بانک اول
سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ 13 April2021

پرداخت وام ۱۵۰ میلیونی به خانوارهای دهک ۱ تا ۳

بانک اول - وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان با کارمزد ۴ درصد به دهک‌های ۱ تا ۳ و زوج‌های جوان وام قرض‌الحسنه تعلق می‌گیرد.

به اشتراک بگذارید:

۱۲ اسفند ۱۳۹۹  خبر ۳ دیدگاه

به گزارش بانک اول تفاهم‌نامه احداث ۵۰ هزار واحد مسکونی برای دهک‌های یک تا ۳ درآمدی بین وزارت راه و شهرسازی و بانک رسالت به امضا رسید.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، این تفاهم‌نامه بین محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی و حسین‌زاده، مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت در قالب تولید مسکن ارزان قیمت و طرح اقدام ملی مسکن در ۶ ماده به امضا رسید.

براساس این تفاهم‌نامه مقرر شد تا به ۵۰ هزار نفر از دهک‌های کم‌درآمد (دهک یک تا ۳) جامعه ۱۵۰ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه با کارمزد ۴ درصد پرداخت شود که خانوار‌های کم‌درآمد تازه ازدواج‌کرده و سرپرست خانوار‌هایی که دارای ۳ فرزند و بیشتر هستند در اولویت هستند.

براساس اعلام وزارت راه و شهرسازی، اسامی افرادی که در اولویت دریافت این وام و مشارکت در این طرح هستند از طرف معاونت مسکن و ساختمان، به بانک اعلام خواهد شد.

مدت زمان اجرای این تفاهم‌نامه ۳ سال و مدت بازپرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ۵ سال تعیین شده است.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

عیسی خلیل مقدم پنج شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴

۰

آخه چجوریه برا کسی مثل من که سربازم، تازه ازدواج کردم و حقوق سربازیم ماهی ۶۰۰ تومنه، چطور قسطاش رو مرداخت کنم؟؟ پشتوانه مالی هم ندارم، لطفا اگه میخوایید وام بدید یه جوری باشه که بتونیم پرداخت کنیم،تازه خودتونم میگید خانواده های کم درآمد😑😑ما بتونیم ماهی ۲ و ۶۰۰ قسط بدیم که دیگه کم درآمد نیستیم

زهرا نجاری سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۵:۴۲

۰

میشه لطفاً بیشتر راهنمایی کنید ؟برای گرفتن وام باید به چه بانکی مراجعه کرد ؟شرایطش چیه ؟ضامن میخواد یا باید سپرده گذاشت ؟

Sh... Ja... سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۴:۱۶

۰

برجی ۳ تمن قسطش میشه افراد کم درامد برجی ۲ تمن درامد ندارن واقعا متاسفم براتون

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi