بانک اول
چهار شنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ 22 September2021

آیا بیت کوین رشد می کند؟/ اکنون وقت خرید ارز دیجیتال است ؟

بانک اول - بیت‌کوین نسبت به ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳ درصد رشد کرده و در محدوده قیمتی ۴۶ هزار دلار معامله می‌شود حالا سوالی که مطرح است این است که که بیت‌کوین رشد می‌کند یا نزول؟

به اشتراک بگذارید:

۲۳ شهریور ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول بازار رمزارزها این روزها در محدوده حساسی قرار گرفته و ریزش بیت‌کوین از محدوده ۴۲ هزار دلار می‌تواند اعداد پایین‌تر برای این ارز را محتمل سازد اما تقاضا برای بیت‌کوین در قیمت‌های پایین زیاد است و به قولی سرمایه‌گذاران هر ریزشی را فرصت خرید می‌دانند.

بسیاری از کارشناسان عقیده دارند بیت‌کوین فعلا در محدوده قیمتی ۴۲ تا ۵۰ هزار دلار نوسان دارد اما این ارز تا پایان سال ۲۰۲۱ می‌تواند تا ۱۰۰ هزار دلار رشد کند.

در چند روز گذشته ارزهای دیجیتالی مانند سولانا رشد زیادی کردند و بسیاری از کارشناسان عقیده دارند ممکن است برخی از آلت‌کوین‌ها از رشد این ارز تاثیر بگیرند.

شکسته شدن مقاومت محدوده ۵۰ هزار دلار می‌تواند رشد بیت‌کوین تا محدوده ۶۰ هزار دلار را به همراه داشته باشد.

ارز دیجیتال ریپل این روزها مورد توجه یک کمپانی بزرگ ژاپنی قرار گرفته و این خبر خوبی برای این ارز محسوب می‌شود، همچنین این کمپانی گفته قصد دارد اولین صندوق معامله‌گری مبتنی بر رمزارزها را در کشور ژاپن تاسیس کند.

بازار از دیروز تا امروز

بازار رمزارزها نسبت به دیروز بیش از ۴ درصد رشد کرده و ارزش بازار رمزارزها در محدوده ۲ هزار میلیارد دلار قرار دارد اما بیت‌کوین هنوز بالای میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود تثبیت نشده است.

 

در نمودار چهار ساعته میانگین متحرک ۵۰ روزه و ۲۰۰ روزه در حال برخورد با یکدیگرند و کارشناسان عقیده دارند این موضوع یک سیگنال صعودی برای بازار است و احتمالا بازار به زودی روند صعودی خود را شروع می‌کند.

اندیکاتور مکدی روی محدوده قیمتی ۴۴ هزار و ۳۰۰ دلار سیگنال خرید صادر کرده است و شاخص مقاومت نسبی هم به بالای محدوده خنثی صعود کرده است.

همانطور که دیروز پیش‌بینی کردیم کندل‌ها پس از برخورد به کف اندیکاتور بولینگرباند روندی صعودی پیدا کردند و حالا در سقف این اندیکاتور معامله می‌شوند.

بیت‌کوین ابتدا باید بالای میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود یعنی محدوده قیمتی ۴۶ هزار و ۸۰۰ دلار تثبیت شود.

ارز دیجیتال MINA در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین بازدهی را در میان ارزهای دیجیتال داشته و در یک هفته گذشته بیش از ۵۰ درصد رشد کرده است.

تجارت نیوز

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi