خواهشا

@@@@ @@@@ دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱

۰

آقا به هیچ طریقی نمیشه شماره رو تغییر داد - سایات سجام هم میری میزنه درخواست ثبت شد ولی علکیه - تا الان 100 بار زدم ولی نشد که نشد - کسی اطلاع داره یه راهنمایی درست کنه

فاطمه یادگاری دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵

۰

من نمیتونم شماره تغییر بدم اقاا کسی نیست جوابگو باشه

امید دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۱۲

۰

دوستانی که شمارشون ماله خودشون نبوده و میخوان تغییر بدن باید برن به سایتsahamedalat.ir و از اونجا تغییر بدن بدلیل اینکه سایتش شلوغه باید هرروز اونجا هی برید تغییر بدین - من 1 هفته هرروز روزی 10 بار میرفتم شمارمو میزدم تا تغییر کرد شمام باید همین کارو بکنید - شماره شبا هم از اونجا عوض میشه اونم باید هروز هی برید اصلاح کنید

علی اکبری یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵

۰

سلام،عزیزانی که میخان شماره تلفن سهام عدالتشونو ویرایش کنن سایت امکانشوقطع کرده اما میتونیدبریدتوسایت سجام،قسمت سهام عدالت کد ملی تونو واردکنید،بعدامکان ویرایش شماره تلفن مهیا میشه٪٪٪٪٪٪٪

شایان در یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۵:۴۴

۰

والا ما شمارمون به اسم خودمونه ولی نمیذاره بریم داخل...

آریا تبریزی یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱:۴۳

۰

سلام.قسمت تغییر شماره غیر فعال هست و نمیشه تغییر داد باید چیکار کرد؟؟ ارزش سهام هم بخوایم ببینیم میگه کد ملی با شماره تلفن مطابقت تداره

امیرحسین جوانی شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷

۰

سلام من هرچه قد میرم شمارمو تغییر بدم نمیشه اون قسمت کا نوشته تغییر شماره بسته است و نمیشه تغییر داد لطفا راهنمایی کنید

یاسین کوچولو شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۵:۲۶

۰

اقا خداییش من سهوم نمیخوام ولم کنین فقط سهام الی اسقر رزاقپور درست کنین حال منو گرفته

سید حسن حجازی ازبری شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

۰

دوبار که شبایم را ثبت نمودم وبعد از حدودا چند روز اعلام کرد نامعتبر حالا نمیتوانم شبای جدیدم را ثبت کنم چون قسمت مورد نظر الان دوقفته ایست که قفل است نمیدانم چه بکنم

مهدی منصوری جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۵:۱۹

۰

امکان اصلاح نداریم ما ، میرم ارزشم ببینم میگه شمارتو اصلاح کن ،اصلاح میکنم میگه تا ۴۸ساعت آینده پیام دریافت میکنی هیچ خبریم نمیشه . چکار باید کرد چرا کسی پاسخگو نیست ؟؟؟؟؟؟؟

فریبا آرامیان جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۲:۰۸

۰

سلام من از طریق سامانه سجام ک زده سهام عدالت شمارم تغییر دادم تقریبا ی ماه پیش ولی بازم نمیشد سهامم بفروشم، تا چند روز پیش دوباره چک کردم دیدم یهو خورده به شماره ی قبلی ک واسه خودم نبود(قبلش چک میکردم درست بودا)یهو خودش تغییر داده شده بود، دوباره هم ادیت زدم اما بازم نمیشه فروخت.چند وقت طول میکشه بروز رسانی شه؟ سرچ ک میزنم مشاهده سهام شمارم درست شده ولی نمیشه فروخت ، مشکل کجاست خدا عالمه، یکیم نیست راهنمایی کنه، معلومم نیست با خودشون چندچندن

مرتضی ساویس جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸

۰

سلام من ب جای خانومم چون نتونسته بودیم شبا ی اونو بگیریم از بانک شبای حساب خودم رو وارد کردیم بعد یک ماه رد شد و از اون به بعد کلا غیر فعال شد قسمت تغییر شماره همراه و شبای بانکی الان چطور میتونیم این کار رو انجام بدیم؟؟؟؟ واقعا بهش نیاز داریم 🙏🙏🙏

amin amini پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱:۵۵

۰

دوستان این سایتراهنمایی کرده متاسفانه برای تغییر شماره همراه به سایت https://panel.sahamedalat.ir یا سامانه فروش سعدی مراجعه کنید. دقت کنید که در حال حاضر امکان تغییر شماره در سایت samanese.ir وجود نداره. یکیم نمیاد راهنمایی این سایتو اصلاح کنه که مردم از سردرگمی بیرون بیان. بخدا انصاف نیست مردمو انقد اذیت کنید. یکم مسئولیت پذیر باشید. لطفا.

amin amini پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱:۳۳

۰

من نمیدونم این آقای فهیمی که میگه مشکل تغییر شماره تلفن حل شده، از کجا میگه حل شده؟ گزینش همچنان خاموشه. آیا نباید بررسی کنه و مطمئن بشه بعد از تریبون حرف بزنه؟ انصافا یه مهدکودکم نمیشه به اینا سپرد، چه برسه به یه وزارت

محمد امین بهبودی فر پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷

۰

تغییر شماره دادم ولی موقع ثبت سفارش همون شماره اولی هست تایید نهایی نمیشه

محمد امین بهبودی فر پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷

۰

تغییر شماره دادم ولی موقع ثبت سفارش همون شماره اولی هست تایید نهایی نمیشه

فاطمه شیراوند پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۸:۳۹

۰

سلام من میخواستم شماره تلف ن سهام عدالتم رو تغییر بدم ممنون میشم بهم کمک کنید

حامد پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷

۰

اینهمه نظر دادن گفتن نمیشه تغییر شماره کرد ولی معلوم نیست میخونین یا نه من شمارم به نام خودمه ولی میگه اشتباهه خب چه وضعشه

بابک جم چهار شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۶:۱۶

۰

یعنی نشد توی این دولت یه کار رو درست انجام بدن پدر و مادرم شماره ای به نامشون نبود و شماره خودمو واسشون ثبت کرده بودم الان سایت سهام عدالت میگه شماره به نام خودشون باید باشه واسشون سیمکارت خریدیم الان فق میزنه 24 ساعت بعد مراجعه کنید از اول تیر تا الان هنوز 24 ساعت نشده عرضه هیچیو ندارین

علی احمدی چهار شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۵:۴۴

۰

یکی جواب مردم رو بده این چ طرز سایت طراحی کرونه شما نمیتونید جوابگو باشید بیخود میکنید مردم رو تحریک میکنید مگه شما انسان نیستید مردم اروپا ک میگید کافرن اول بفکر ارامش مردمند بعد خودشون بابا کی از این دزدیا سیر میشید مگه سایت طراحی کردن چقدر هزینه یا وقت میخواد کی میخواین یاد بگیرید تمومش کنیین ابروی ایران دست شماست که اصلا اهمیت نمیدین

کریم کریمی چهار شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲

۰

من داخل اون سایت جدید که می تونی دارایی سهام خود رو ببینی شماره تلفن رو عوض کردم و خروج رو زدم چیکار کنیم دوباره بتونیم به سایت دسترسی پیدا کنیم و شماره شبا رو عوض کنیم

نرگس عید سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۶:۲۹

۰

چرا امکان تغییر شماره همراه در سایت سهام عدالت نیست

منوچهر خورشیدی سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۳:۴۰

۰

سلام گزینه تغییر شماره همراه فعال نمیباشد شماره ۰۲۱۳۸۸۸۳نیز جوابگو نیست چیکار کنم ؟

faez sharif سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۳:۳۶

۰

روزی که میخواستید بهمون بگید برید سهامتون ازاد سازی کنید باید بالای اون قسمت ک تغییر شماره تلفن بود میزدید حتما شما بنام خود فرد باشه یا اگ زیر هجده ساله ی فکری بحالش میکردید خدایی فازتون چیه تغییر شماره غیر فعاله شماره هم بنام سرپرست خانواده از قبل ثبت شده پ سهاممون چطور بفروشیم ؟

منوچهر خورشیدی سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۳:۳۶

۰

۰سلام گزینه وارد کردن شماره شبا و تلفن همراه برای بنده غیر فعال است و نمیتوانم هیچ چیزی وارد کنم ...؟؟؟ با شماره ۰۲۱۸۳۳۳۸ تماس گرفتم تماما تلفن گویا می باشد و اپراتوری جهت پاسخگویی نیست

پوریا اعتباری سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۳:۲۷

۰

با سلام خدمت شما من قبلا با شماره‌ای که به نام خودم نبود، تو سامانه‌ سهام عدالت ثبت نام کرده بودم ولی حالا می‌خوام تغییر شماره بدم، امکان تغییر شماره تلفن همراه واسم وجود نداره. ممنون میشم کمکم کنین.

یعقوب کو له آبادی سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶

۰

سلام الان مشکلی هست کسانی می خواهند سهام عدالت خود را بفروشند باید شماره قدیم ثبت نام کردند در سهام عدالت باید باشه برای تغییر میزنی یک ماه شاید دو ماه بعد بیاد مشکل جدی بعضی ناراضی هستن واقعا

بهنام سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۷:۵۷

۰

چرا نمیشه شماره تلفن رو تغییر داد مبگبن میشه ولی گزینهاش بیتس چکار کنیم جان مادرتون ایقد اذیت نکنید خب

بهنام عباسی سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۷:۵۶

۰

سلام چرا میگن میشه تغییر داد ولی گرینه های تغییر شماره همچنان بستس؟مشکل رو ب کی بگیم در یکی دوتا نیست ک اخه شما بگید چکار کنیم یکماهه گیر اینیم ما

فاطمه بر دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶

۰

سلام قسمت تغییر شماره تلفن غیر فعال می باشد باید چکار کنیم تشکر

ایوب رستگارنژاد دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۵:۰۹

۰

دوستان عزیزی که مشکل ثبت شماره موبایل داشتن منم داشتم از طریق سایت سعدی خواستم بفروشم شمارم مشکل داشت زدم ثبت شماره جدید ثبت کردم بعد از یک ماه شماره جدیدم ثبت شد که تونستم از طریق بانک ملی سداد ٣٠درصد سهاممو بفروشم

محمد رامین دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۳:۵۱

۰

سلام.خیلی باید صبور باشید کلا سیستم بعلت شلوغی و اینکه برای چنین حجم کاری طراحی نشده خیلی لخت و کند عمل میکنه درست یک ماه پیش قبل از اینکهsamanese.ir مهلت تغییر شماره و مستقیم غیر مستقیمش تمام شود شماره خانمم را تغییر دادم تازه دیروز سیستم تغییر را قبول کردحالا تغییر شماره با سجام که قبلا توضیح دادم مینویسه تا 48 ساعت تغییر اعمال میشود اما عملا فکر کنم اگه بعد از یک ماه این تغییر انجام دهد فکر کنم مثل خانم بنده جزو خوش شانسها هستید.

مرتضی دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۷:۵۶

۰

برای اصلاح شماره تلفن همراه خود در سامانه سهام عدالت می توانید وارد سایت sahamedalat.ir شده و کد ملی خود را درج نمایید . در این مرحله در صورت عدم تطابق کد ملی و شماره تلفن همراه اخطار داده شده و گزینه تغییر شماره تلفن همراه فعال می گردد . با وارد کردن شماره جدید متعلق به خود ، ظرف 48 ساعت شماره تلفن تغییر خواهد نمود. صلوات

shayan v دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱:۱۲

۰

این روش دیگه جواب نمیده دوستان برید به سایت www.sahamedalat.ir به بخش مشهده ی وضعیت سهام و بعد اونجا کد ملی واد کنید بعد همون لحظه امکان تغیییر شماره بهتون میده که شماره ی جدید که به نام خودتون هست رو میتونید وارد کنید.موفق باشید

کامبیز سیامند دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲

۰

سلام سهام پسرم که هنوز به سن قانونی نرسیده و امکان ثبت شماره موبایل به نامش وجود ندارد رو اصلا نمیتونم از طریق کارگزاری که کد بورسی براش گرفتم به فروش برسانم . پیام خطای عدم تطابقت کد ملی با شماره همراه میده . اگر کسی تونسته این مشکل رو حل کنه ممنون میشم راهنمایی کنه .

وحید بلار یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۸:۱۷

۰

خب شاید خط موقع ثبت نام به نام کس دیگه بوده الان اون سیمکارت در دسترس نیست. ، تکلیف ملت الان چیه، چرا انقدر مدیران نالایق داران سهام عدالت رو اداره میکنن، اصلا چه معنی میده که طرف تو پورتال خودش نتونه مبایلشو تعویض کنه، علت جهان سومی بودن کشور ما همین که این افراد نا لایق رو کار هستن

شیوا شهری یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۷:۵۹

۰

سلام گزینه وارد کردن شماره شبا و تلفن همراه برای بنده غیر فعال است و نمیتوانم هیچ چیزی وارد کنم ...؟؟؟ با شماره 02183338 تماس گرفتم تماما تلفن گویا می باشد و اپراتوری جهت پاسخگویی نیست

شیوا شهری یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۷:۵۹

۰

سلام گزینه وارد کردن شماره شبا و تلفن همراه برای بنده غیر فعال است و نمیتوانم هیچ چیزی وارد کنم ...؟؟؟ با شماره 02183338 تماس گرفتم تماما تلفن گویا می باشد و اپراتوری جهت پاسخگویی نیست

حسام محمدی یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۶:۱۷

۰

من شمارمو تغییر دادم و شماره به اسم خودم زدم اما سامانه سهام عدالت کارگزاری آگه و حتی سامانه سعدی باز هم نمیشناسه و میگه شماره معتبر نیست!

حسام محمدی یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۶:۱۷

۰

من شمارمو تغییر دادم و شماره به اسم خودم زدم اما سامانه سهام عدالت کارگزاری آگه و حتی سامانه سعدی باز هم نمیشناسه و میگه شماره معتبر نیست!

سمیرا یوسفی یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۵:۱۴

۰

شاید بگم 12باردرقسمت ویرایش شماره شماره مو ثبت کردم ولی سامانه پیامک برام ارسال نکرد وحتی در سامانه کارگزاری هم شمارمو تغییر دادم بهم اعلام کرد که طی 48ساعت به شما پیامک ارسال میکنیم اونم هیچ دیگه نمیتونم چطوری میشه شماره رو ثبت کنم وسهامم رو بفروشم چون برج3ازادش کردم لطفاً راهنمایی کنید این مشکل حل بشه ممنون..

Fati B یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۴:۵۵

۰

اصلا امکان اصلاح نداریم ما ، میریم ارزشم ببینیم میگه شمارتو اصلاح کن ،اصلاح میکنیم میگه تا ۴۸ساعت آینده پیام دریافت میکنی هیچ خبریم نمیشه

رضا خلیلی یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۳:۲۹

۰

من تغییر شماره رو انجام دادم شماره تلفن هم به نام خودم هست در دو سامانه هم تغییر انجام شده ولی وقتی برای ثبت نام توی کارگزاری اقدام میکنم خطای شماره تلفن سهام دار نامعتبر هست رو میده. چکار دیگه ای باید انجام بدم؟؟؟؟

منوچهر موحدی شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷

۰

تو سایت قسمت تغییر شماره همراه غیر فعال شده مارا راهنمایی کنید ممنون

وحید شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۰۴

۰

نمیتونیم تغییر بدیم ، راه حل چیه

وحید شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۰۴

۰

نمیتونیم تغییر بدیم ، راه حل چیه

سیدفتاح شریفی شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۸:۳۱

۰

سلام گزینه وارد کردن شماره شبا و تلفن همراه برای بنده خاموش است و نمیتوانم هیچ چیزی وارد کنم ...؟؟؟

محسن صالحی شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۷:۰۵

۰

تغییر شماره همراه و تغیر شماره حساب غیر فعال شده برای اصلاح چه باید کرد؟

محسن صالحی شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۷:۰۵

۰

تغییر شماره همراه و تغیر شماره حساب غیر فعال شده برای اصلاح چه باید کرد؟

علی شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۵:۴۶

۰

با این سایت میشه عوض کرد اول کد ملی میزنی شماره ای که دادی اگه وارد شد که شماره درسته اگه نه که یه لینک بهت میده که شمارتو اصلاح کنی تایید اصلاح هم ۲ روز طول میکشه https://panel.sahamedalat.ir

علی قاضی شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲:۲۴

۰

قسمت تغییر شماره شبا بسته هستش و نمیشه شماره شبارو تغییر داد

محمد رامین شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱:۲۷

۰

چرا یپام منو که دیشب دادم تو سایت نگذاشتید تا مشکل خلق الله حل بشه؟؟؟؟

مرتضی ساویس شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱:۱۲

۰

تو سامانه قسمت ثبت اطلاعات غیر فعاله، باید چیکار کنم؟؟؟

داریوش شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷

۰

با سلام و خدا قوت هر اقدامی انجام میدم که به اصطلاح 30% بتونم بفروشم و به یه زخمی بزنم، هزار جور غول مرحله آخر میاد جلو راه، هنوز میگه شماره تلفن معتبر نمی باشد. متأسفم که تو این مملکت دارم زندگی میکنم

Saman Maleki شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹

۰

بابا چراشماره تغیرنمیکنه مسخرکردین هرروزبایددنباله این کارباشیم یکی کمک کنه من شماره روتغیردادم ولی میام توبرنامه کد به شماره قبلی میره یعنی چی اخه😡

نادر هاشمی شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷

۰

برای ویرایش شماره تلفن ، شماره فعلی یا شماره ای که قبلا ثبت شده را نمی دانیم چکار باید بکنیم؟ لطفا جواب بدین

R شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰

۰

سلام تغییر شماره تلفن که غیر فعاله ..کی فعال میشه

علیرضا فلاحت دوست شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶

۰

شماره قبلی که در سامانه سهام عدالت ثبت شده بود متعلق به من نبود بعد ازا صلاح در سامانه هنوز پیام می دهد که شماره موبایل متعلق به شما نیست وارد سامانه عدالت که میشویم تغییر شماره موبایل فعال نیست لطفا اقدام لازم برای فعال کردن تغییر شماره همراه بعمل آید

محمد رامین شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲:۴۲

۰

سلام. لطفا مطلب قبلی را که نوشتم سریعا به اطلاع بقیه دوستان برسانید . التماس دعا

محمد رامین شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲:۳۳

۰

توجه توجه توجه کسانیکه توی سایته samanese.ir سهامداری مستقیم رو انتخاب کرده اند و شماره تلفن بنام خودشون نبوده و میخواهن شماره جدید خودشون بدهند تغییر شماره این سایت غیر فعال شده و کلافه شدن توجه کنن باید برن تو سایت سجام گزینه سورمه ای سهام عدالت رو انتخاب کنند بعد در پنجره بعدی باز شده گزینه مشاهده دارایی سهام عدالت رو انتخاب کنن گزینه سبز متوجه شدم رو روش کلیک کنند شماره ملی خودشون رو بدهند عکس امنیتی رو هم وارد کنن وقتی تایید رو بزنند پیغام میده کد ملی و شماره تلفن همراه مطابقت نداره زیرش نوشته وارد کردن شماره روی اون کلیک کنند و شماره خودشون که با کد ملی خودشون خریدند و مطابقت داره وارد کنندبعد از تایید میگه ظرف 48 ساعت این شماره برای این کد ملی ثبت میشه و دیگه پیامکها برای این شماره میاید دارایتون رو ببینید و سهام رو بفروشید و حالشو ببرید.هر کی مشکلش حل شد منو دعا کنه.

محمدرضا جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۵:۰۱

۰

سلام من ناشنوا هستم آزادسازی سهام عدالت فقط خودم درست شد همسرم و مادرم سیم کارت به نام خودم بود اشتباه زدم ولی نمی دانستم فکر کردم همینجوریه شماره مال خودم بزنم چیزی نمیشه اما الان فهمیدم مال هرکس سیم کارت به نام خودشان باشد لطفا سایت رو فعال کنید میخوام شماره همراه به نام همسرومادرم تغییر میدم.

محمد جواد شاه آبادی جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۴:۲۱

۰

من شماره شبام ایراد داره میخوام تغییر بدم ولی نمیشه لطفاً اطلاع رسانی کنید کی میشه تغییرشکل داد

امیر جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۳:۱۳

۰

برای من میزنه ک شماره موبایل با صاحب سهام مطابقت نداره.... هم شماره به اسم خودمه هم سهام به اسم خودمه.. پس مشکل چیه؟ لطفا یکی بگه

امیر جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۳:۱۳

۰

برای من میزنه ک شماره موبایل با صاحب سهام مطابقت نداره.... هم شماره به اسم خودمه هم سهام به اسم خودمه.. پس مشکل چیه؟ لطفا یکی بگه

الی محمدی جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶

۰

با سلام تو سامانه امکان تغییر شماره شبا و شماره همراه غیرفعال است لطفا راهنمایی بفرمایید

رضا بالویی جامخانه پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۵۲

۰

تو سامانه تغییر شماره تلفن همراه غیرفعال هست باید چیکار کرد؟

فرشید بسطام پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۴۶

۰

تو همه خبرگذاریا میگن میشه تغییر داد ولی هر روز داریم چک میکنیم خبری نیست..کجا باید پیگیر باشیم با تشکر

بهتاش شهابی پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۸:۳۳

۰

سلام من تمام مراحل را درست رفتم فقط فیلد اخری ازادسازس سهام و شماره تماسم سبز تیک دار نبود که بتونم تغیرش بدم لطفا لطفا راهنماییم کنید ممنونhabi3@gmail.com

حسن عباسی پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۸:۱۴

۰

سلام..برای تغیر شماره تلفن باید شماره قبلی رو وارد کرد اما من شماره قبلی رو یادم نیس و مربوط ب ۷ یا۸ سال پیش هس و اصلا اون سیمکارت قبلی رو تدارم شمارش هم نمیدونم چنده، آیا راه حلی هس؟

خدابخش جعفری نشتبان پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۶:۴۳

۰

با سلام من تغییر دادم شمارمو الان نمیتونم از طریق کارگزاری بفروشم سهاممو . میزنه شماره موبایل معتبر نیست نمیتونمم مجدد شماره دیگه از خودم وارد کنم چکار باید بکنم؟

محسن پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۵:۵۶

۰

امکان اصلاح شماره تلفن وجود ندارد و این یک دروغ است و شما هم نظر من رو تایید نمی کنید و در سایت قرار نمی دهید.

امید غلامی پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۵:۵۱

۰

تو سایت تغییر تلفن غیر فعال شده. اصلا امکان تغییر شماره نیست. کارگزاری ها هم می گن شماره نامعتبر است.

علی احمدی متقی پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۴:۰۸

۰

سلام خسته نباشید در قسمت تغییر شماره ایکونها غیر فعال می باشد وامکان تغییر وجود نداره

محمد جواد سبزی زاده پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۳:۴۱

۰

داخل سایت تغییر شماره تلفن غیر فعال است چه کار کنیم

شهناز قمری پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹

۰

بسلام و احترام گزینه تغیر شماره تلفن غیر فعال است لطفا اقدام بفرمایید

علی کاظمی پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶

۰

با سلام اخه حرف الکی میزنید از یه طرف غیر فعال کردین از طرف دیگه میگین برین تغییر بدین

اکبر پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲

۰

شماره قبلا رو اپراتور سهام عدالت اشتباه وارد کرده هر بار شماره قبلی رو میزنم میگه اشتباه باید چه کار کنم ممنون

سمیه شمسی پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲

۰

گذینه تغییرشماره بسته لطفا درستش کنید

رجب توفیق پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲:۰۶

۰

شخصی مشخصات خود رو در کافی نت ثبت کرده حالا شماره موبایلی که ثبت شده را ندارد.برای تغییر شماره موبایل چکار باید بکند.؟چون شماره موبایل ثبت شده در سیستم را نمیداند.

سیمین غلامی پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱:۲۸

۰

من هم امروز مراجعه کردم اما گزینه تغییر شماره همراه غیر فعاله ، گویا بروزرسانی نشده .من از طریق اپ سهام عدالت با کد تایید ب شماره همراه وارد پرتفو میشم اما از طریق کارگزاری نمیتونم مدام خطا میده که شماره همراه مورد تایید کارگزار نیست در حالی که خود کارگزار خرید و فروش های سهام رو به همان شماره پیامک میکنه

مرتضی عالمین چهار شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۴:۴۱

۰

تو سایت تغییر تلفن غیرفعال چکار باید کنیم

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi