بانک اول
چهار شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ 3 March2021

کارت های اعتباری ۵۰ میلیون تومانی برای مردم/متقاضیان به شعب مراجعه کنند

بانک اول - مدیر اداره نظام‌ های پرداخت بانک مرکزی گفت: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به شعب بانک‌ ها و پس از اعتبارسنجی کارت اعتباری دریافت کنند.

به اشتراک بگذارید:

۰۸ دی ۱۳۹۹  خبر ۴ دیدگاه

به گزارش بانک اول داوود محمدبیگی در خصوص جزییات کارت‌ های اعتباری گفت: بخشنامه‌های مربوط به کارت اعتباری از سال ۱۳۹۵ از سوی بانک مرکزی به بانک‌ها ارسال شده و بانک‌ها نیز زیرساخت‌ها و مقررات لازم برای ارائه کارت اعتباری را به متقاضیان در شبکه بانکی کشور فراهم کرده‌اند. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به شعب بانک‌ها و پس از اعتبارسنجی این کارت‌ ها را دریافت کنند.

 

مبلغ کارت های اعتباری بانک ها

 

وی افزود: کارت‌های اعتباری در سه دسته ۱۰، ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی در اختیار مردم قرار می‌گیرد و براساس دستورالعمل بانک مرکزی نحوه تسویه این کارت‌ها به صورت دفعی یا اقساطی است و مشتریان می‌توانند مبالغی را که از این کارت‌ها استفاده کرده‌اند، به صورت یکباره یا اقساطی به بانک‌ها بازگردانند.

مدیر اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی با تاکید بر اینکه این زیرساخت در شبکه بانکی وجود دارد و مردم می‌توانند از این خدمت استفاده کنند، گفت: یکی از دلایلی که استفاده از کارت‌های اعتباری نسبت به کارت‌های نقدی کمتر است، به دلیل آگاهی کم مردم و اطلاع‌رسانی ضعیف بانک‌ها در این زمینه است و بی‌شک باید به مردم اعلام شود که می‌توانند با مراجعه به شعب از این خدمت بانک‌ها استفاده کنند.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

بهرام سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹ - ۸:۴۴

۰

تو این حال و هوای کرونا و قرنطینه و شیفتی شدن بانکها موقع اعلام صدور کارتهای اعتباریه ؟؟؟!!!! واقعا باید به این مدیران شک‌کرد آ !!!! شما که طاقت بستن دو هفته بانکها رو ندارین و نمیتونین‌ملتو ساپورت کنین واسه چی باعث ازدحام بانکها میشین

ناهید خوش نژاد سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹ - ۳:۰۱

۰

وام 50 میلیونی برای بازنشسته ها و یا کارت اعتباری تا 50 میلیون از بانکها بگیرید و یا اینکه وام برای دارندگان سهام عدالت به هر بانکی برای هر کدام از این وامها سر میزنی میگن خیر اصلا بما ابلاغ نشده و یا دو تا ضامن بیار

حمید دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷

۰

چرا یه توضیح درست و حسابی نمیدید .امروز بیست تا بانک رفتم هیچ کدوم حتی روحشون خبر نداشت

عباس ملکی دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹ - ۶:۱۸

۰

الان این واسه سهام عدالت؟

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi