بانک اول
سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ 13 April2021

آخرین زمان واریز سود سهام عدالت کی است؟

بانک اول - به گفته مسئولان دومین مرحله سود سهام عدالت قبل از ماه رمضان واریز می‌شود، سازمان بورس برای انجام این واریزی تنها یک هفته دیگر فرصت دارد و باید تا روز سه‌شنبه هفته آینده پول سهامداران پرداخت شود.

به اشتراک بگذارید:

۱۷ فروردین ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول طبق اعلام شرکت سپرده‌گذاری مرکزی ۵۰ درصد اول سود سهام عدالت در روز ۲۶ اسفند گذشته به حساب سهامداران واریز شد و پس از آن محمدعلی دهقان دهنوی، رئیس سازمان بورس گفت که دومین مرحله سود سهام عدالت قبل از ماه رمضان واریز می‌شود.

ماه رمضان از چهارشنبه هفته آینده شروع می‌شود و طبق گفته رئیس سازمان بورس ۵۰ درصد دوم باید تا روز سه‌شنبه هفته آینده واریز شود.

اما این احتمال وجود دارد که در این زمان‌بندی سودها واریز نمی‌شود، چرا که از یک سو تاکنون در خصوص زمان دقیق واریز اطلاعیه دقیقی از سوی سازمان بورس و شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اعلام نشده و از سوی دیگر در سال گذشته نیز چند بار وعده واریز عملی نشد و زمان واریز تغییر کرد.

مبلغ واریز در مرحله دوم برای سهام یک میلیون تومانی، ۱۸۶ هزار تومان؛ سهام ۵۳۲ هزار تومانی، ۹۹ هزار تومان؛ سهام ۴۹۲ هزار تومانی، ۹۱ هزار تومان و سهام ۴۵۲ هزار تومانی، ۸۴ هزار تومان است.

مشاور اجرایی سهام عدالت در خصوص سهامداران در روش غیرمستقیم اعلام کرده که مرحله دوم سود در صورتی به حساب سهامداران غیرمستقیم واریز خواهد شد که تاریخ ۹۹/۱۲/۲۳ سهام خود را حفظ کرده باشند و سهامداران غیر مستقیم در صورتی مشمول سود خواهند شد که تا تاریخ برگزاری مجامع شرکت ها حضور داشته اند.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi