بانک اول
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ 15 June2021

پرداخت وام ۲٠٠ میلیون ریالی به دانشجویان پیام نور

بانک اول - رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان گفت: سقف تسهیلات کالاکارت دانشجویی از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ۲٠٠ میلیون ریال است.

به اشتراک بگذارید:

۲۹ آبان ۱۳۹۹  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول محمدرضا جلالی رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان ،درباره شرایط افراد واجد دریافت وام ۲٠ میلیون تومانی اظهار داشت: همه دانشجویان، اساتید و کارمندان دانشگاه پیام نور مشمول این طرح هستند و برای اخذ کالاکارت دانشجویی و خرید تجهیزات آموزشی مورد نیاز خود می‌توانند به شعب بانک قرض‌الحسنه مهرایران مراجعه کنند.

او با اشاره به نحوه ثبت نام گفت: برای آگاهی از قیمت کالا‌های مورد نیاز، شرایط پرداخت فروشگاه (پذیرنده)، افراد متقاضی با مراجعه به سایت بانک قرض‌الحسنه مهر‌ایران به آدرس www.qmb.ir برای آگاهی از قیمت کالاها، شرایط پرداخت فروشگاه (پذیرنده)، میزان اقساط و سپس با حضور در شعب بانک قرض‌الحسنه مهرایران برای ارائه درخواست و دریافت کالاکارت اقدام کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان درباره انتخابی بودن نوع اقساط گفت: اقساط به صورت ۶، ۹ و۱۲ ماهه است که نوع اقساط انتخاب شده توسط دانشجو باید با نوع قسط بندی از سوی فروشگاه نیز همسان باشد.

او خاطرنشان کرد: دانشجو موظف است پس از دریافت وام کالاکارت به بانک مراجعه و لیست اقساط را دریافت کند. قیمت کالای خریداری شده با نرخ روز محاسبه می‌شود، اما پس از خرید تعداد اقساط و قیمت تغییری نمی‌کند./باشگاه خبرنگاران

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi