بانک اول
سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ 13 April2021

بیت کوین با خطر ریزش بیشتر رو‌به‌رو است ؟!

بانک اول - بازار ارز های دیجیتال این روز ها با روند اصلاحی که بیت کوین از هفته قبل در پیش گرفته است دچار نوساناتی شده است. آمار ها نشان میدهند که امکان این که بیت کوین به قیمت های پایین تری سقوط کند وجود دارد.

به اشتراک بگذارید:

۱۰ اسفند ۱۳۹۹  خبر ۰ دیدگاه

بیت کوین با خطر ریزش بیشتر رو‌به‌رو است ؟!

به گزارش بانک اول با پایان یافتن ماه فوریه ، بیت کوین علائم ضعف و افت قیمت ار خود نشان داده است. سقوط بی سابقه بیت کوین در هفته گذشته نگاه ها به سمت بازار کریپتو را کاملا تغییر داد. هفته گذشته انتقال 1 میلیارد دلاری بیت کوین توسط سرمایه داران دانه درشت بسیاری از معامله گران خرد را وا داشت تا نسبت به خرید و فروش بیت کوین و ارز های دیجیتال با احتیاط بیشتری عمل کنند.


بیت کوین (BTC) یک هفته اصلاحی را تجربه کرده است زیرا قیمت در عرض چند روز از 58000 دلار به 44،000 دلار کاهش یافته است. این شیب نزولی باعث واکنش وحشت در بازارها شد و دوران نوسان گیری های بالا و رشد سریع قیمتی ارز های دیجیتال به پایان رسید.  

 

به عنوان مثال ، شاخص Crypto Fear و Greed در کل ماه بالای 90 بود ، که این به معنای "طمع شدید" در بازار است . اما در هفته اخیر به پایین ترین میزان ماهانه یعنی 56 رسید. این روند اصلاحی که از هفته قبل شروع شده است به گفته بسیاری از کارشناسان میتواند به رقم های پایین تری هم برسد. اما خب باید گفت که با پایین آمدن شاخص طمع حالا بسیاری از نوسان گیر ها و سرمایه گذاران را نیز برای خرید در کف های قیمتی جذب میکند.

 


با این حال ، چنین واکنش وحشتی بی دلیل است زیرا اغلب در بازار صعودی، قبل از ادامه روند چنین اصلاحاتی به عنوان "تنظیم مجدد" پدید می آیند.این یک روند سالم و  ارگانیک است و فرصت خوبی را برای تریدرها و سرمایه گذاران برای خرید در افت قیمت را فراهم می کند.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi