بانک اول
چهار شنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ 17 August2022

وام ۱۵۰ میلیونی قرض الحسنه بانک مهر ایران را چگونه بگیریم؟

بانک اول - بانک قرض الحسنه مهر ایران یک وام ۱۵۰ میلیونی به متقاضیان ارائه می‌کند که به دلیل بالا بودن مبلغ و کارمزد پائین یک درصدی برای نیازمندان به تسهیلات و وام‌های بانکی، جذاب و مورد توجه است.ولی باید شرایط این وام را دقیق بررسی و بعد نتیحه گیری کنیم!

به اشتراک بگذارید:

۲۰ فروردین ۱۴۰۰  خبر ۳۳ دیدگاه

به گزارش بانک اول، دریافت تسهیلات قرض الحسنه از اغلب بانک‌های کشور کار ساده‌ای نیست چرا که تقریبا تمام بانک‌های ایران پرداخت تسهیلات قرض الحسنه را به حاشیه‌ای ترین خدمات خود تبدیل کرده‌اند.

دو بانک یعنی بانک قرض الحسنه مهر ایران و بانک قرض الحسنه رسالت تنها بانک‌های کشور به شمار می‌روند که ارائه تسهیلات قرض الحسنه در کانون خدمات آنها قرار دارد اما خدمات تسهیلاتی این بانک‌ها هم برای عموم مردم چندان شناخته شده نیست.

اگر از متقاضیان وام پرسیده شود چه وامی بیشتر برای آنها سودمند و کارگشاست اغلب آنها تسهیلاتی را ترجیح می دهند که مبلغ بالایی داشته باشد و این درحالیست که بخش عمده وام‌های این دو بانک قرض الحسنه  مبالغ بالایی ندارد. در این میان بانک قرض الحسنه مهر ایران یک وام ۱۵۰ میلیونی برای متقاضیان در نظر گرفته است که می‌تواند برای بسیاری از متقاضیان جذاب باشد. البته باید شرایط وام را بررسی کنیم و بعد نتیحه گیری کنیم.

مزیت مهم وام ۱۵۰ میلیونی

شاید در نظر اول سپرده کردن مبلغی برای دریافت وام تا حدی محدودکننده به نظر برسد اما تصور کنید این وام برای یک متقاضی که می خواهد خودرو خود را ارتقا دهد یا اندوخته طلا و سکه دارد اما فروش این اندوخته نمی تواند نقدینگی مورد نیاز وی را تامین کند ، چقدر مفید است. چنین فردی می تواند با فروش خودرو یا اندوخته طلا و سکه خود پول آن را در بانک قرض الحسنه مهر ایران سپرده کرده و یه سرعت معادل آن پول وام دریافت کند.البته پول فرد در حسابش مسدود می شود و نمی تواند پول خود را برداشت کند!!!

وامی که به صورت آنی پرداخت می شود

وام ۱۵۰ میلیونی مذکور در قالب طرحی با عنوان «۲ در یک» تعریف شده است. این تسهیلات منحصر به شعبه خاصی از بانک قرض الحسنه مهر ایران نیست و متقاضیان با مراجعه به تمام شعب این بانک و به پشتوانه حساب خود می‌توانند تسهیلات مذکور را اخذ کنند.

نکته جالب توجه این که بر اساس اين طرح، متقاضیان می‌توانند با افتتاح حساب و تكميل موجودی  در هر یک از شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران،وام مدنظر خود را به صورت فوری و آنی تا ۱۰۰ درصد مبلغی که در هنگام افتتاح حساب سپرده گذاری کرده‌اند و تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان بدون نیاز به ضامن دریافت نمایند.

شرایط دریافت وام ۱۵۰ میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران

۱. اقساط و کارمزد: تسهیلات مذکور با کارمزد ۱ درصدی پرداخت و به انتخاب مشتری تقسیط می‌شود. این تسهیلات تا ۶۰ ماه قابل پرداخت است.

۲. زمان پرداخت وام : پرداخت این تسهیلات بسیار فوری است به صورتی که حتی یک روز پس از تشکیل پرونده، این تسهیلات قابل پرداخت است.

۳. این وام بدون نیاز به ضامن پرداخت می‌شود.(چون پول فرد به طور کامل تا پایان پرداخت اقساط در حسابش مسدود می شود!!!)

۴. سقف وام در طرح «۲ در یک» برای هر نفر ۱.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال معادل ۱۵۰ میلیون تومان است.

البته بسیاری از کاربران هم به این وام انتقاد شدید کرده اند و می گویند اگر قرار باشد پول خودمان در حساب مسدود شود و اندازه پول خودمان به ما وام بدهند ، این وام نه تنها مزیتی ندارد ، بلکه با توجه به کارمزد آن اصلا مقرون به صرفه و منطقی نیست.

شایان ذکر است طبق این طرح بعد از دریافت یک نوبت وام ۱۵۰ میلیونی، متقاضیان یک نوبت دیگر نیز می توانند تا سقف ۲۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه با اقساط ۶۰ ماهه دریافت کنند و البته کارمزد نوبت دوم ۴ درصد است.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

محمد محمدی

۰

واقعا آدم هنگ میکنه این همه ولخرجی میکنن این بانکها یه وقت ورشکست نشن گناه دارن

سینا

۰

خوپ بانک عزیز پول لازمی بگو ۱۵۰ تومنو بدم اسکونت با صدی ۵٪ماهانه ۷.۵ میلیون در میارم اونو بریزم به حسابم تو بانک شما شما خرجش کن ۱۵۰ تومن صاحبش مرده بدم شما کار کنی ۱٪ام کارمزد از من بگیری 😂

امیر فیضی

۰

سلام دلاوران بانکی خسته نباشید با اون زبان شیوا و فصیحی که توضیح دادی ف اما پسر خوب من در بدترین حالت که عرضه هیچ کار دیگه ای رو نداشته باشم 150 میلیون رو سپرده یکساله میکنم نزد یکی از بانکها و سالانه 20 درصد یعنی معادل 30 میلیون سود می گیرم که برای 5 سال برابر 150 میلیون خواهد شد. خوب وقتی میتونم 150میلیون رو نزد خودتان با نرخ 20 درصد سپرده کنم و سالیانه 30 میلیون سود بگیرم خوب چه کاریه که پولو به شما بدم و شما همون پول رو با کارمزد به من پس بدید.

علی

۰

ما میخوایم وام بگیریم ،خونه بخریم بعد ۱۵۰تومن بدیم به شما لااقل۱۵۰وام بدین و پول خودمون رو مسدود نکنید که بتونیم یه حرکتی بزنیم چه بدبختی یه ،پول خودمون رو به خودمون میدن اونم با سود!!

مصطفی 1234

۰

150 میلیون بعد از 5 سال عملا هیچ ارزشی نخواهد داشت. من فک میکنم ک اگر بجای مبلغ 150 تومن ک بلوکه بشه نزد بانک ب همون اندازه طلا پس انداز میشد نزد بانک خیلی بهتر بود. چون طلا همگام با نوسانات بازار هست اما ریال همان است ک همان.

مونا

۰

میدونید چیه دوتا جوون که تازه ازدواج کردند جیباشون خالیه کار واسشون وجود نداره تازه این همه خرج زندگی بالا رفته اگه حداقل روزانه بخوان یه دونه تخم مرغ بخورن سر برخ چهار پنج تومن خرجشون میشه اونوخ از کوجا پول بیارن تو این به اصتلاح بانک سپرده کنن معادلش وام بگیرن بعد پولشون صفر بشه و برا پول خودشون دوباره قسط بدن و بگیرن هه!

مجید آصف

۰

خسته نباشید دلاوران با این طرح و وامی که می خواهید واریز کنید.به شما بزرگواران افتخار می کنم دمتونم گرم

REZA E

۰

واقعا جاداره یه خداقوت جانانه به طراح این وام بگم ، که ماهانه پول بریزی تو بانک و بعداز ۵ سال بری بگیریش ، کارمزد هم بدی، نمیدونم مردم رو چی فرض کردند

جعفر ولی زاده

۰

مطمئنید که این اسمش وامه کل پولت بلوکه بشه بعد بری وام به همون مقدار بگیری یعنی

حسین عسکری

۰

سلام واقعا خسته نباشید این طرح بی نظیر را کی اختراع کرده مواظب باشید آسیبی به این شخص بسیار باهوش نرسه دوره آینده بشه کاندید ریاست جمهوری.یاخودش مسخره گرفته یا بانک را مسخره کرده چون مردم ایران بسیار شریف وارزشمند هستند/

صادق امین

۰

سلام من ازیکی ازبانکها وام برداشتم با شرایط چنین ولی موقعی که خواستم قبل گرونی ماشین بخرم نتونستم پولم مسدود بود بعد که پول از مسدود آزاد شد ماشین گرون شد ارزش پول هم نصف کمتر شد حتی پول اضافه هم داشتید ارزش سود یک درصد زیاد نیست پول هر روز تو تورم از ارزش می افته تازه این پولها رو با درصد18 به مردم وام میدن یعنی 16درصد به نفع بانک 1درصد به نفع شما،طرح جالبیه مگه نه.؟

فاطیما ناشناس

۰

ترین بانکی که تا حالا دیدم خود به خود بی دلیل حساب مسدود کردن بهشون مراجعه میکنی میگن علتو نمیدونیم مشکل از سیستمه شما که سیستمون مشکل داره بی خود میکنین بانک میزنین هرچی پول دارم بلوکه شده اه

Bottle Cap

۰

مثل این میمونه من پولم رو بذارم تو جیبم و ماهی 1 درصد به عباس آقا بقال محل بابتش سود بدم :))))))) واقعا که سیستم بانکی مملکتمون حال به هم زنه!

طناز مرادی

۰

مغزم هنگ کرد از این همه نبوغشون

امیر

۰

ایول دمتون گرم خسته نباشین میگم اگر صلاح بدونین یه دوروزدرهفته هم بیاییم براتون کارکنیم یه وقت ضررنکنین

نون الف

۰

بانک به ما وام میده یا ما به بانک وام میدیم؟؟؟!!!! 🤔🤔

ابراهیم قربی درختنجانی

۰

با سلام. شما اگر توان پرداخت قسط دارید. وام نگیرید.۱۵۰ میلیون دارایی را خرج کنید.و اقساط آن را ماهیانه مبلغ ۲.۵۰۰.۰۰۰ در حساب سپرده بانکی یا یک صندوق درآمد ثابت فعال سرمایه گذاری کنید.بعد از ۵ سال حداقل ۶ تا ۱۰ میلیون سود به ان افزوده میشود و در این صورت حماقت محض است که چنین وامی بگیرید. طراحان این وام ملت را چی فرض کردند.

محمد حسین پور

۰

درود بر چنین نابغه های که فکر مردم هستندبعد از ۵ سال با ۱۵۰ م میشه یه موتور خرید شاید هم دوچرخه این وام دو حالت دارد یا خودشان را مسخره کردن یا مردم

من سن

۰

خانه 🤣🤣🤣🤣☝️☝️☝️☝️☝️☝️

رضا س

۰

زحمت کشیده بانک مهر.من اگه پول داشتم که بخوابونم که دیگه وام نمیخواستم.خواهشا مردمو سرکارنزارین

خسرو مرادی

۰

درود بر شما . واقعا خنده دار است . به میزان سپرده گرفتن وام .

سعید

۰

کلا دیوونه خونه هست ! صدوپنجاه میلیون بدیم بعد همونو با کارمزد پس بگیریم. واقعا ممنونیم

سعید

۰

به شدت مسخره است

اسماعیل شکیبایی

۰

مسخره تر از اینم مگه داریم،،اونوقت چجوری میشه ماشینت بفروشی کل مولش بذاری بانک ،معادل همونم وام بگیری بعدش ماشین بهتر یا گرونتری بخری،،،

Ali Ff

۰

150 میلیون جمع کنم بدم به بانک ، اونم لطف کنه ۱۵۰ بهم وام بده ( همون ۱۵۰ خودمو )۶۰ قسطه ، قسطش که تموم شد ۲۰ میلیون تومن وام ۴ درصد میگیریم ، یوووو هووووو ای خدا همش فکر میکنم ۶۰ ماهه دیگه با ۲۰ تومن وام چیکار کنم ای جوووووون اصلا چطور خرجش کنم .

جلال محمودی

۰

سلام خوب اگر قرار باشد همون مقدار که سپرده گذاری میکنیم ،فقط همون مقدار رو دریافت کنیم پس منفعت این وام چیه برای ما ،چون همون مقدار قبلی که داشتیم دوباره همون مبلغ میاد تو دستمون ،من نفهمیدم کاربردش چیه

وام هرگز کلاهتون گشاده

۰

خخخخخخخخخخخ.،اولش چقد ازبقیه بانکها انتقاد کرد بعدش خودش ازهمه بدتره،مگه کسی دلش دردکنه باشه که همچین کاری بکنه خخخخخخ،حالا چرا اسمشو وام گذاشتید؟۱۵۰ میلیون رو میذاریم بانک سودشو میگیریم.پولمونم مال خودمونه،خخخخخ

پرویز بابازاده

۰

با عرض سلام .اینجوری که شما میگین با این شرایط دیگه نمیشه اسمشو وام گذاشت یجورایی شبیه بیمه عمر میشه من ماه به ماه پولی به حساب بانک بریزم تا بعد یه مدت اون پولو بهم بدن در حقیقت شما پولی نمیدین که بخوایین اقساطیم بگیرین

س کریمی

۰

مسخرمون کردن؟؟؟😂😂😂پولتو بزاری معادلش بهت پول بدن؟😳😳شوخیه دیگه؟

محسن

۰

از همون 150میلیونی که بلوکه میکنن میتوانند آنرا سرمایه گذاری کنند و سودی به بانکها نیز ندهند سپس بعداز پایان اقساط به خودشان، یک 150میلیون با سودش میماند در دستشان. هرکس از این وامها خواست بیاد من بهش میدم از پول خودش به خودش میدم و 0.5 درصد سود میگیرم. 😁😁😁😂😂

محسن عبدی

۰

این مدل وام اصلا به صرفه نیست چون پول خود شخص را به او برمی گردانند و مابقی ماجرا به این صورت می شود که شخص ماهیانه دو میلیون و پانصد هزار تومان به بانک می دهد و پس از پنج سال مبلغ یکصد و پنجاه میلیون می گیرد؟؟؟؟؟

علی جوادی

۰

نمیدونم این مدل وام دیگه چیه؟ خود طرف گیره پوله بعد پولشو سپرده گذاری کنه و همون پول رو بهش وام بدن قسطشم بده سودشم بده بعد پولش آزاد بشه بعد از مثلا ۵ سال خب همون قسط رو هر ماه جمع کنه بعد از ۵ سال اون پول رو داره نیازی به بانک رفتن هم نداره

اصغر

۰

اگر کسی 150 میلیون پول دارد مگر دیوانه است که پول خودرابه مدت 60 ماه یا بمدت وام گیر بیندازد وقسط بدهد از پول خودش استفاده می‌کند واقعا طرح جالبی هست از کرات دیگر آمده

بنر تبلیغاتی آرون گروپ
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi