بانک اول
سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ 13 April2021

فوری/ سود سهام عدالت در کمتر از یک ماه واریز می‌شود

بانک اول - سخنگوی کانون شرکت‌های سرمایه گذاری از واریز سود سهام عدالت در کمتر از یک ماه خبر داد.

به اشتراک بگذارید:

۱۱ اسفند ۱۳۹۹  خبر ۱ دیدگاه

به گزارش بانک اول حیدری،سخنگوی کانون شرکت‌های سرمایه گذاری سهام عدالت عنوان کرد:بخش زیادی از شرکت‌های سرمایه‌پذیر هنوز برای واریز سود سهام عدالت اقدامی نکردند که در مورد این تاخیر تذکر گرفتند.

وی افزود: با توجه به زمان باقی مانده نه تنها در مورد روش غیرمستقیم بلکه در روش مستقیم هم چالش پرداخت وجود دارد.اقداماتی انجام شده است تا سود مردم زودتر به دست‌شان برسد.

سخنگوی کانون شرکت‌های سرمایه گذاری سهام عدالت خاطرنشان کرد:متاسفانه مکاتبات ما با سازمان خصوصی سازی و وزارت اقتصاد و دارایی برای بررسی پیشنهادات و ظرفیت استفاده از سامانه ملی سهام عدالت اجرایی نشده است. اگر بتوانیم هر چه سریعتر این پیشنهاد را عملیاتی کنیم و از سامانه ملی سهام عدالت برای پرداخت سود استفاده کنیم می توانیم در کمتر از یک ماه آینده شاهد واریز سود به حساب مردم باشیم.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

عزیز قاسمی زاده سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲:۵۱

۰

سلام، لطفان از عوض همه مردم به دولت محترم بگید، اولن قرار بود در ۲۲بهمن کل سهام آزاد شود نشد، قرار بود تا در عرض یک ماه فوق سهام عدالت بر حساب سهامداران واریز شود نشد، الان کارت اعتباری علام میکنن نشد تو هربانکی میری میگه برو هرکی گفته از اون بگیر سومن از دولت عزیز بخداهید لطفان از قدیم گفتن حرف حق همیشه برنده تراز حرف دروغه، لطفان بکید با مردم صادق باشن، این تنها حرف من نیست این حرف تمام مردم حداقل میدونم شهرمه،ولی تا سهام آزاد نبود ۲۱میلیون بود آزاد شد هم اومد پایین هم پول به دست مردم نرسید، بس بهتره حرف درست بزنه مطمئن باشه که اونوقت تمام مردم با اونا میشن، ولی وقتی دروغ می شنویم، وما را هم بلانسبت خررررر فرض میکنن مطمن باشن که کسی خ نیست، دورغ های ایشان بر همه امت این خاک دیگر اینارا شناخته بس بهتره هرروز لرزه به جون مردم نیندازن به جهنم سهام بشه ۱تومن یابشه ۱۰۰میلیون وقتی پولی نیست بس حرف مفته، باتشکر ازشما که حرف مردمو انعکاس میدید ممنونم

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi