بانک اول
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ 24 January2021

مراقب آگهی های جعلی اخذ تسهیلات اشتغالزایی با نرخ سود پایین باشید!

بانک اول - معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای نسبت به انتشار آگهی های جعلی اخذ تسهیلات اشتغالزایی با نرخ سود پایین به نام این وزارتخانه هشدار داد.

به اشتراک بگذارید:

۲۲ دی ۱۳۹۹  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال در اطلاعیهای اعلام کرد: برخی از افراد سودجو با استفاده از نیاز مردم و جلب اعتماد آنها با انتشار آگهی های جعلی و با عناوینی همچون اخذ تسهیلات اشتغالزایی با نرخ سود کم به نام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با وعده‌های دروغین به دنبال جذب مشتری، اخاذی، کلاهبرداری و سوء استفاده از هموطنان هستند.

بر اساس اعلام معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال، حمایت از متقاضیان طرح های سرمایه گذاری به منظور توسعه کسب و کار فقط از طریق سامانه کارا که تنها سامانه رسمی و قانونی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است امکان پذیر بوده و درخواست متقاضیان پس از ثبت نام در سامانه از طریق دستگاه های اجرایی ذیربط در شهرستان ها و استان ها وکمیته فنی و موسسات عامل مورد بررسی قرار می گیرد.

معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از هموطنان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، موضوع را از ساعت ۹ صبح الی ۱۴ به دفتر سیاستگذاری و توسعه اشتغال به شماره ۰۲۱۶۴۴۹۲۸۱۰ اطلاع دهند./ایسنا

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi