بانک اول
دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ 25 January2021

دریافت وام از بانک قرض الحسنه مهر ایران

وام و تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک اول - معرفی 11 طرح وام و تسهیلاتی بانک قرض الحسنه مهر ایران با کارمزد 0 تا 4 درصد.

به اشتراک بگذارید:

۰۵ آذر ۱۳۹۹  خبر ۰ دیدگاه

انواع وام و تسهیلات پرداختی در بانک مهر ایران به شرح ذیل می باشد:

 طرح‌های پیوند یک و دو مهر ایران، تسهیلات امتیازی مهرایران، اعتبار در حساب جاری، تداوم مهر، انگیزش مهر، اندوخته بانون مهر ایران، اندوخته خانواده مهرایران، حمایتی فرد حقیقی، ۲ در یک، مهر آتیه نوین و اندوخته اجتماعی، ۱۱ طرح بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در حال حاضر هستند.

وام تسهیلات امتیازی مهرایران

دارندگان حساب های قرض الحسنه (جاری يا پس انداز) مي توانند با رعايت ضوابط و مقررات جاري بانک و به انتخاب خودشان از تسهيلات قرض الحسنه اين بانک بهره مند گردند. 

در این راستا بانک قرض الحسنه مهر ایران مبادرت به تنظیم ضرايب امتيازي با توجه به مدت انتظار هريک از مشتريان بمنظور اولويت بندي در اعطاي تسهيلات نموده است که با توجه به امتياز مشتري بموجب ميانگين حاصله در حساب، مبلغ تسهيلات قابل استفاده و ميزان اقساط ماهانه، در قسمت راهنماي مشتريان قابل مشاهده مي باشد . 

متقاضیان می توانند با مراجعه به قسمت "محاسبه تسهیلات امتيازي" و درج مبلغ تسهيلات مورد نياز و نرخ کارمزد به همراه توان بازپرداخت مبلغ قسط ماهانه و انتخاب مدت ماه کسب ميانگين مدنظر(کمتر از ۶ ماه يا بالاتر از ۶ ماه)، از ميزان حداقل هاي لازم براي بهره مندي از وام قرض الحسنه اين بانك مطلع گردند كه در اين خصوص موارد ذيل جهت آگاهي بيشتر مشتريان ارائه مي گردد:

مشتریانی که توانایي ايجاد ميانگين هاي حساب بالاتري را داشته باشند، مي توانند از اولويت دريافت تسهيلات در فاصله زماني کوتاه تري جهت کسب ميانگين حساب(بطور مثال ۳ الي ۶ ماه) حسب انتخاب خود، از تسهيلات اين بانك بهره مند گردند.

مشتریانی که توانایي ايجاد ميانگين هاي حساب کمتري را داشته باشند، مي توانند از اولويت دريافت تسهيلات در فاصله زماني طولاني تري جهت کسب ميانگين حساب(بطور مثال ۷ الي ۱۲ ماه) حسب انتخاب خود، از تسهيلات اين بانك بهره مند گردند.

مشتریانی که قادر به پرداخت ماهانه اقساط بیش از ۵ ميليون ريال باشند، مي توانند از مدت بازپرداخت اقساط کوتاه تري(بطور مثال ۱۸ الي ۳۶ ماه) حسب انتخاب خود، از تسهيلات اين بانک بهره مند گردند.

مشتریانی که قادر به پرداخت ماهانه اقساط کمتر از ۵ میليون ريال باشند، مي توانند از مدت بازپرداخت اقساط طولاني تري(بطور مثال ۳۰ الي ۶۰ ماه) حسب انتخاب خود، از تسهيلات اين بانک بهره مند گردند.

مثال : مشتری می تواند با کسب میانگين ۶ ماهه در حساب خود به ميزان ۷۴.۵۰۰.۰۰۰ ريال، مي تواند حدوداً از یکی از تسهیلات قابل ارائه به شرح زير به انتخاب خود استفاده نمايد:

 

  ۱:    ۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال تسهیلات با بازپرداخت ۶ ماهه و نرخ کارمزد ۴ %

  ۲:    ۷۴.۵۰۰.۰۰۰ ریال تسهیلات با بازپرداخت ۱۶ ماهه و نرخ کارمزد ۴ %

  ۳:    ۱۶۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال تسهیلات با بازپرداخت ۶ ماهه با نرخ کارمزد ۲ %

  ۴:    ۷۴.۵۰۰.۰۰۰ ریال تسهیلات با بازپرداخت ۹ ماهه و بدون کارمزد

جهت محاسبه امتیاز وام روی این لینک کلیک کنید

 

وام و تسهیلات طرح پیوند بانک مهر ایران

بانک قرض‌الحسنه مهرایران برای تامین مایحتاج ازدواج جوانان، به پرداخت تسهیلات با کارمزد چهاردرصد اقدام کرده است. پرداخت این تسهیلات منافاتی با تسهیلات ازدواج پرداختی از سایر بانک‌ها را نداشته و متقاضیان می‌توانند همزمان از این تسهیلات استفاده کنند. سقف تسهیلات ۴۰ میلیون تومان است که برای بهره‌مندی از این وام، باید حداقل یکسال میانگین سپرده‌گذاری کسب شود. برای مثال، مشتری می‌تواند در صورت استطاعت مالی، با افتتاح سپرده پیوند یکم مهر و تودیع یکجای مبلغ ۳۲ میلیون تومان به مدت یکسال، از ۴۰ میلیون تومان تسهیلات با بازپرداخت ۳۶ ماه پس از یکسال بهره‌مند شود.

اما بانک قرض‌الحسنه مهر ایران طرح دوم پیوند مهرایران را نیز طراحی کرده است جامعه هدف این طرح، افرادی هستند که هم‌اکنون در سن ازدواج نبوده یا والدینی که قصد تامین آتی مایحتاج ضروری ازدواج فرزندانشان در آینده را دارند. افراد می‌توانند با شرکت در این طرح و افتتاح حساب قرض‌الحسنه ویژه پس‌انداز طرح دوم پیوند مهر ایران، از تسهیلات قرض‌الحسنه کمک هزینه ازدواج این بانک قرض الحسنه مهر ایران تا سقف جمعی ۸۰ میلیون تومان با همان کارمزد چهاردرصد برخوردار شوند.


اولین موعد برای بهره‌مندی از این وام، کسب حداقل پنج سال میانگین سپرده بوده و تسهیلات پرداختی در این طرح نیز منافاتی با دریافت تسهیلات ازدواج سایر بانک‌ها ندارد. برای مثال: مشتری می‌تواند با افتتاح سپرده پیوند دوم مهر و تودیع یکجای مبلغ ۱۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، از ۸۰ میلیون تومان تسهیلات با بازپرداخت ۶۰ ماه پس از پنج سال بهره‌مند شود.

وام و تسهیلات اعتبار در حساب جاری

اشخاص حقیقی‌ای می تواندد با  تمرکز وجوه در گردش ماهانه خود در حساب جاری نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، امتیاز دریافت تسهیلات کسب کنند. حداکثر تسهیلات برای هر فرد، ۲۰ میلیون تومان است و در صورتی که امتیاز متقاضی، بیش از سقف فردی باشد، متقاضی می‌تواند مازاد امتیاز خود را به بستگان درجه یک یا همسر انتقال دهد.

همه اشخاص حقیقی می‌توانند با افتتاح حساب قرض‌الحسنه جاری حقیقی نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و استفاده از خدمات و مزایای آن، علاوه بر برخورداری از همه خدمات بانکی، از امتیاز میانگین حساب جاری و متناسب با امتیاز میانگین حاصله، از تسهیلات قرض‌الحسنه بهره‌مند می‌شوند.

کلیه اشخاص حقیقی، اعم از پزشکان، وکلا، اساتيد دانشگاه در حوزه علم و فرهنگ،مهندسين، معلمين، مدرسين موسيقي، دانشجويان، ورزشكاران، كسبه، صاحبان صنوف، اهالي حرفه و فن و هنر و ... مي توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه جاري حقيقي و استفاده از خدمات و مزاياي آن(در قالب اخذ دسته چك/كارت نقدي شتابي بدون دسته چك/ دسته چك و كارت بصورت توأمان) نزد بانك قرض الحسنه مهر ايران و تمركز وجوه در اختيار خود اعم از درآمد، حقوق،مستمري،پاداش و پرداخت و انتقال وجوه مخارج روزمره و ... از طريق امكانات اين بانك، علاوه بر برخورداري از كليه خدمات بانكي نظير(خريد اينترنتي(اجناس- شارژ)از پايانه هاي فروش-برداشت وجه-واريز وجه از طريق دستگاهATM ، انتقال وجه پايا، ساتنا و ساير خدمات نوين بانكي از قبيل اينترنت بانك،موبايل بانك و ...) بصورت ۲۴ ساعته و شبانه روزي در تمامي ايام سال و به هر مقدار، همزمان براساس ميزان مانده حساب پايان روز خود، امتياز ميانگين حساب كسب نموده و پس از گذشت حداقل سه ماه يا بيشتر از زمان افتتاح حساب خود، مي توانند متناسب با امتياز ميانگين حاصله، از تسهيلات قرض الحسنه اين بانك بهره مند شوند. شايان ذكر است حداكثر تسهيلات اين بانك براي هر فرد، ۲۰۰ ميليون ريال مي باشد و در صورتي كه امتياز متقاضي، بيش از سقف فردي يادشده باشد، ايشان مي تواند مازاد امتياز مكتسبه خود را به بستگان درجه يك خود يا همسر، انتقال دهد.

وام و تسهیلات طرح تداوم مهر در بانک مهر ایران

معرفی طرح:

 افرادی که تمايل به استفاده از تسهيلات قرض الحسنه بانک مهر ایران  را دارند ولی  در حال حاضر قادر به ايجاد ميانگين لازم جهت برخورداري از وام و تسهيلات نيستند اين امكان را دارند  تا با واريز مبالغ مستمر حسب انتخاب خود براي مدت مشخص، از تسهيلات آتي اين بانك بهره مند شوند.

مخاطبین طرح:

افرادی که از تسهیلات این بانک استفاده نموده و حداقل ۲ سال از بازپرداخت اقساط تسهيلات فعلي ايشان باقي مانده.

دانشجویانی که حداقل ۲سال از زمان تحصیلشان باقي مانده و تمايل دارند پس از گذشت حداقل ۲۴ ماه بموجب واريز مستمر ماهيانه به ميزان حداقل۲۴ مرحله، از تسهيلات بانک پس از فارغ التحصيلي بهره مند شوند.

مزایای طرح:

اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه پس از گذشت حداقل ۲۴ ماه از زمان افتتاح حساب و واریز ۲۴ مرحله مبلغ انتخابي جهت واريز مستمر ماهيانه .

امکان پس انداز مبالغ خرد تا ۶۰ ماه و استفاده از تسهیلات قرض الحسنه با بازپرداخت انتخابی مدنظر حداقل معادل تعداد ماه های واريزي و متناسب با ميانگين ايجادي .

امکان برداشت کل مبلغ اندوخته در سپرده پس انداز بلافاصله پس از دریافت تسهیلات مربوطه.

امکان بهره مندی از ۱۰% ضریب بیشتر در مقايسه با تسهيلات امتيازي بانک

نحوه شرکت در طرح:

متقاضیان و مشتریان دارنده حساب پس انداز/جاری مي توانند با شرکت در اين طرح، سپرده مرتبط را افتتاح نموده و مدت زمان واريز و مبلغ مدنظر خود را انتخاب و سپس نسبت به واريز مبالغ مستمر ماهيانه خود اقدام نمايند. در پايان مدت زمان انتخابي، از تسهيلات مشمول تا سقف فردي ۲۰۰ ميليون ريال با کارمزد ۴ % بهره مند شوند.

مراحل و شرایط اعطای تسهیلات:

در این طرح هر یک از افراد حائز شرایط افتتاح حساب، مي توانند با پس انداز مبلغ مستمر ماهيانه به مدت حداقل ۲۴ ماه، نسبت به افزايش اندوخته خود اقدام نموده و از تسهيلات طرح تداوم بهره مند گردند.

ضوابط اعطای تسهیلات:

پرداخت تسهیلات و اخذ تضامین مطابق با بخشنامه های جاري بانک مي باشد.

حداقل مدت بازپرداخت ۲۴ماه و سقف مدت بازپرداخت ۶۰ ماهه می باشد.

سقف فردی تسهیلات قابل پرداخت : تا ۲۰۰ میليون ريال با کارمزد ۴ %

سقف مبلغ حق عضویت انتحابی ماهانه : ۱۰ میليون ريال

در طرح تداوم مهر، متقاضیان می‌توانند به صورت مستمر مبالغی را برای ایجاد میانگین لازم برای برخورداری از تسهیلات واریز کنند. این تسهیلات پس از گذشت حداقل ۲۴ ماه از زمان افتتاح حساب و واریز۲۴ مرحله مبلغ انتخابی برای واریز ماهانه، پرداخت می‌شود. امکان پس‌انداز مبالغ خرد تا ۶۰ ماه و استفاده از تسهیلات قرض‌الحسنه با بازپرداخت انتخابی حداقل معادل تعداد ماه‌های واریزی نیز از دیگر مزایای طرح تداوم مهر است.

در این طرح امکان بهره‌مندی از ۱۰ درصد ضریب بیشتر در مقایسه با تسهیلات امتیازی بانک و امکان برداشت کل مبلغ اندوخته پس از دریافت تسهیلات وجود دارد. حداقل مدت بازپرداخت ۲۴ ماه و حداکثر ۶۰ ماه است. سقف فردی قابل پرداخت ۲۰ میلیون تومان با کارمزد چهاردرصد و سقف مبلغ حق عضویت انتخابی ماهانه یک‌میلیون تومان است

مثال:

مشتری بانک متقاضی شرکت در طرح تداوم مهر بانک، می تواند با واريز مبلغ مستمر ماهيانه ۲۲۳.۰۰۰ تومان به مدت ۲۴ ماه ، مي تواند پس از اتمام واريز مبالغ مستمر ماهيانه ،از ۱۰ميليون تومان تسهيلات قرض الحسنه با بازپرداخت ۲۴ ماهه با كارمزد ۴ % استفاده نمايد.

مشتری بانک که در حال حاضر دارای وام فعال به میزان ۲۰ميليون تومان با بازپرداخت ۳۶ ماهه مي باشد و متقاضي شرکت در طرح تداوم مهر بانك است، در صورت واريز مبلغ مستمر ماهيانه ۴۱۱.۰۰۰ تومان به مدت ۳۶ ماه به همراه اقساط تسهيلات فعلي ، مي تواند پس از اتمام واريز مبالغ مستمر ماهيانه و تسويه تسهيلات قبلي، از ۲۰ميليون تومان تسهيلات قرض الحسنه با بازپرداخت ۴۸ ماهه با كارمزد ۴ % بهره مند شود.


وام و تسهیلات طرح ۲ در یک بانک مهر ایرانمتقاضی در طرح دو در یک، به پشتوانه حساب خود دوبار وام قرض‌الحسنه دریافت می‌کند. در این طرح، صاحبان سپرده با افتتاح حساب یا تکمیل موجودی خود، به صورت آنی تا ۹۵ درصد مبلغ افتتاحی خود را بدون ضامن دریافت می‌کنند.

وام اول با کارمزد یک درصد و وام دوم به میزان امتیاز میانگین مشتری با کارمزد چهاردرصد است. در وام اول، زمان پرداخت یک روز پس از تشکیل پرونده است و مبلغ حداکثر تا ۹۵ درصد مبلغ سپرده افتتاحی است. حداکثر سقف وام اول ۱۵۰ میلیون تومان است.

اما در وام دوم، مبلغ وام براساس میانگین حاصل از باقیمانده سپرده افتتاحی مشتری و بازپرداخت اقساط ماهانه وام اول است حداکثر سقف وام دوم ۲۰ میلیون تومان برای هر نفر از محل منابع بانک است.

 

مشخصات وام اول

 • زمان پرداخت وام اول: یک روز پس از تشکیل پرونده می باشد.
 • مبلغ وام اول: به انتخاب مشتری و حداکثر تا ۱۰۰ درصد مبلغ سپرده افتتاحی
 • تعداد اقساط: تا سقف ۶۰ ماه و به انتخاب مشتری
 • ضامن: برای صاحب سپرده بدون ضامن
 • کارمزد وام : ۱ درصد
 • حداکثر سقف وام اول: ۱.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال برای هر نفر از محل سپرده ویژه

مشخصات وام دوم

 • مبلغ وام: بر اساس میانگین حاصله از (باقیمانده سپرده افتتاحي مشتري و بازپرداخت اقساط ماهانه وام اول)
 • تعداد اقساط: تا سقف ۶۰ ماه و به انتخاب مشتری
 • ضامن: با ارائه ضامن معتبر
 • کارمزد: ۴ درصد
 • حداکثر سقف وام دوم: ۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال برای هر نفر از محل منابع بانک

مثال :

در صورتی که شما مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در سپرده ويژه اجتماعي بانک قرض الحسنه مهر ايران واريز کنيد در كوتاه ترين زمان ممكن و حداكثر يك روز، شخصاً مي توانيد بدون نياز به ضامن، مبلغ ۹۵ ميليون تومان با اقساط قابل انتخاب (از ۲ ماه تا ۶۰ ماه) بطور مثال ۳۶ ماهه و كارمزد ۱ درصد دريافت كنيد. در اين حالت شما مي توانيد بعد از بازپرداخت اقساط و تسويه وام اول،از تسهيلات مرحله دوم بانك معادل امتياز حاصله از ۵ ميليون تومان باقيمانده بعلاوه بازگشت اقساط وام ۹۵ ميليون توماني مطابق ضرايب سياست اعتباري مرتبط با سال مورد نظر و ضوابط و مقررات جاري بانك بهره مند شويد.

وام مبلغ زمان پرداخت تعداد اقساط کارمزد ضامن مخاطبین طرح
وام اول تا ۱۰۰ درصد سپرده مشتری ۲۴ ساعت حداکثر ۶۰ قسط ۱ درصد صاحب سپرده بدون ضامن برای سایرین مطابق ضوابط بانک عموم مشتریان
وام دوم بر اساس میانگین حساب حداقل ۳ ماه بعد از دریافت وام اول حداکثر ۶۰ قسط ۴ درصد بر اساس ضوابط جاری بانک افراد مشارکت کننده در طرح۲در یک

 

وام و تسهیلات انگیزش مهر
آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند با افتتاح حساب و واریز مبلغی به صورت مستمر ماهانه به مدت ۲۴ ماه، از تسهیلات فوری بانک قبل از ایجاد میانگین استفاده کنند می‌توانند با شرکت در یکی از مدل‌های طرح انگیزش مهر از مزایای این طرح استفاده کنند.

این طرح دو مدل اجرایی دارد که در مدل اول، سه نوبت تسهیلات و یک نوبت برداشت پس‌انداز و در مدل دوم یک نوبت تسهیلات و یک نوبت برداشت پس‌انداز ارائه شده است. در مدل اول افتتاح سپرده ۴۱۸ و درخواست واریز ۲۴ مرحله مستمر ماهانه به مبلغ ۵۱۰ هزار تومان بابت اقساط تسهیلات مرحله اول و دوم و عضویت در طرح در نظر گرفته شده است. در این مدت، امکان برداشت پس‌انداز مشتری از سپرده ۴۱۸ پس از گذشت ۲۴ ماه و تکمیل واریز ۲۴ مرحله مبلغ تعیین شده معادل مجموع مبالغ واریزی بابت عضویت در طرح خواهد بود.

در مدل دوم، افتتاح سپرده ۴۱۸ و درخواست واریز ۲۴ مرحله مستمر ماهانه به مبلغ ۲۵۷ هزار و ۵۰۰ تومان بابت اقساط تسهیلات و عضویت طراحی شده است.

وام و تسهیلات اندوخته بانوان مهر ایران

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با هدفاعطای وام به بانوان ایرانی، به اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه در قالب اندوخته بانوان مهر ایران اقدام کرده است. در این طرح، بانوان می‌توانند از طریق افتتاح حساب و واریز مبلغ مستمر ماهانه علاوه بر استفاده از خدمات بانک، از تسهیلات قرض‌الحسنه بهره‌مند شوند.

اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه زنجیره‌ای در چهار مرحله جمعا به میزان ۴۱ میلیون تومان برای رفع نیازها و احتیاجات ضروری بانوان از مزایای طرح است. البته دراین طرح، بانوان می‌توانند شخصا نسبت به افتتاح حساب و واریز مبلغ مستمر ماهانه اقدام کنند و یا همسر و پدر وی این افتتاح و واریز وجوه را انجام دهند.

متقاضیان با واریز چهار واریز ۲۰۰ هزار تومانی در چهار ماه، اولین مرحله تسهیلات را به مبلغ سه‌میلیون تومان با بازپرداخت ۲۴ ماه دریافت می‌کنند. مرحله دوم تسهیلات بعد از ۲۴ ماه به مبلغ شش میلیون تومان، مرحله سوم تسهیلات پس از ۲۴ ماه به مبلغ ۱۲ میلیون تومان و در مرحله چهارم پس از ۳۶ ماه، تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی پس از تسویه مراحل قبلی پرداخت می‌شود.

وام و تسهیلات اندوخته خانواده مهر ایران

بانک قرض‌الحسنه مهر ا یران برای حمایت از صندوق‌های خانوادگی و تقویت بنیه مالی خانواده‌ها، به ایجاد اندوخته خانواده مهر ایران اقدام کرده است. در این برنامه، اعضا با پرداخت سهم اندوخته ماهانه و تجمیع مبالغ خرد علاوه بر پس‌انداز، از تسهیلات بانک بهره‌مند می‌شوند.

برخلاف روال مرسوم در صندوق‌های خانوادگی که صرفا از محل سهم اندوخته اعضا، مبالغ جمع شده را به اعضا پرداخت می‌کنند، بانک در این طرح، با هم‌افزایی مالی از طریق پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه حمایتی، میزان دریافتی افراد صندوق را تا دو برابر افزایش می‌دهد.

مدت زمان پرداخت سهم اندوخته اعضا، ۱۰ مرحله مستمر و ماهانه است. شروع پرداخت تسهیلات بانک از ماه سوم است و به صورت ماهانه ۱۰ فقره تسهیلات در ۱۰ ماه متوالی به عضو یا اعضا پرداخت می‌شود. مبلغ تسهیلات پرداختی در هر ماه براساس تعداد اعضا ضربدر مبلغ سهم اندوخته ماهانه ضربدر دو محاسبه می‌شود.

کارمزد تسهیلات پرداختی از محل سهم اندوخته اعضا، دو درصد و از محل منابع حمایتی بانک چهاردرصد است. در این طرح حق عضویت اعضا از ۲۰۰ هزار تومان تا دو میلیون تومان است. اما بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در طرح دوم اندوخته خانواده مهر ایران برخی شرایط را تغییر داده است. برای مثال، در این طرح حداقل مبلغ حق عضویت انتخابی برای واریز ماهانه ۱۰۰ هزار تومان است. تسهیلات مدل دوم در قبال یک ضامن معتبر پرداخت می‌شود.

وام و تسهیلات حمایتی فرد حقیقی

طرح حمایتی فرد حقیقی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای مشتریانی است که خواستار استفاده از تسهیلات قرض‌الحسنه بانک در زودترین زمان ممکن هستند. در حالت عادی، مشتری برای استفاده از تسهیلات قرض‌الحسنه بانک، ملزم به کسب میانگین با حداقل کارکرد سه ماه حساب است این طرح با توجه به ایجاد صندوق اجتماعی برای هر شعبه، برای افرادی که فرصت ایجاد میانگین را ندارند، مطلوب بوده که متقاضیان با افزایش مبلغ موجودی در دسترس خود، همه یا بخشی از مشکلاتشان مرتفع می‌شود.

در این طرح، متقاضی با تودیع درصدی از مبلغ تسهیلات موردنیاز خود به صندوق اجتماعی شعبه انتخابی، از هم‌افزایی همزمان بانک متناسب با مبلغ تودیعی در صندوق موصوف برخوردار می‌شود. متعاقبا متقاضی پس از سپری شدن مدت انتظار تعیین شده برای تسهیلات، پس از تکمیل پرونده خود، از تسهیلات طرح حمایتی فرد حقیقی تا سقف فردی ۴۰ میلیون تومان بهره‌مند می‌شود. مدت بازپرداخت برای دریافت تسهیلات حداکثر ۳۶ ماه است.

وام و تسهیلات مهر آتیه نوین

در طرح مهر آتیه نوین، والدینی که در نظر دارند برای آینده فرزندان خود اقدام به پس‌انداز هدفمند کنند و یا افراد مشغول به تحصیل که پس از فراغت، قصد راه‌اندازی کسب و کاری دارند و یا کارمندان سازمان‌ها و شرکت‌هایی که قصد برنامه‌ریزی و تامین آتی هزینه‌های خود را دارند، می‌توانند شرکت کنند. نرخ کارمزد تسهیلات چهاردصد و حداکثر مدت کسب میانگین قابل انتخاب مشتری، ۱۰ سال است.

حداکثر مدت بازپرداخت تسهیلات ۶۰ ماه و زمان بهره‌مندی از تسهیلات پایان سال سوم، پایان سال ششم و پایان سال دهم است. استفاده از مبلغ تسهیلات بیشتر در ازای واریزهای ماهانه و سالانه در مقایسه با تسهیلات پرداختی شرکت‌های بیمه در بازار بابت بیمه عمر از مزایای طرح است. برای مثال، اگر مشتری ماهانه یکصد هزار تومان در هر ماه و افزایشی ۱۰ درصد در ابتدای هر سال، واریز کند در پایان ۱۰ سال سقف مبلغ تقریبی با اقساط ۳۶ ماه، ۱۲۳ میلیون تومان و با اقساط ۶۰ ماه، ۷۳ میلیون تومان است.

وام و تسهیلات اندوخته اجتماعی در بانک قرض الحسنه مهر ایران 

همه سازمان‌ها، ارگان‌ها، شرکت وارداتی که کارکنانشان متقاضی دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه خرد به صورت دوره‌ای هستند، می‌توانند از طریق افتتاح حساب و واریز مبالغی جمعی به صورت مستمر ماهانه و کارسازی سازمان برای ایجاد پس‌اندازشان، مطابق با شرایط و ضوابط اعلامی، علاوه بر استفاده از خدمات بانک، از تسهیلات قرض‌الحسنه این طرح بهره‌مند می‌شوند.

همچنین علاوه بر مخاطبان سازمانی، همه افرادی که متقاضی تسهیلات قرض‌الحسنه دوره‌ای هستند نیز از طریق افتتاح حساب و واریز مبالغی به صورت مستمر ماهانه برای ایجاد پس‌انداز مطابق با شرایط و ضوابط اعلامی، علاوه بر استفاده از خدمات بانک، از تسهیلات قرض‌الحسنه این طرح بهره‌مند می‌شوند.

تسهیلات پس از گذشت حداقل چهارماه از تاریخ افتتاح حساب و واریز مستمر حداقل چهارمرحله اعطا می‌شود. مدت بازپرداخت ۲۴ ماه و به ازای هر ماه انتظار بیشتر از چهارماه، شش ماه به دوره اقساط اضافه می‌شود. سقف دوره بازپرداخت ۴۸ ماه و سقف فردی تسهیلات قابل پرداخت تا ۲۰ میلیون تومان با کارمزد چهاردرصد است. سقف مبلغ حق عضویت انتخابی ماهانه نیز یک میلیون تومان است.

 

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi