بانک اول
جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ 6 August2021

تیگو ۵ توربو در قالب یک نسخه محدود می‌آید

تیگو ۵ توربو خودرویی سریع و چالاک با آپشن‌های به‌روز است که بزودی توسط مدیران خودرو عرضه خواهد شد.

به اشتراک بگذارید:

۲۵ خرداد ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول سال ۱۴۰۰ مصادف با بیستمین سالگرد تاسیس شرکت مدیران‌خودرو می‌باشد و آن شرکت در نظر دارد جهت بزرگداشت این مهم، مدل محدودی از شاسی بلند محبوب خود تیگو ۵ توربو را به بازار عرضه نماید. تیگو ۵ توربو خودرویی سریع و چالاک با آپشن‌های به‌روز است که بزودی توسط مدیران خودرو عرضه خواهد شد.

تا پنج سال پیش جای خالی یک شاسی بلند خانوادگی بزرگ و جادار در بین محصولات مدیران‌خودرو خالی بود و این خلاء توسط تیگو ۵ مرتفع گردید و با توجه به شرایط آن روز بازار و شرایط قسطی و متنوع فروش و قیمت‌گذاری منطقی خیلی سریع جایگاه مناسبی برای خود در بازار ایران باز نمود.

فروش بیش از ۴۰ هزار دستگاه از خودرو تیگو ۵ در طول پنج سال و همخوانی سایز و جثه ماشین با نیازهای خانواده‌های ایرانی و انتظارات آنان از یک خودرو شاسی بلند این خودرو را بیش از پیش محبوب ساخت. از طرفی اقدام به‌جای شرکت مدیران‌خودرو مبنی بر انجام به موقع دو فیس لیفت در طول ۵ سال حضور این خودرو در بازار ایران نیز نقش مهمی در حفظ محبوبیت این خودرو ایفا نمودند.

در اولین به‌روزرسانی شرکت مدیران‌خودرو چراغ های جلو خودرو با نمونه جدید تغییر یافت و در فیس لیفت دوم سایز مونیتور خودرو بزرگتر گردید و با حذف دکمه‌های تهویه مطبوع خودرو تمامی دکمه‌های سیستم تهویه مطبوع به صورت دیجیتال به داخل مونیتور خودرو افزوده شد که طراحی داخلی خودرو را به‌روزتر نمود.

بعد از ۵ سال حضور در بازار اینک زمان آن است که شاهد تغییراتی اساسی در سیستم انتقال نیرو خودرو باشیم که این نیاز سبب معرفی خودرو تیگو ۵ توربو گردید.

این خودرو با استفاده از پلتفرم سابق خودرو تیگو ۵، به موتور۱۵۰۰ سی‌سی توربو، گیربکس CVT 9 سرعته و فرمان برقی مجهز گردیده است که احساس رانندگی کاملا سریع و متفاوتی را برای سرنشینان به همراه می‌آورد. همچنین جایگزینی آنتن قدیمی خودرو با آنتن کوسه ای آرم بیستمین سالگرد و مدل محدود تنها تفاوت ظاهری این دو خودرو است.

قیمت و شرایط فروش خودرو تیگو ۵ توربو به زودی توسط شرکت مدیران‌خودرو اعلام می‌گردد.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi