بانک اول
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ 15 June2021

واریز یارانه ۴۵۵ هزاری ریالی +جزئیات

بانک اول - یارانه نقدی این ماه ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود که میزان آن به ازای هر عضو خانواده ۴۵۵ هزار ریال خواهد بود که با این تفاسیر به یک خانواده ۴ نفره یک میلیون و هشتصد و ۲۰ هزار ریال تعلق می گیرد.

به اشتراک بگذارید:

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰  خبر ۳ دیدگاه

به گزارش بانک اول یک صد و بیست و دومین مرحله یارانه نقدی ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۰ فروردین ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد شد.

بر اساس سنوات قبلی بیستم هر ماه، یارانه نقدی به حساب خانوار واریز می‌شد.

لازم به ذکر است که مبلغ یارانه دریافتی هر یک از مشمولان دریافت یارانه نقدی همانند ماه‌های گذشته ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به همراه افزایش حداقل مستمری خانوار‌های مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشوراست.

همچنین بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا و اطلاع رسانی‌های قبلی انجام شده، این ماه یازدهمین قسط از اقساط تسهیلات قرض الحسنه یک میلیون تومانی از یارانه سرپرستان خانواری که تسهیلات را دریافت کرده اند کسر خواهد شد.

گفتنی است، هر ماه مبلغ ۳۵ هزار و ۱۰۰ تومان از سرجمع یارانه هر خانوار کسر شود و مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز ۳۰ ماه در نظر گرفته شده است.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

ح ح م شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۳:۴۲

۰

با سلام مسعولان سهام عدالت خودتون خبر دارید از این همه گرانی کمر مردمو غم کردن پیش زنو بچه هاشون شرمنده شدن ...مقام معظم رهبری سهام عدالت آزاد کردند کسی خواست بفروشه وگرنه اگه نیازمون نبود برای چه فروختیم حالا مدتی است هیچ واریزی از فروش سهام خبری نیست روز به روزم گرونی بیداد میکند و پدر مادرا هرروز پیش بچه هاشون بیشتر شرمنده میشند شمارا به امام زمان کاری کنید فروش سهام فروخته شده واریز بشه تا کمکی به پدر مادران فقیر فقرا کمکی بشه دست نيازمندان بگیرید با واریز پول فروش سهامشان بی نهایت متشکرم

alrzazanganh@gmail.com alrzazanganh@gmail.com شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱:۰۰

۰

بااین یارانه یه حوله که صورت خودتوخشک کنی نمیشه

وحید شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۹:۱۸

۰

خجالت نمیکشین با این یارانتون

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi