بانک اول
سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ 13 April2021

بیت‌کوین دوباره صعودی شد

بانک اول - قیمت بیت‌کوین درمعاملات ۲۴ ساعت گذشته افزایش نسبی را تجربه کرد و در تلاش است تا دوباره مقاومت پیش رو را بشکند. در ۲۴ ساعت گذشته قیمت بیت کوین افزایش ۰٫۴ درصدی داشته و دوباره به مرز ۶۰ هزار دلار بازگشته است. در این مدت ۸۸۵ هزار توکن بیت کوین در جهان جابجا شده است.

به اشتراک بگذارید:

۱۴ فروردین ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

 

به گزارش بانک اول قیمت بیت‌کوین درمعاملات ۲۴ ساعت گذشته افزایش نسبی را تجربه کرد و در تلاش است تا دوباره مقاومت پیش رو را بشکند. در ۲۴ ساعت گذشته قیمت بیت کوین افزایش ۰٫۴ درصدی داشته و دوباره به مرز ۶۰ هزار دلار بازگشته است. در این مدت ۸۸۵ هزار توکن بیت کوین در جهان جابجا شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، هم اکنون هر توکن بیت کوین ۵۹ هزار و ۹۷۰ دلار در حال معامله است که نسبت به هفته گذشته ۹ درصد رشد کرده است. با احتساب قیمت کنونی ارزش بازار بیت کوین در جهان به ۱٫۱۱۹ تریلیون دلار رسیده است.

در ۲۴ ساعت گذشته ۸۸۵ هزار توکن بیت کوین در جهان جابجا شده و مجموع ارزش مبادلات آن بیش از ۵۳ میلیارد دلار بوده است. تا اکنون ۱۸ میلیون ۶۷۲ هزار و ۲۸۱ توکن بیت کوین در جهان استخراج شده است.

قیمت اتریوم به عنوان دومین ارز مجازی بازار جهانی امروز ۵٫۹۹ درصد رشد کرد و به ۲۱۱۷ دلار رسید. قیمت این ارز نسبت به هفته گذشته ۲۴٫۹۸ درصد بالا رفته است.

بینانس کوین هم که طی هفته های گذشته نوسانات زیادی را تجربه کرده در ۲۴ ساعت گذشته ۱٫۷ درصد کاهش قیمت داشته و به ۳۴۳ دلار به ازای هر توکن رسیده است.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi