بانک اول
چهار شنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ 20 October2021

فروش قسطی خودرو به بازنشستگان +شرایط و قیمت

بانک اول - یک شرکت خودروسازی اعلام کرده که ۱۱ مدل خودرو را به صورت اقساط به بازنشستگان خواهد فروخت. اما چه کسانی می‌توانند در این طرح مشارکت داشته باشند و چه خودروهایی در این طرح وجود دارد؟

به اشتراک بگذارید:

۲۶ شهریور ۱۴۰۰  خبر ۱ دیدگاه

به گزارش بانک اول بازنشستگان می‌توانند به صورت خرید قسطی صاحب ۱۱ مدل خودرو شوند. البته این خودروها چینی هستند و در شرایط آزادسازی واردات خودرو شاید از نگاه بعضی از فعالان بازار انتظار برای خرید گزینه‌های مدل‌های خارجی بهتر باشد.

با این حال تیگو، آریزو و ام وی ام‌های مختلف ۱۱ مدل خودرو در نظر گرفته شده در این طرح هستند.

بازنشستگانی که سازمان‌های آنها با گروه مدیران خودرو قرار داد دارند می‌توانند از طرح فروش قسطی این شرکت برای خرید انواع مدل‌های خودرو ام وی ام، تیگو و آریزو استفاده کنند. لیست این سازمان‌ها در تصویر زیر است:

پیش‌پرداخت‌های در نظر گرفته شده برای خودروها بسته به مدل خودرو ۲۰ تا ۴۵ درصد است و تسویه در یک بازه زمانی ۶۰ ماهه باید انجام شود. نرخ سود آن نیز از سوی شرکت ۲۱ درصد عنوان شده است.

 

 

اما چه خودروهایی و با چه قیمت‌هایی در این طرح وجود دارند؟ تصاویر زیر را ببینید:

 

تجارت نیوز

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

عباس حق وردی جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸

۰

با سلام . بگم خدا از شما و باعث و بانیش نگدره ؟؟!! اخه کدوم بازنشیته ای بیشتر از ۶ ۷ میلیون حقوق می گیره که بخاد ماهی ۱۰ میلیون قسط بده اونم ۶۰ ماه که تازه هیچی نخوره و بپوشه و هیچ جا نر و ... مسخره کردید واقعا ؟؟!! من که نفرین می کنم همتون را . همین جوری تا ۲۰ برج کلی کم میاریم . تازه کرایه خونه نمی دم . وای به حال اونی که کرایه و ....

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi