بانک اول
جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ 6 August2021

آخرین مهلت ثبت نام بیمه تامین اجتماعی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی

بانک اول - دانشگاه علوم پزشکی ایران آخرین فرصت ثبت نام و تکمیل مدارک بیمه تامین اجتماعی دانشجویان تحصیلات تکمیلی را اعلام کرد.

به اشتراک بگذارید:

۳۱ تیر ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول، درمان و آموزش پزشکی، دانشجویان مقاطع تخصصی و فوق تخصصی بالینی و دکتری تخصصی (Ph.D) که مرحله اول ثبت نام بیمه تامین اجتماعی را انجام داده‌اند، باید جهت تکمیل مراحل ثبت نام، فرم ثبت نام را از سامانه پرتال صندوق رفاه دانشجویان پرینت گرفته و به همراه تعهد محضری تا سوم مرداد ۱۴۰۰ تحویل اداره رفاه و تعاون دانشگاه بدهند.

 

براساس این گزارش، این مدت تمدید نمی شود و دانشجویانی که مراحل ثبت نام خود را تکمیل نکنند حذف می شوند.

 

بر اساس دستورالعمل اعطای تسهیلات بیمه تامین اجتماعی به دانشجویان مقاطع دکتری تخصصی، تخصص و فوق تخصص بالینی، این ثبت نام به استناد تفاهم نامه با سازمان بیمه تامین اجتماعی در خصوص گسترش پوشش بیمه ای به دانشجویان دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی صورت می گیرد.

 

دانشجویان متقاضی باید صلاحیت داشته و شئون دانشجویی را رعایت کنند و همچنین دانشجوی دوره روزانه و یا غیرروزانه مقاطع دکتری تخصصی، تخصص و فوق تخصصی بالینی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی باشند.

 

پس از بررسی و تایید اسناد توسط صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، پیامک اطلاع رسانی از طریق صندوق رفاه برای دانشجویان متقاضی ارسال تا نسبت به ثبت نام در سامانه غیرحضوری تامین اجتماعی به نشانی es.tamin.ir و انعقاد قرارداد به صورت انفرادی اقدام کنند. /ایرنا

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi