بانک اول
چهار شنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ 22 September2021

نحوه پیش ثبت نام زائران برای شرکت در پیاده روی اربعین ۱۴۰۰+تصاویر

بانک اول - زوار حسینی برای پیش ثبت نام اعزام به سفر اربعین باید به سامانه سماح مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

به اشتراک بگذارید:

۲۲ شهریور ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول، هموطنانی که قصد سفر به کشور عراق و حضور در مراسم اربعین امسال را دارند باید به سایت سماح مراجعه کنند و اقدامات زیر را انجام دهند.

صفحه ورودثبت نام

متقاضی ضمن مطالعه نکات مربوطه و قبول شرایط با وارد کردن عبارت امنیتی و کلیک بر روی گزینه شروع ثبت نام وارد صفحه ثبت نام می‌شود. همچنین در ادامه شماره تلفن همراه خود را برای تایید وارد کنید.

مرحله ثبت اطلاعات

در این مرحله باید اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام به صورت صحیح وارد کنید، ضمن اینکه ثبت اعضای گروه در همین مرحله و بعد از ثبت سرگروه صورت خواهد گرفت و پس از ثبت کلیه اعضای گروه بر روی گزینه ثبت و اضافه به لیست کلیک کنید.

پس از ثبت اطلاعات تمام اعضای گروه و ثبت اطلاعات تکمیلی دکمه ثبت و ادامه فرآیند را کلیک کنید تا به صفحه تایید اطلاعات و پرداخت هزینه هدایت شوید.

پس از پرداخت وجه و کلیک گزینه تکمیل فرآیند خرید به صفحه سامانه سماح بازگشته و اطلاعات پرداخت کد پیگیری، کد رهگیری و ... را مشاهده کنید.

در پایین صفحه گزینه‌های چاپ رسید ثبت نام و کارت زایر قرار دارد؛ لذا باید آن‌ها را چاپ کرده و در طول سفر همراه خود داشته باشید. همچنین گزینه ثبت اطلاعات تکمیلی نیز در پایین این صفحه وجود دارد و در صورت تمایل آن را نیز تکمیل کنید.

پیگیری وضعیت و ویرایش

برای پیگیری وضعیت ویرایش ثبت نام باید از صفحه اول و قسمت ویرایش و پیگیری با ثبت کد ملی سرگروه و شماره شناسنامه وارد شوید و در ادامه برای ویرایش اطلاعات حتماً کد رهگیری ثبت نام را باید در اختیار داشته باشید.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi