بانک اول
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ 15 June2021

چگونه برای مسکن ملی ثبت نام کنیم؟ + لینک و جزئیات

بانک اول - طبق اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی ثبت نام دور جدید طرح اقدام ملی مسکن در ۲۴۰ شهر کشور امروز یعنی چهارشنبه، ۱۹ خرداد ماه ساعت ۱۲ بعد از ظهر آغاز می‌شود. در این دور از ثبت نام مسکن ملی برای استان تهران هم ظرفیت‌سازی شده است.

به اشتراک بگذارید:

۱۹ خرداد ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول، آغاز دور جدید ثبت نام مسکن ملی از ساعت ۱۲ امروز است.

در همین مورد طبق اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی ثبت نام دور جدید طرح اقدام ملی مسکن در ۲۴۰ شهر کشور امروز یعنی چهارشنبه، ۱۹ خرداد ماه ساعت ۱۲ بعد از ظهر آغاز می‌شود. در این دور از ثبت نام مسکن ملی برای استان تهران هم ظرفیت‌سازی شده است.

آدرس سایت ثبت نام مسکن ملی tem.mrud.ir  است که متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام به این سامانه مراجعه کنند.

ثبت نام مسکن ملی در امروز در حالیست که هنوز در برخی از شهرها مشکل اختصاص زمین برای ساخت مسکن ملی به صورت کامل حل نشده است و ثبت نام دور جدید نیز با تاخیر همراه بوده است. طبق این طرح قرار است چند صد هزار مسکن ملی را تحویل مردم دهد اما با توجه به اینکه دولت حسن روحانی در روزهای پایانی فعالیت خود است این ابهام وجود دارد در آینده دولت آینده نتواند تعهدات دولت یازدهم را به ثمر برساند.

 

این چهارمین مرحله از ثبت‌نام خواهد بود. در مراحل قبلی ۱.۶میلیون نفر از طریق سایت tem.mrud.ir و پیامک، ثبت‌نام کردند که ۴۶۰ هزار نفر واجد شرایط شناخته شدند.

محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی می‌گوید که ۵۳۰ هزار واحد در مرحله اجرا قرار دارد. با این حال آمار کسانی که تا ۱۵ فروردین ماه پول واریز کرده‌اند، ۱۵۰ هزار و ۳۳۸ هزار نفر است که نشان می‌دهد تعداد متقاضیان موثر، کمتر از یک سوم ظرفیت این پروژه است.

اواخر اردیبهشت ماه یاسر لک، معاون اداره کل راه و شهرسازی استان تهران نیز اعلام کرده بود: با توجه به ضرایب اعمال شده به قیمت پایه واحدهای اقدام ملی مسکن که سه ماهه دوم سال گذشته اعلام شد در حال حاضر قیمت هر متر مسکن ملی به سه میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. در آینده نیز ممکن است تعدیل ها کاهشی یا افزایشی باشد.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi